Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde
merhabalar bugün gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum. rüyamda abim ve ben köyümüzdeyiz geziyoruz. yanımda tanımadıgım 5 yaslarında bi çocuk daha var.sonra tepeye dogru çıkıyoruz üçümüz yemyeşillik heryer ben diyorumkı içimden işde benim istedigim huzur burası mis gibi hava diyorum az aşşada bızım kendımıze ait tarlamızı görüyorum. abime orayada inelım nolur diyorum ve iniyoruz. agaclık çimenli kuş sesleri geliyo cıvıl cıvıl nasıl huzur buluyorum anlatamam. sonra az ilerde saksılar var özenle çiçek dikilmiş yapraklarından koparıyorum leğene dolduruyorum. abım cabuk ol biri gelcek diyo birden bahce ev oluyo ben poşet buluyorum yaprakları ona dolduruyorum.sesler gelmeye baslıyo apartman oluvermiş hemen bahce yakalancaz die kaçıyoruz. tanıdık birının evıne sıgınalım diyoruz karsı eve giriyoruz. aa bi bakıyoruz orda evıne girmiş oldugumuz kişiler oturuyolar ve bize bakıyolar utanıyoruz hırsızlık yaptık diye. hatırladıklarım bu kadar lütfen yorumunuzu beklıyorum.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (25k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili sedoom,
Kardeşler arasında bir çeşit paylaşım ve bu paylaşımlar sırasında yaşanması muhtemel fikir ayrılıkları olabilir. Gruplaşmalar olabilir. Fakat sizin istediğiniz; herşeyi en temiz yoldan, kavgasız ve huzur içinde halletmek. Hayatınız boyunca hak, adalet kavramlarına önem veren, vicdanının sesiyle hareket eden birisiniz. En büyük arzunuz; herşeyin yolunda gittiği, herkesin huzurlu olduğu bir yaşamı idame ettirmek. Rüyanız hayrolsun, herşey gönlünüzce olsun diyorum. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 20 okuma
9 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Bbb yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde emre yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 46 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 54 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
19 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde zuvery53 Rüyakar (2.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 91 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Zahide yazdı
+2 oy
0 yorum 134 okuma
21 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...