Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
182 okuma
Rüya kategorisinde
eve bir misafir gelmiş. evde günlerdir sorun olan çöpü misafirlerden biri çıkarmış sabahın köründe. o dışarıdayken ben okula gitmek için hazırlanıyorum. o kadında çöpü attmış eve gelirken benim servisimi görmüş. servisçi mi sormuş kadın mı söylemiş direk hatırlamıyorum ama kadın servisçiye tuba 20 dakkaya çıkamaz demiş. adamda ooo diyip gitmiş. eve gelince kadın bana direk bunu söylüyor. ben de ay nolucak dolmuşla giderim diyorum. evde diğer misafiri öpüyorum, annemle beraber dışarı çıkıyorum. babam kaldırımda arabanın dışında oturuyor. ablam gelmiş arabasıyla.

bir anda kendimi arka koltukta buluyorum. ablam, babam ve yeğenim beni okula götürüyor diye düşünüyorum. bir anda deniz kıyısına geliyoruz. ben denize koşuyorum bugün okul yok diye bağırıyorum. ablamda arkada kahkahalarla gülüyorlar. babam ve yeğenimden haber yok. ben suya yarı yarıya batmışken yani oturmuş suyla oynarken sudan 1 metreyi aşmış bir balık çıkıyor. ben balığa dokunucam diye tutturuyorum. balığın kuyruğu pırasa gibi böyle sarkan bir şeyler var kırık kırık ama. ardından balık tam önümden geçerken balığın gövdesine dokunuyorum. ablama ne kadar kayganmış diyorum. ablamda beni onaylıyor.(ablam biyoloji öğretmeni) ardından balık benim üstümden atlıyor. hatta başımın üstünde daireler çiziyor. yukarda duruyor. hep etrafımda. ablama bağırıyorum bu balık ısırcak beni diye. ablam bişi olmaz seni sevdi diyor. ardında balık benim yanıma geliyor. 3 .ve 4.parmak arama uzun 4 ile 5. parmağın arasına kısa bir çizik şeklinde iz bırakan ısırmasını uyguluyor. elimin dişini batırdığı yer acayip sızlıyor.(hatta uyandığımda baltım iz var mı diye)ablama bağırıyorum ısırdı beni diye. ablamda acıkmıştır diyor. bende bişiler yedirelim diyorum. ablam yeğenime bağırıyor arabada ekmek var getir diyor. kerem gelip ne olduğunu soruyor. ablamda teyzeni balık ısırdı diyor. kerem gelip elime bakıyor ben de büyük bir acıyla git getir çabuk şu ekmeği diyorum. koşarak gidip getiriyor. ablam ekmekten bir parça alıyor ve balığa uzatıyor. balık elimi bırakıp tekrar suya giriyor. ekmeği almıyor. bende uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 30 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 52 okuma
5 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Sedef yazdı
+2 oy
1 yorum 199 okuma
24 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
1 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
21 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
30 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde ÖZKAN alper yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...