Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+6 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
merhabalar bugün sabaha karşı görmüş olduğum bi rüyamı paylaşmak istiyorum. çalışan genc bekar bı kızım. rüyamda sabah olmuş işe gitmek için hazırlanıyorum ve cok gec kalmışım yenı ten rengi çorap acıyorum giyiyorum ayağıma giyinip çıkıyorum evden sokağımızda top oynayan cocuklar görüyorum az ilerde kalabalıkla karşılaşıyorum kaza olmuş kaldırımda 2si cocuk yatıyor bitanesi agaca baglı asılmış ceset görüyorum herkes ağlıyo bende ağlıyorum yanımda bıtane kadın var aglıyo cocuklara o kalabalıkla beraber selavat getirerek merdivenden çıkıyoruz merdivende arapça allah yazıyo herkes üstüne basarak cıkıyo ben günah olur diye yazısız olan yerlerden atlıyorum. ben bu arada işe gidiyorum durağa güyaa karşıda otobüsüm gelmiş 511 numaralı merdivenden cıkıyorum tekbir selavat getirerek. çok etkilendım lütfen acil yorumlayabilir misiniz

1 yorum

+2 oy
Rüyakar (2.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sizin görmezden geldiginiz şeylerden kaynaklı sıkıntılarınız olmuş.genel olarak kendi içselinize dönuk olayları atlıyorsunuz.Etrafınızdakilerin etkisinde daha çok kalan bir yapınız var .salavat getirmek bir uyanıştır aslında ..ruhsal olarak bir uyanışa girmenin eşigindesiniz..Dinsel yoldan fazla bilginiz yok sanırım ,iman ve insani yaklaşımlarla bir yukselişin eşigindesiniz..kendi içselinize yöneliş yaparsanız çok seyin sezgisel olarak farkına varmaya baslayacaksınız.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 22 okuma
+2 oy
1 yorum 25 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde kursat Karabasan (-62 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.3k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 70 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
–1 oy
0 yorum 9 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde ünzile yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde ESRA BAYDENİZ yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

80 Aktif
6 Üye ve 74 misafir
Bugün : 8662
Dün : 21145
Toplam : 8209658
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 92 e
  2. mustafaharputi - 63 e
  3. Karga - 61 e
  4. sonsuz - 26 e
  5. Simge - 22 e
  6. ahnet - 21 e
  7. Kiddo Beatrix - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...