Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda seneler önce ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm... (şuan bir başkasını seviyorum)
Düşünmediğim halde bu eski erkek arkadaş rüyama girdi... telefonla konuşuyorduk başta ve sanki söylediği bir lafa inanmamış olucam ki-beni yanına çağırdı ısrarla... bulunduğu yere gittim, çok güzel bir bahçede oturuyordu ve yanında 2 kişi daha vardı biri sanırım abisiydi diğerini tanımıyorum yüzünü de pek göremedim ama o kişide ordaydı... Sonra masadakiler gözüme çarptı... Masada küçük kapların içinde civcivler vardı, plastik şeffaf kap, bardak gibi... kimisi pembe kimisi sarıydı bu civcivlerin, kapların dışında masada gezinenler de ördeklerdi... Yani civcivler kapların içinde pembe ve sarı olarak her masada vardı bahçede, ördeklerde kapların dışında masada geziniyorlardı... Ama bahçe harikaydı.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Şu an sevdiğiniz kişi ile bir ömrü paylaşmak ve onunla ortak çocuklarınız, mutlu bir aileniz olsun istiyorsunuz. Fakat aklınıza takılan bazı sorular ve güven problemleriniz olabilir. Bunları aşıp rahatladığınızda, önünüzde çok güzel bir gelecek belirebilir. Olmazsa da kendinizi üzmemenizi öneririm. Su yolunu bulur! Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 15 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde emre yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-456 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+4 oy
0 yorum 23 okuma
4 Haziran 2016 Rüya kategorisinde damla yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...