Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
22 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (47.3k puan)
Fanteziler, rüyaların iki anlamı olabilir, tabii ki. Geceleri gittiğiniz bir yer veya niyetleriniz, fikirleriniz, fantezileriniz, sihrinizin bazıları olabilir. Hayalleri bütünleştirmek. Rüyaları bütünleştirmek – bu yıl sizin için çok önemli.

Bazen hayal ve amaç kavramı biraz birbirinin alanına girer. Ben hedeflerin veya bir sürü planlamanın taraftarı değilim – detaylarını halletmeniz gereken bazı faaliyetlerin olduğunun farkındayım – ama daha geniş bir bakışla. Hedeflerin çok büyük bir taraftarı değilim çünkü kendiniz için genellikle zihinsel ve sıklıkla da gerçekçi olmayan beklentiler belirliyorsunuz.

Ancak hayaller yürekten gelir. Hayaller, belirlenmiş bir sonuca ulaşmak için bir seri adım atmak zorunda kalmadan apaçıktır. Hayallerin arkasında bir kapatma/sınırlama yoktur. Hayaller açıktır. Hedef doğrusalken hayaller genişlemeye devam eder. Bu nedenle hedefler belirli bir noktada durur.

Hayaller birçoğunuz tarafından başka bir âlemde tutulur – hayaller, şeylere olan duyumlar, bir şeyleri hayal etmek- ama onlar orada değiller. Onlar fanusun dışında. Onları içeriye almazsınız.

Hayallerini bütünlemek – çünkü hayallerinizde ruhunuz, bilgeliğiniz, potansiyelleriniz var. Hayaller potansiyellerdir.  Yani hayallerinizi bütünleştirmek, onları bu gerçekliğe geTİRmekTİR.
Bunun gerçekten olması gerekmiyor, bazen aklınız öyle olması gerektiğini söylese de. Yüzeyin altındaki sembolik enerjiyi arayın.

Sembolik enerji daha çok ifade, neşe, şarkı söyleme, insanlarla paylaşım içindir. Sembol budur. Gerçekçi kısmı, “Paris’e gitmem ve şu tiyatroda, şu tarihte yapmam lazım ve…” demektir. Burada gerilim ve kuşku devreye girer, burada da güvensizlik gelir, çünkü eğer olmazsa yanlış bir şey yaptığınızı düşüneceksinizdir.

Hayallerinizi hissettiğinizde ve onlarla bütünleştiğinizde, birden konunun önemli olmadığının farkına varırsınız. Altında yatan enerjiye bakarsınız – şarkı söyleme, neşe, yaratıcılık, enerji, hareket – önemli olan bunlardır. Aniden,  gerçeğin – gerçek olduğunu sandığınız şeyin- belirli bir sayıda insan ile belirli bir yer olmak zorunda olmakla alakasız olduğunun farkına varacaksınız. Alakasız. (a)

Sibel Atasoy

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 33 okuma
+9 oy
1 yorum 75 okuma
20 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.3k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 41 okuma
26 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.3k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 19 okuma
26 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.3k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 21 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75.2k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 30 okuma
14 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 29 okuma
11 Ağustos Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (64 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
5 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 25 okuma
29 Eylül 2016 Bilgi kategorisinde Nebi Rüyakar (2.1k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 30 okuma
27 Haziran Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (158 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
31 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (927 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.6k üye

82 Aktif
3 Üye ve 79 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15765
Dün : 16897
Toplam : 11572912
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2397 e
  2. Ruyaninmeali - 1735 e
  3. Likya - 225 e
  4. Karga - 77 e
  5. Rüya Tabircisi - 68 e
  6. sonsuz - 43 e
  7. Yaren1989 - 41 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...