Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
76 okuma
Rüya kategorisinde
Büyüdüğüm ilçedeymişim , 9 yaşlarında olan yeğenimi ara yolda kucağımda gezdiriyorum. Sonra büyüdün artık taşıyamıyorum seni deyip indiriyorum. Üzülüyor, eve dönüyoruz. Sonra yeğenim kayboluyor, annem yalnız gezsin diye bıraktım diyor, kızıyorum yalnız bıraktığı için. Ben arka koltukta annem ve eniştem ön koltukta arabayla aramaya başlıyoruz. Çok uzaklara gittiğimiz halde bulamıyoruz. Bir adaya (Kıbrıs Adası oluyor bir anda)gidiyoruz, oraya arkadaşına gitmiş olabilir diye. Oysa ilçem Doğu Anadolu'da. Dik bir yamaç var tırmanmaya çalışıyoruz ancak mümkün değil, o da çıkamaz diyoruz. Yanında Bizim oralardan olan bir kaplıca var içindeki çocukları uyarıyorum, çok derin. Yeğenimi soruyorum tanımıyorlar . Sonra annemle eniştemle yolumuz ayrılıyor.Ülkeme (bir yandan da ilçem oluyor orası)dönmek istiyorum, yanlışlıkla farklı yollara sapmışım. Cep telefonumla arıyorum annemi, eniştemi ulaşamıyorum; en sonunda kardeşimi ama ulaşamıyorum. Gözlerim görmüyor, telefon kulübesine gidiyorum yine arayamıyorum ama başkalarına yardım ediyorum. Soruyorum, gümrük kapısına geliyorum geçiş için fazlasıyla para isteniyor, üzerimde o kadar para yok, sonra düzeltiyor, memur bir günlük ücret alıyor. Eniştemlere ulaşıyorum nihayet yeğenimin bulunduğunu, yamaçta tarlada yorgunluktan uyuduğunu söylüyorlar. Gümrük kapısına geldiklerinde benim adıma da para alınmış onlardan. Düzeltemiyoruz durumu. Aldırmıyoruz ilçeme doğru yol alıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (14k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili Nergiz,
Çok yoğunsunuz evet. Ve çevrenizdeki çocuklarla ilgili çok dikkatli ama endişelisiniz. Masallar, masal gibi rüyalar, genellikle içinde çocukların da önemli yer kapladığı rüyalar sizin ne kadar ince düşündüğünüzü ve herşeye dikkat ettiğinizi gösteriyor. Lütfen sakin bir şekilde, her zaman yaptığınız gibi pratik zekanızı kullanarak herşeyi halledin. Size bu yakışır. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 20 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde Hasan yazdı
+3 oy
2 yorum 14 okuma
12 Haziran Rüya kategorisinde Erve Rüyazede (168 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde yok Rüyazede (444 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 26 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde Sibella Rüyazede (108 puan) yazdı
+13 oy
4 yorum 79 okuma
10 Haziran Durugörü kategorisinde RuyAra Rüyakar (2.1k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 45 okuma
21 Mayıs Rüya kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (32.8k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
7 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+7 oy
1 yorum 86 okuma
16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,910 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
28 Temmuz Rüya kategorisinde Esma Rüyazede (246 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

103 Aktif
3 Üye ve 100 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17258
Dün : 19792
Toplam : 9496019
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...