Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
106 okuma
mustafaharputi Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Rüya uykuda olan insanı başka bir aleme götürmüştür.Rüyalar bizleri günlük yaşamımızın zahmetleri,keyifleri, mutlulukları ve acıları gibi bir çok gayeden kurtarmak gayesindedir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüya ve Uyanıklık

Rüya uykuda olan insanı başka bir aleme götürmüştür.Rüyalar bizleri günlük yaşamımızın zahmetleri,keyifleri, mutlulukları ve acıları gibi bir çok gayeden kurtarmak gayesindedir.Rüyalar bize tamamen yabancı şeyler verir.Rüya halindeyken uyanık bilincin düzenli hafızası ve bu bilincin normal sayılan davranışları tamamen yitirilir.Rüya ve uyanıklık rüya halindeyken uyanık bilincin düzenli hafızası ve bu bilincin normal sayılan davranışları tamamen yitirilmesi denmiştir.Rüya uyanık olma durumunu devam ettirir,rüyalar tamamen kısa süre önce beynimizi meşgul etmiş olan canlandırmalara eklenir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
iyi bir gözlem yapıldığında rüyaların yakın hatta bir gün öncesinde yaşananlara bağlanmak için kullanıldığı,bir bağ olarak görülür.Rüyalar bizleri sıradan olan hayatımıza geri götürürler,rüyaların içerikleri değişkenlik gösterse bile kişisel,yaş ,cinsiyet,medeni konum,eğitim seviyesi,yaşam alışkanlıkları ve hayat boyu edinilen tüm tecrübeler ve deneyimler tarafından belirlenir.En fazla tutku ile bağlı olduğumuz şeylerin rüyalarını görürüz tecrübe ise bu kuralları tastik eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Rüya ve uyanıklık hali derin uyku dönemlerinde kendimizi hiç durmadan genişleyen bir bilinç yayılması yaşarken buluruz.Bilinç dışında ,giderek daha çok deneyim çıktıkça,bilinçsiz uyku dönemlerinde de o kadar kısalır ve giderek bu tekil deneyimler gerçek bağlantıları sadece duygu dünyasına alışık olan olağan zihinden çıkabilecek varsayımlarla ve kanılarla hiçbir şekilde bölünmeksizin,kendiliğinden birleşir.Duyular alemine uygun düşünme tarzlarını bu yüksek deneyimlerle ne kadar az karşılaştırırsak o kadar iyi olacağı açıktır.Bu kuraları izledikçe ,uyku yaşamın önceleri bilinçsiz olan düzeylerinin tam bilinçliliğe dönüştürebileceğimiz yüksek bilgiye giden yolun o aşamasına sürekli olarak daha çok yaklaşırız.Daha sonra bedenimiz uykuda iken uyanık iken olduğu kadar gerçek bir alemde yaşar.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Elbet ki uykudayken uğraştığımız gerçeklik önceleri bedenimizin içinde yaşadığı duyularla algılanabilen gerçeklikten farklıdır.Rüya ve uyanıklık tam uyumadan önceki ve aynı zamanda,uykuya dalmadan önceki yarı uyku hali olup ,ayırt edici özelikleri ,beyindeki bazı tabakaların etkin olması,yani duyu organlarından bilgi gelmemesi ve beynin alfa dalgaları yaymasıdır.Bilinçaltında kalan tüm olayları uyurken tekrar yaşamamız mümkün olmaktadır,çok fazla önem verilen ve üzerinde çok düşünülen olaylar gece vücudumuzun dinlenme esnasında tekrar bizimle birlikte olur.
0 oy
Harun Rüyazede (1.8k puan)  
sürekli duyduğumuz bir cümle söyleyeyim ."Rüyadan uyanır uyanmaz sabah ezan okunmaya başladı." bunu eminim herkes yaşamıştır . uyku vaktinde bir çok zaman dilimi var . neden bu sabah ezanı meselesi herkeste oluyor .tesadüf mü ?  bir sonuca bağlanabilir mi ?
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
belki inanç üzerinden araştırma yapılabilir genelde bu durum olmayabilir ama türkiyede ezanla bağlantısı inançsal olabilir unutmazsam araştırırım

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 73 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 97 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 111 okuma
+9 oy
5 yorum 159 okuma
+4 oy
3 yorum 116 okuma
KumKum 8 Mayıs 2019 Durugörü kategorisinde KumKum Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 175 okuma
+4 oy
1 yorum 474 okuma
12 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Fatma   3 8 10 yazdı
+3 oy
4 yorum 65 okuma
vetre 22 Aralık 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (549k puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 114 okuma
mustafaharputi 30 Eylül 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 66 okuma
mustafaharputi 18 Eylül 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 120 okuma
Simge 21 Temmuz 2020 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (163k puan)   yazdı
+12 oy
12 yorum 204 okuma
mustafaharputi 11 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

161 Aktif
1 Üye ve 160 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15603
Dün : 23470
Toplam : 38415271
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...