Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (26.4k puan)  
Rüyamda bir şehrin merkezinde dolaşıyorum. Her yerde hasta, ucube, yada çok fakir insanlar var. Bu merkez bataklık gibi. Eskiden burasının çok iyi bir yer olduğunu hatırlıyorum. Ne hale gelmiş diye düşünüyorum. Yolda yürürken yerlerde yatan insanlara bakıyorum. Sonra bir çocuk üstüme doğru geliyor. Para istiyor. Cebimden bozukluk çıkarıp atıyorum çocuğa doğru, başka bir adam gelip alıyor parayı. Çocuk üzülüyor. Sen gel tekrar deyip o na daha büyük bir bozuk para veriyorum.

Bu arada şehrin merkezinden çıkmam gerekiyor çünkü dışarda beni bekleyen birisi var. Kaybolduğumu hissediyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüyakar (4.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada yoksulluk çekmek ve düşkün olmak, zenginliğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyada yoksulluk çektiğini görmesi, o kimsenin eline çokça yemek geçer. Rüyada bir yoksul, muhtaç bir kimse görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.1k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

70 Aktif
2 Üye ve 68 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20073
Dün : 22133
Toplam : 16068616
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1191 e
  2. Sonbahar - 240 e
  3. Karga - 83 e
  4. magdalena - 57 e
  5. Ehlibeyt - 25 e
  6. Likya - 23 e
  7. RuyAra - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...