Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
114 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (176 puan)
yeniden kategorilendirildi
Erkek arkadaşımla bir evdeydim.  Odada yataklar vardı.  Yatağın üstünde oturuyorduk. Kolumda bir akrep fark ettim.  Arkadaşıma almasını söyledim ama beni duymadı.Akrep kolumu soktu acı hissetmedim ama kolum ağırlaştı. Akrebi kolumdan atmaya çalıştım kuyruğu koptu akrebi  arkadaşımın ceketine attım arkadaşım alıp elinde biraz oynadı kenara attı. Niye evin içine attın geri gelirse diye konuşurken önümüzden yarı akrep yarı örümcek bir böcek geçti. Arkadaşım yakalayıp pencereden attı.  Böcek pencereden düşerken kadına dönüştü ve bana bu eve tekrar geleceğim sana zarar vereceğim intikamımı alacağım diyip yere düştü. Pencerenin altında bir kadın daha vardı düşen kadına yardım edip kaldırdı.

1 yorum

0 oy
Rüya Ustası (46.1k puan)
Erkek arkadaşınızın bir kadın arkadaşı var ve siz onu tehlike olarak görüyorsunuz. Erkek arkadaşınız her ne kadar onunla normal gibi davransa da sizin için bu bir tehdit oluşturuyor. Kadının niyeti hoşunuza gitmiyor. Bu kadının yakın bir de kadın arkadaşı var muhtemelen. Bu yorum eşliğinde bir düşünün, bilinçaltınız neye işaret ediyor.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 34 okuma
0 oy
0 yorum 22 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+6 oy
0 yorum 73 okuma
27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (848 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Özde yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Dukan yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
+4 oy
1 yorum 34 okuma
27 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde mavi yazdı
+5 oy
1 yorum 14 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Tabir-i Rüya Rüyakar (3.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...