Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+7 oy
22 okuma
Lusid kategorisinde
Dün gece ne olduğuna emin olmadığım birşey yaşadım. Normal bir rüya mıydı astral miydi sanki iç içe geçmiş gibiydi. Her zamankinden farklı.Bir astral çıkış hissettim ve çıktım ama sonrası farklıydı. Önemli olan nokta çıkar çıkmaz hemen 2 elimi birden kaldırıp inceledim. Parmaklarımı kımıldattım kullanmaya çalıştım. Ellerimi kullanabiliyorum parmaklarımla herşeyi yapabiliyorum diye sevinip sürekli onları kullanarak birşeyler yaptım. Rüya olduğunu düşünmemin sebebi de yanımda birileri vardı ve onlara da gösteriyordum bakın nasıl kullanıyorum diye:) Yüzümü de görmeye çalıştım. Küçük bir pencere yada ayna gibi yansıması olan birşey bulup yüzüme de baktım ama küçük ve uzaktandı. Görüntüyü tam hatırlamıyorum. Çok karışık senaryolar gelişti ama onları net hatırlamıyorum. Keşke hatırlasam..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 39 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde SİMON petrus Rüyazede (136 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 24 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+2 oy
3 yorum 31 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
–1 oy
0 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde B yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...