Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda, beni istemeye geleceklerini duyuyorum. Sonra beni isteyen çocukla karşılaşıyor, konuşuyoruz. Bu çocuk eski erkek arkadaşım bu arada. Ama ortada bir terslik olduğunu düşünmeye başlıyorum. Çünkü bu çocuğu sevmediğimi aslında bir başkasını, hatırlamadığım birini sevdiğimi düşünüyorum. Bu kişi kim derken, bir isim söyleniyor. Ama sonunda beraber olduğum sevgilimin adı bir anda geliveriyor. Onu görmüyorum. Ama sevdiğimin o olduğunu biliyorum. Nedir bu rüyanın yorumu?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (255k puan)
rüyan bilinçaltıyla ilerlemiş. ancak genede yorum yapayım. eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza,görücü, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Bekâr kimseler için kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi kafasına göre aradığı ama şimdiye kadar bulamadığı o kişiyi bulacak ve kafa dengi bir kimse ile mutlu bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Rüyada görücü, gerçekten de görücü gelmek isteyen kişiler olduğuna ve bu kişilerin neredeyse sıraya girecek kadar çok olduğuna tabir edilir. Yani bu konudan yana bir hayli şanslı ve kısmetlisinizdir. Bu rüya mutluluk yaşamaya ve yeni başlangıçlar yapmaya delalet eder.sevdiğinizi gördüğünüz kişidende iyilik göreceksiniz. başta dediğim gibi bilinçaltı olma ihtimali yüksek bu rüyanın. belkide kısmetleriniz vardır  bu sizde düşünceye sebep oluyordur.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 14 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Fatma Rüyazede (66 puan) yazdı
+3 oy
5 yorum 50 okuma
3 Eylül Rüya kategorisinde Ela Karabasan (-231 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Zeyneb Karabasan (-15 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
+4 oy
1 yorum 21 okuma
8 Temmuz Tabir kategorisinde babygirl178 Rüyazede (77 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+1 oy
1 yorum 23 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.2k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

99 Aktif
2 Üye ve 97 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6498
Dün : 23055
Toplam : 9982568
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 16 e
  2. kuzgun - 7 e
  3. Mirac - 2 e
  4. Sefa - 2 e
  5. Fidan bebek - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...