Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımın ailesi bizim eve geliyordu. Ben annesi ve babasının elini öpüyordum. Ev baya kalabalık. Üstümde de beyaz bir elbise vardı. Sonra erkek arkadaşım bize geliyordu ve 2 tane arkadaşıyla balkona gidiyorlardı. Daha sonra ben de onların yanına gittim ve erkek arkadaşımı yanaklarından öptüm. Sonra balkon su içinde kalıyordu bende sudan kaçmak için pencereye çıkıyorum ve ayaklarımı kaldırıyorum. Suyun içinden bir erkek çıkıyor ama ben bu erkeği tanıyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor?

1 yorum

0 oy
Rüyazede (370 puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bence bu rüya ayrılmış olsanız da hala onu unutamadığınızı söylüyor... :)
Ben rüyalarımda beyaz renk görmeyi çok seviyorum. Sabah uyandığım zaman kendimi daha mutlu ,enerjik ve güzel bir şeyler yaşamaya öylesine adapte etmiş oluyorum ki, güzel şeyler yaşamak kaçınılmaz oluyor...
Tüm güzel ,saf duygulara rağmen tek tarafın isteği ile yaşanmış bir ayrılık ve sonrasında bunlardan kaçış... Denizde yüzen balkondaki suda boğulur mu hiç?:) Kaçma boşuna.. her şey o kadar temiz ve berrak iken
kaçmana gerek yok.Çünkü ne kadar kaçsan da yine her şey sana varıyor/varacak...
Onun için her şeyi bir daha gözden geçirmekte fayda var daha çok üzülmemek adına :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 114 okuma
23 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (176 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
+6 oy
2 yorum 24 okuma
+2 oy
1 yorum 42 okuma
19 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 103 okuma
19 Eylül 2016 Rüya kategorisinde leyla.baqirova5@gmail.com yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
0 yorum 5 okuma
+2 oy
0 yorum 18 okuma
3 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Özgül yazdı
+3 oy
3 yorum 64 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...