Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Rüyamda uyuyamayan bir kız arkadaşım için sokağa atılmış bir yatağı çalıyoruz. Yanımızda bir de güzel bir köpek var. Küçük cins köpeklerden. Yatağı çaldığımızda yukarıdan bizi görüyorlar ve tanınmamak için yatağı başımızın üzerine kalıp kaçmaya başlıyoruz. Ama yukarıdan bir yılan atıyorlar ve yılan bizim peşimizden gelmeye başlıyor. Biz kaçtıkça o geliyor. Sonra ben kafasını kopartıyorum ama kopan kafası hala hızlı bi şekilde gelmeye devam ediyor. Köpeğimiz onun kafasını alıp uzaklaşıyor, uzaklara bi yere götürüyor. Biz bir kaç sokak ötede dinlenmeye başlıyoruz kalabalık içine karışıp. Köpeğimiz geri geliyor ama bitkin bir halde. Sonra kucağımda yavaş yavaş kötüleşiyor. Bakıyorum meğer yılanın kafası onu ısırmış ve zehirlenmiş. Sonra ölüyor sakin bi şekilde. Çok üzülüyorum.

1 yorum

+2 oy
Rüyakar (1.2k puan)
Köpekler en sadık dostlardir.  Ruyaniz bir dostunuzun sizi korumak için size zarar vermek isteyen kisilere karsi sizi savunduğunu, sizin icin fedakarlık yaptığını simgeliyor gibi görünüyor...

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 39 okuma
25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
10 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
22 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde cahit2 yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Ahmetcan yazdı
+2 oy
2 yorum 15 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde hicran yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde Çimen yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde magic yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...