Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (212 puan)
yeniden etikenlendirildi
Merhaba, ben 25 yaşında bekar bir kızım.  Çarşamba gecesi bir rüya gördüm.  Müstakil bir evde yaşıyoruz ve bahçeden odama geçiliyor  (gerçek evimiz). Rüyamda annemin arkadaşı gelmiş ve bahçede oturuyorlar. Ben ne konuştuklarını duyuyorum ama yanlarına gitmiyorum, odamı toplamakla meşgulüm. Kadının bir oğlu varmış ve ikimizi tanıştırmayı planlıyorlar derken bir de bakıyorum ki oğlu da gelmiş bahçede oturuyor. Ben ama hala odamı topluyorum. Çocuk yavaş yavaş sandalyeyle odamın önüne geliyor ve birden içeri giriyor. Benim kılık kıyafetim hiç müsait olmadığı ve odam dağınık olduğu için dışarı çıkmasını istiyorum ama çıkmıyor.  Zorla konuşmaya çalışıyor. Çocuğu ilk başta tanıdık bir abi sanıyorum ama değilmiş. Siması değişiyor birden ve  sanki daha önce 2-3 kere gördüğüm başka biri oluyor. Çocuk iyice yanıma geliyor ve ben ondan etkileniyorum ama yine de  müsait olmadığım için dışarı çıkmasıni istiyorum. Tam çıkacakken gözüne çiçek kokulu bir parfümüm takılıyor, alıyor onu koluyor.  Ben de diyorum ki bu benim hazinelerimden bir tanesi ve dolabımı açıp ona en sevdiğim parfümü koklatıyorum ve ayni zamanda kendime sıkıyorum. Sonra babam  geliyor ve ikisi çıkıyorlar odamdan. Ardından ben evimizin arka küçük bahçesine çıkıyorum (gerçekte yok) ve o bahçenin sokağa çok yakın olduğunu, yoldan geçen her hangi birinin bahçeye girebileceğini görüyorum ve diyorum ki "aa bizim bahçenin sokağa bitişik olduğunu bilmiyordum".

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Lusid Rüyacı (71.5k puan)
Rüyada görülen evler genelde kişiliğimizi, benliğimizi simgeler. Senin kişiliğine veya alanına müdahale eden biri olmuş. Senin hakkında sırlarını öğrenmek istemiş gibi. Bu kişi muhtemelen rüyada gördüğüne benzer birisi. Son zamanlarda yaşadığın olaylara bir göz atmanızı dilerim. Bu kişi aynı zamanda sizin bazı özelliklerinizden hoşlanıyor gibi. Koku ve parfüm içsel bir özelliğiniz ya da duygunuz gibi sembolleşmiş olabilir. Bu özelliğinizi aynı zamanda hazineniz olarak görüyorsunuz. Ama olaya baba karışınca toplumsal çekinceleriniz var demektir bu kişiyle ilgili. Arka bahçe ise yaşam alanını genişletmekle ilgili. Belki sokaklara karışıp daha sosyal olmayı ima ediyor bu bahçeyi ve sokağa bitişmesini görmeniz.
+3 oy
Rüyakar (800 puan)
Ruyanizin sonundaki arka bahçe bilinç altınizi simgeliyor gibi görünüyor. Bahçenin orada olduğunun farkında olmamaniz bilinc altina attiklarinizin farkinda olmadığınızı,  bahçenin  sokağa açılması bilinç altıniza attiklarinizin ruyaniza yansıdığını gösteriyor olmalı...

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 24 okuma
+5 oy
2 yorum 55 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,910 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+2 oy
1 yorum 40 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyazede (532 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 38 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Theyyyke Rüyazede (110 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 29 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Büşra T yazdı
+5 oy
1 yorum 158 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.5k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 1.2k okuma
9 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 51 okuma
+2 oy
0 yorum 42 okuma
1 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

65 Aktif
4 Üye ve 61 misafir
Bugün : 16365
Dün : 19792
Toplam : 9495126
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...