Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
123 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda evimden çıkıp yanımda ailemden olduklarını bildiğim fakat yüzlerini seçemediğim insanlarla yürüyorum. Kendi mahallemde böyle ilerlerken eski sevgilimin arkadaşı beni görüyor ve eski sevgilime yerimi söylüyor. Ben ve yanımdaki kalabalık beyaz bir arabanın içinde beni bekleyen eski sevgilimin yanından geçip yürümeye devam ediyoruz. Gördüğüm halde eski sevgilimi görmezden geliyorum ama o arabadan inerek peşimden koşuyor ve kolumdan tutup beni kendisine doğru çekiyor. O an göz göze geliyoruz ben şaşkınlık icinde öylece kalıyorum ardından bir iki adım geri çekiliyorum. O ise bana yaklaşmaya ve ellerimden tutmaya calışıyor onun ellerini itiyorum. Fakat suratım ağlamaklı bir hal alıyor eski sevgilim dayanamayıp yanıma geliyor ve bana sarılıyor. Bende ona daha fazla karsı koyamıyorum ve bir kaldırıma oturuyoruz. Ben ağlamaklı bir halde yine onun kucağında oturmuşum ve o da bana sarılıp güzel sözler söylüyor, başımı okşuyor. ben icimden onu bu kadar cabuk affettigim icin kendime kızıyorum o ise benden özür diler gibi bir şeyler konuşuyor.

Ben bu cocukla yaklasık 3 aydır konuşmuyorum kendisini terkettim ve şuanda kendisi askerde sizce bu rüya ne mana taşıyor. her sey gerçek gibiydi ve ben bu rüyayı sabaha karsı gördüm. simdiden tesekkürler

2 Yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (10k puan)
Geçmişinizi unutamamışsınız. Bence ilişkinizi ve o kişiyi tekrar gözden geçirin ve elinizden geleni yapmaya çalışın. Özellikle asker olması suçluluk duygunuzu arttırmış.
+1 oy
Yaklasik 1 haftadir sürekli eski sevgilimi görüyorum rüyamda.
Yaklasik bundan 1 ssene öncesinde ayrilmistik, suan onun sevgilisi var ve benimde.
Mutsuzum diyemem, veya eski sevgilimi siddetle özledigimde söz konusu degil.
Rüyamda sadece onun yüzünü görüyorum sürekli, ama bu gece ise ona geri döndügümü gördüm, ve kendi suanki sevgilimi öylecene birakmistim.
Ne demek bu ??
Rüya tabirlerinde borc'dan vs. bahsediyorlar, ama henüz 18 yasindayim ve borcum yok Allaha sükür. Bunun anlami ne olabilir yani??

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 110 okuma
17 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+1 oy
1 yorum 26 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (120 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
4 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Polat can yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+3 oy
1 yorum 127 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
0 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 62 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...