Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
1.4k okuma
Rüya kategorisinde  
eve bir misafir gelmiş. evde günlerdir sorun olan çöpü misafirlerden biri çıkarmış sabahın köründe. o dışarıdayken ben okula gitmek için hazırlanıyorum. o kadında çöpü attmış eve gelirken benim servisimi görmüş. servisçi mi sormuş kadın mı söylemiş direk hatırlamıyorum ama kadın servisçiye tuba 20 dakkaya çıkamaz demiş. adamda ooo diyip gitmiş. eve gelince kadın bana direk bunu söylüyor. ben de ay nolucak dolmuşla giderim diyorum. evde diğer misafiri öpüyorum, annemle beraber dışarı çıkıyorum. babam kaldırımda arabanın dışında oturuyor. ablam gelmiş arabasıyla.

bir anda kendimi arka koltukta buluyorum. ablam, babam ve yeğenim beni okula götürüyor diye düşünüyorum. bir anda deniz kıyısına geliyoruz. ben denize koşuyorum bugün okul yok diye bağırıyorum. ablamda arkada kahkahalarla gülüyorlar. babam ve yeğenimden haber yok. ben suya yarı yarıya batmışken yani oturmuş suyla oynarken sudan 1 metreyi aşmış bir balık çıkıyor. ben balığa dokunucam diye tutturuyorum. balığın kuyruğu pırasa gibi böyle sarkan bir şeyler var kırık kırık ama. ardından balık tam önümden geçerken balığın gövdesine dokunuyorum. ablama ne kadar kayganmış diyorum. ablamda beni onaylıyor.(ablam biyoloji öğretmeni) ardından balık benim üstümden atlıyor. hatta başımın üstünde daireler çiziyor. yukarda duruyor. hep etrafımda. ablama bağırıyorum bu balık ısırcak beni diye. ablam bişi olmaz seni sevdi diyor. ardında balık benim yanıma geliyor. 3 .ve 4.parmak arama uzun 4 ile 5. parmağın arasına kısa bir çizik şeklinde iz bırakan ısırmasını uyguluyor. elimin dişini batırdığı yer acayip sızlıyor.(hatta uyandığımda baltım iz var mı diye)ablama bağırıyorum ısırdı beni diye. ablamda acıkmıştır diyor. bende bişiler yedirelim diyorum. ablam yeğenime bağırıyor arabada ekmek var getir diyor. kerem gelip ne olduğunu soruyor. ablamda teyzeni balık ısırdı diyor. kerem gelip elime bakıyor ben de büyük bir acıyla git getir çabuk şu ekmeği diyorum. koşarak gidip getiriyor. ablam ekmekten bir parça alıyor ve balığa uzatıyor. balık elimi bırakıp tekrar suya giriyor. ekmeği almıyor. bende uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (482k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu tür balık ısırmalı rüyalar ilginç. Genellikle birinin sizi kıskandığı, yok etmeye çalıştığı ya da bazı yeteneklerinizi bastırmaya çalışması gibi anlamları var. Büyük balığın küçük balığı yemesi gibi insanların da arasında bu tür bir enerji savaşı var. Bu durumda çevrenizden birisi sizin bazı özelliklerinizi bastırmaya çalışıyor diyebiliriz. Büyük bir balık olduğuna göre bu büyüklerden biri olabilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
Misafir ve çöp maddi gelismeleri iceren haberlerdir . Balık ısırması çok şanslı bir döneme gireceğine delalettir. Kişinin şanslı dönemleri farklı açıdan değerlendirilerek kendi lehine çevireceğine ve düzene karşı keyif alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Çünkü rüyada görülen balık mal ve paradır. Maddi olarak kazanılacak olan gelirden harici olarak bir başarıda kazanma manasında olan rüya ile kişi kendinden emin adımlara atacak ve kendini geliştirerek en iyi yerlere gelmek için çabalayacaktır. Kişinin hakkı olan bir miktar paranın eline geçmesi ile kişi sıkışık ise rahatlar, yatırım düşünceleri var ise gayrimenkul tarzı bir yatırım ile gelirini değerlendirir. Bu balik israrla gelen kismettir

İlgili rüyalar

+8 oy
3 yorum 55 okuma
Fearless 25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (393 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 73 okuma
25 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen   yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
coyote 9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (9.2k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 59 okuma
coyote 9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (9.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 55 okuma
Hope 8 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 179 okuma
4 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Sedef   yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
Mehmet samil 12 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Mehmet samil Karabasan (481 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
Cansuuüu 29 Şubat Rüya kategorisinde Cansuuüu Rüyazede (564 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
Güll 20 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Güll Karabasan (469 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 28 okuma
Adams 30 Mayıs Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 205 okuma
Mila 28 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Mila Rüyazede (627 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 52 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...