Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
57 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Yorumcusu (15.6k puan)
Gözden gelecek uyaranlardan tamamen uzaklaşmak için biraz loş veya hafif mavi ışıkla aydınlatılmış sessiz, gürültüsüz bir oda tercih edilmeli, orada fazla hareket etmeden, rahat bir pozisyonda oturulmalıdır. Zihnen ve bedenen çok yorgun olunduğu zaman, yapılacak deneylerden iyi sonuçlar almak imkansızdır. Hele deneylere yeni başlayanlar, en dinç ve dinlenmiş zamanlarını seçmelidirler. Zaman için, genellikle öğleden. sonra saat 17.00 ile 21.00 arası en uygundur. Bu saatlerde ruhsal melekelerin, en çok açık bulunduğu, tesir alma yeteneklerinin arttığı kabul edilir. Deneye başlarken midenin çok dolu olmaması ve çok boş da olmaması lazımdır; Sonucu almak için telaş, sabırsızlık, acelecilik kesinlikle doğru değildir, Tam bir huzur ve sükün içinde, güvenle, ümitle deneylere başlamalı, sabırla sonuçları beklemelidir.

Her gün deney yapmak, düzenle aynı saatte deneye oturmak yararlıdır. Fakat uzun zaman deneye devam edip yorgun düşünceye kadar uğraşmak hiç doğru değildir. Yorgun düştükçe alıcılık yeteneği azalır. Deney sırasında, zihni meşgul eden her türlü düşünceyi kovup, ümitle göreceğimiz şeyin ne olduğunu araştırmak ve bunun zihinde doğmasını beklemek gerekir.

Zihinde ya görmek istediğimiz şekil doğrudan belirir ya da o şekle ilişkin bir duygu veya anlam zihnimizde canlanıverir. Eğer, birkaç şekil birden geliyorsa,biraz bekleyip bunlardan birinin kuvvetlenmesini istemek gerekir. Söz konusu bu şartlarda, rahat bir koltuğa ve sandalyeye veya divana, bedeni yormayacak bir sekilde oturmalıdır. Önünüzdeki telepati kartlarının yüzleri aşağı gelmek üzere konmalıdır. Daha önce bu şekillere bakılmadan paket iyice karıştırılmalıdır. Sonra elinizi en üstteki kağıda hafifçe koyarak tesirleri almaya, yani en üstteki kartın ne olduğunu bilmeye çalışmalısınız. Aklınıza gelen şekil üzerinde fazla tereddüt etmeden ne olduğunu, bir kağıda sırayla yazmalısınız. Doğru mu, yanlış mı diye kontrol etmeden en üstteki kağıdı paketten çekip yüzü yere gelmek üzere' koyunuz. Sonra çekeceğiniz kagıtları da sıra ile bunun üzerine koyunuz. 25 kartın da çekilip üst üste konması ve böylece sıra ile tahmin ettiğimiz şekillerin yazılması bittikten sonra, sıra ile kontrollere başlanacaktır. Kontroller bittikten sonra doğru olarak bilinen kartların sayısı sayılır. Bilindiği gibi Telepati Kartları 5 tür şekilden oluşan 25 lik bir desteden ibarettir. Yani 5 tane kare, 5 tane yıldız, 5 tane daire, 5 tane artı işareti ve 5 tane de dalgalı hat vardır. Buna göre doğru tahmin etme sayısı 5 den aşağı olursa bir kıymet ifade etmez, en aşağı 5 den yukarı olmalıdır.

Yukarıda anlatılan şartlarda sabırla çalışmalara devam edersek ve kuşkusuz durugörü yeteneğimiz de varsa mutlaka başarılarımız artacaktır. Şunu da belirtmek gerekir ki, bu yetenek az çok herkesde vardır. Bazı kişilerde ise çok fazladır. Özellikle hassas kimselerde, rüyaları genellikle gerçekleşenlerde bu yetenek doğal olarak fazladır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
İlginç bir deneyim olur buradaki her uygulamayı yapmaya çalışıcam çok ilginç uygulamalar var. Birde telepati kartları dışında başka cisimlerle deneyebilir miyiz bu uygulamayı
Rüya Yorumcusu (15.6k puan)
Elbette deneyebilirsiniz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 59 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.8k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.8k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 54 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 103 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 44 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 43 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 48 okuma
31 Ağustos Durugörü kategorisinde jeandark34 Rüyazede (116 puan) yazdı
+13 oy
4 yorum 84 okuma
10 Haziran Durugörü kategorisinde RuyAra Rüyakar (2.2k puan) yazdı
+12 oy
8 yorum 175 okuma
2 Temmuz Durugörü kategorisinde Liz Rüya Tabircisi (8.3k puan) yazdı
+2 oy
4 yorum 66 okuma
4 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 22 okuma
3 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

75 Aktif
4 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17818
Dün : 21687
Toplam : 11635994
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 272 e
  2. Likya - 124 e
  3. Karga - 63 e
  4. yok - 56 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...