Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
Ruyamda kim oldugunu bildigim ama gercekte hic gormedigim biriyle evliydim(bu kisinin adi caglar). Yolda yan yana yuruyorduk ve ben onunla evli oldugum icin icimde bir huzur vardi, evime getirdim onu, sonra eve misafir geldigi icin bir yere soktum, saklarkende suratını sıkarak sevdim :D ama aileden beni seven saygi duyan biri varmis ve benim sakladigimi anlamis, o kisi kocasi tabi kizcagizin olabilir boyle seyler dedi, sonra kendi evimize gittik çağlarla, orda çağların el çantaları vardı hep, camın iç tarafina onune koymus, disardada yagmur vardi, iceri sizan su biraz islatmis ona bunu dedim, evimiz ferah ve aydinlikti sonra uyandim

1 yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (10k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Güzel şeyler olacak, acaba bu kim olduğunu bildiğin ama görmediğin çağlar ile internetten mi tanıştın? Belki aranızda birşeyler oluşacaktır.
Rüyakar (998 puan)
taşındı
Bu kisi ben 2 yil once ruyamda gordugum kisi, yani o mu bilmiyorum ama cok benziyor o kisiye, ve bu kisi cok samimi olmadigim bir arkadaşımın en yakin arkadasi, benzerligine sasmistim twitterda denk geldim ben de, bilmiyorum ama o mu :D

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 20 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde alper4401 Rüyazede (134 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
10 Mart Rüya kategorisinde Kiz çocuğu, teyze, saklı yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 7 okuma
2 Mayıs Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
6 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+6 oy
1 yorum 38 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...