Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+4 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle merhaba.Bu sabah garip bir rüya gördüm internette araştırdım fakat istediğimi bulamadım.Daha doğrusu benim gördüğüm rüya çok değişikti.Hemen anlatayım.Rüyamda bir yılan vardı ve o yılanı bii yerden bir yere taşımam gerekliydi.Öncelikle korktum ve yapamıyacağımı zannettim.Ama sonra cesaretimi toplayarak yılanı sırtımda bir yerden bir yere taşıdım.Ama yılanı bi nesne içinde sırtımda taşıdım.Bana zarar gelmemesi için,bu nesne bir su içi boş damacanaydı ve 2 taneydi.Bu iki damacanın ağızları birbirine denk gelicek şekildeydi ve bağlı değillerdi birbirlerine ve düşmüyolardı sırtımdan.Sonra yılanı taşıdıktan sonra bu 2 damacanayı yere bıraktım ve yılanın bu 2 damacananın ağızlarının birleştiği yerden çıkamya çalıştığını gördüm ve rüyam burda son buldu.Bu rüyam hakkında yorumda bulunabilecek olanlar varsa lütfen yorumlasınlar merak içindeyim.Teşekkürler...

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (16.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Emre merhaba,
Aslında hiç de zor ve korkutucu olmayan bir şey sizi çok korkutuyor ve başaramamak endişesi içinde bu durumu gözünüzde büyütüyorsunuz. Lütfen cesaret! Bir kez başladı mı nasıl da kolay olduğunu göreceksiniz :)

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.4k puan) yazdı
+7 oy
5 yorum 33 okuma
15 Haziran Rüya kategorisinde Cem yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Mert yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 21 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
5 Haziran Tabir kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 31 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde Sedef yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.2k yorum

2.5k düş-ünce

1.5k üye

55 Aktif
1 Üye ve 54 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16160
Dün : 24587
Toplam : 8256779
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 174 e
  2. Likya - 172 e
  3. Karga - 119 e
  4. Simge - 56 e
  5. ahnet - 42 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Liz - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...