Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim instagramdan söylemişti. Ama ben rüyada inanmamıştım gülmüştük.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
Rüyayı biraz dha betimlerseni iyi olur.. Genel olarak ise yüksek mertebe de biri olduğunuzu görmek iyidir önünüze gelecek birkaç iyi fırsat demektir..
Rüya telefona bakarak başlamıştı. Sonra bana dedi ki yani yazdı. Sen şamanmışsın falan dedi. Sonra bende biraz dalga konusu aldım rüyada imkansız falan diye. O kadar sonrada uyandım.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
+4 oy
1 yorum 25 okuma
+1 oy
0 yorum 14 okuma
+4 oy
0 yorum 18 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 8 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
+5 oy
0 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
8 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...