Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-50 puan)
yeniden etikenlendirildi
Merhaba, ben 25 yaşında bekar bir kızım.  Çarşamba gecesi bir rüya gördüm.  Müstakil bir evde yaşıyoruz ve bahçeden odama geçiliyor  (gerçek evimiz). Rüyamda annemin arkadaşı gelmiş ve bahçede oturuyorlar. Ben ne konuştuklarını duyuyorum ama yanlarına gitmiyorum, odamı toplamakla meşgulüm. Kadının bir oğlu varmış ve ikimizi tanıştırmayı planlıyorlar derken bir de bakıyorum ki oğlu da gelmiş bahçede oturuyor. Ben ama hala odamı topluyorum. Çocuk yavaş yavaş sandalyeyle odamın önüne geliyor ve birden içeri giriyor. Benim kılık kıyafetim hiç müsait olmadığı ve odam dağınık olduğu için dışarı çıkmasını istiyorum ama çıkmıyor.  Zorla konuşmaya çalışıyor. Çocuğu ilk başta tanıdık bir abi sanıyorum ama değilmiş. Siması değişiyor birden ve  sanki daha önce 2-3 kere gördüğüm başka biri oluyor. Çocuk iyice yanıma geliyor ve ben ondan etkileniyorum ama yine de  müsait olmadığım için dışarı çıkmasıni istiyorum. Tam çıkacakken gözüne çiçek kokulu bir parfümüm takılıyor, alıyor onu koluyor.  Ben de diyorum ki bu benim hazinelerimden bir tanesi ve dolabımı açıp ona en sevdiğim parfümü koklatıyorum ve ayni zamanda kendime sıkıyorum. Sonra babam  geliyor ve ikisi çıkıyorlar odamdan. Ardından ben evimizin arka küçük bahçesine çıkıyorum (gerçekte yok) ve o bahçenin sokağa çok yakın olduğunu, yoldan geçen her hangi birinin bahçeye girebileceğini görüyorum ve diyorum ki "aa bizim bahçenin sokağa bitişik olduğunu bilmiyordum".

2 Yorum

+3 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
Rüyada görülen evler genelde kişiliğimizi, benliğimizi simgeler. Senin kişiliğine veya alanına müdahale eden biri olmuş. Senin hakkında sırlarını öğrenmek istemiş gibi. Bu kişi muhtemelen rüyada gördüğüne benzer birisi. Son zamanlarda yaşadığın olaylara bir göz atmanızı dilerim. Bu kişi aynı zamanda sizin bazı özelliklerinizden hoşlanıyor gibi. Koku ve parfüm içsel bir özelliğiniz ya da duygunuz gibi sembolleşmiş olabilir. Bu özelliğinizi aynı zamanda hazineniz olarak görüyorsunuz. Ama olaya baba karışınca toplumsal çekinceleriniz var demektir bu kişiyle ilgili. Arka bahçe ise yaşam alanını genişletmekle ilgili. Belki sokaklara karışıp daha sosyal olmayı ima ediyor bu bahçeyi ve sokağa bitişmesini görmeniz.
+3 oy
Rüyakar (716 puan)
Ruyanizin sonundaki arka bahçe bilinç altınizi simgeliyor gibi görünüyor. Bahçenin orada olduğunun farkında olmamaniz bilinc altina attiklarinizin farkinda olmadığınızı,  bahçenin  sokağa açılması bilinç altıniza attiklarinizin ruyaniza yansıdığını gösteriyor olmalı...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Büşra T yazdı
+5 oy
1 yorum 902 okuma
9 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 46 okuma
+4 oy
1 yorum 118 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 40 okuma
1 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Şule yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Nazenin Rüyazede (130 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...