Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
rüyam şöle ki ben cok etkilendim. rüyamda şiddetli yağmur yagacağı söyleniyor ve havada birleşen yagmur damlalarını görüyorum ve telaşa kaplıp bir sağa bir sola kosturuyorum. sonra herkes köyün tepesine toplanıyor kadınlar cocuklar erkekler. eger cok yagarsa nuh a.s tufanı gibi gemilere binmek için gemiler orda mevcut ama sonra cıkıyoz ve dayanıksız gemi yıkılıyo.sonra insanları cadır gibi sığınaklarda beklerken görüyorum.erkekler bi yerde kadınlar bi yerde sonra deniliyoki çocukları olan alsın ve ben oğlumu alıyorum.bu arada abimide görüyorum.sonra tepeye cıkıp beklemeye başlıyoz.sular yükselmeye başlıyo. sonra biri hoca biri talebe ellerinde biri zarf ve dergi gibi bişe bize dagıtıyolar ama zarfın peygamberimizden geldiğini söylüyolar ve yağmurdan ıslanmış zarfı acıyorum ve güzel kokuyo ama içindekileri okumuyorum karısık yazılar.sora efendimizi tepede görüyorum sonra elleriyle suları döküyor ve kurtuluyoruz. birde siyah sakallı oldugunu görüym . canım efendim diyorum ve yanına gidiyorum.sonra isteyen gitsin diyolar ben gitmiyorum ve coğunluk kadın ve 5-6 yaş cocuklar kalıyo. babamda bana rüyamın öncesinde başına gelecek var diyo... rüyam böle ben cok etkilendim normal rüya gibi değildi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Oğlunuz ya da çocuğunuz kadar yakın bildiğiniz biriyle ilgili aklınızda bir şeyler olabilir. Onun hayatına yön verecek bir şeyler belki. Fakat aklınızı kurcalayan engel ya da sorunların varlığı da ayrı bir düşünme sebebi. Kafanız karışık ve yardıma ihtiyacınız var gibi. Bu yardımı da çok güvendiğiniz birinden bekliyorsunuz. Gemilere binmeyip tepeye çıkmanız, işlerin yolunda gitmesi için kendinizi garantiye almak istemenizdendir. Beklediğiniz güzel haberler ve manevi yardım size gelecek umarım. Ve çok aydınlık bir döneme gireceksiniz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 33 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Habibe yazdı
+3 oy
1 yorum 33 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 68 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 26 okuma
18 Ağustos Rüya kategorisinde tödlich Rüyazede (254 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde Murat Erdoğan Rüyazede (55 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
+5 oy
1 yorum 52 okuma
2 Ocak 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyazede (200 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
+4 oy
1 yorum 59 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Azamhan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.4k rüya

11.5k yorum

8k düş-ünce

2k üye

76 Aktif
2 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6871
Dün : 16345
Toplam : 10112970
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 9 e
  2. B - 3 e
  3. Damla45123654 - 3 e
  4. Snf - 3 e
  5. turkersaman - 3 e
  6. Seçilmiş - 1 e
  7. Mirac - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...