Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
65 okuma
Rüya kategorisinde
Büyüdüğüm ilçedeymişim , 9 yaşlarında olan yeğenimi ara yolda kucağımda gezdiriyorum. Sonra büyüdün artık taşıyamıyorum seni deyip indiriyorum. Üzülüyor, eve dönüyoruz. Sonra yeğenim kayboluyor, annem yalnız gezsin diye bıraktım diyor, kızıyorum yalnız bıraktığı için. Ben arka koltukta annem ve eniştem ön koltukta arabayla aramaya başlıyoruz. Çok uzaklara gittiğimiz halde bulamıyoruz. Bir adaya (Kıbrıs Adası oluyor bir anda)gidiyoruz, oraya arkadaşına gitmiş olabilir diye. Oysa ilçem Doğu Anadolu'da. Dik bir yamaç var tırmanmaya çalışıyoruz ancak mümkün değil, o da çıkamaz diyoruz. Yanında Bizim oralardan olan bir kaplıca var içindeki çocukları uyarıyorum, çok derin. Yeğenimi soruyorum tanımıyorlar . Sonra annemle eniştemle yolumuz ayrılıyor.Ülkeme (bir yandan da ilçem oluyor orası)dönmek istiyorum, yanlışlıkla farklı yollara sapmışım. Cep telefonumla arıyorum annemi, eniştemi ulaşamıyorum; en sonunda kardeşimi ama ulaşamıyorum. Gözlerim görmüyor, telefon kulübesine gidiyorum yine arayamıyorum ama başkalarına yardım ediyorum. Soruyorum, gümrük kapısına geliyorum geçiş için fazlasıyla para isteniyor, üzerimde o kadar para yok, sonra düzeltiyor, memur bir günlük ücret alıyor. Eniştemlere ulaşıyorum nihayet yeğenimin bulunduğunu, yamaçta tarlada yorgunluktan uyuduğunu söylüyorlar. Gümrük kapısına geldiklerinde benim adıma da para alınmış onlardan. Düzeltemiyoruz durumu. Aldırmıyoruz ilçeme doğru yol alıyoruz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili Nergiz,
Çok yoğunsunuz evet. Ve çevrenizdeki çocuklarla ilgili çok dikkatli ama endişelisiniz. Masallar, masal gibi rüyalar, genellikle içinde çocukların da önemli yer kapladığı rüyalar sizin ne kadar ince düşündüğünüzü ve herşeye dikkat ettiğinizi gösteriyor. Lütfen sakin bir şekilde, her zaman yaptığınız gibi pratik zekanızı kullanarak herşeyi halledin. Size bu yakışır. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 10 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Hasan yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
7 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 33 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (30.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 80 okuma
16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Liz Rüyazede (60 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
+3 oy
2 yorum 53 okuma
10 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
8 Şubat 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyakar (788 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...