Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Aracımın yoğun trafiği olan bir yol kenarında yemyeşil minik vadi gibi görünen bir yerde ters kaplumbağa misali ters döndüğünü görüyorum. Koşup aracımın yanına ulaşmak istiyorum , bir çekicinin arabamı yüklemiş götürmek üzere olduğunu görüp çekicinin önüne atlıyorum. yerçekimsiz ortamda gibiyim hızlı hare-aket edemiyorum.Ben buradayım aracımı indirin diye bağırıyorum , aracın kurtulduğunu düşünüyorum.

Bu arada hayatımda önem verdiğim bir kişi yanımda ona sorularım var cevap alamıyorum bana gülümsüyor ve  çok güzel beyaz ve uçuk yeşil renkli vintage tarzı yarı kitaplık ve çekmecesi bulunan iki dolabı yerleştirmekle meşgul ve sadece gülümsüyor.

Üzerime giydiğim giysilerimin ters ve dağınık olduğunu fark ediyorum. Bir dükkanda değiştirmek isterken bir gelinlikçiye giriyorum. Burada düzeltebilirsiniz diyor ve eli ile 50 adet gelinliği aralayarak kabini olmayan bir yere alıyor. Bu arada oğluma telefon ile ulaşıp arabanın nerede olduğunu öğrenmeye çalışıyorum aynı ağır haraketler ile sonrasında uyandım..

1 yorum

0 oy
Rüya Tabircisi (9.9k puan)
İşleriniz ters gidebilir ve bunu önlemek için çok zorlanacaksınız. Dünyanız biraz ters dönecek gibi. Hayır olsun.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 24 okuma
10 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 229 okuma
7 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 52 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde berrak yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
+4 oy
1 yorum 22 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
10 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...