Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.5k puan)
dün rüyamda ölmüş halamı gördüm. Bir cafe gibi bir yer açmıştı. Kahvaltı hazırlıyordu insanlara, ben de ona yardım ediyordum. Sonra tüm işler bitti. Ben aç olduğumu söyledim halama; sonra hala sen yoruldun ekstra bir şey yapmana gerek yok zeytin peynir yerim dedim. Bir yandan da üzülüyorum, çünkü insanlar muhteşem şeyler yemişlerdi. Ben zeytin peynir yemek durumunda kalmıştım. Gözlerim doldu. Rahmetli Halam geldi, kızım yorgun olmasam bir şeyler yapardım biliyorsun dedi, ben de önemli değil hala dedim. O da sonra sen kendin yapabilirsin, ben küçüklükten beridir yapıyorum bir şeyler dedi. Ama iki gözüm iki çeşme ağlıyorum, sonra ağlayarak uyandım. Çok işime işledi rüya. Sizce nasıl yorumlayabilirim?

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (18.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Her zaman başkalarına yardım edip kendi enerjinden tüketmene, kendine bir şey kalmamasına dair gördüğün enerjisel bir rüya gibi. Halan burada muhtemelen yüksek benliğini simgeliyor. Çünkü bilgece senin nasıl biri olduğunu, neler yapabileceğini ya da yaptığını söylüyor. Üzüldüğün şey de bu durumun bir çıkmaz olduğu ve kapana sıkışmışlık hissi gibi.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
6 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Muharrem yazdı
0 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 20 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (808 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
20 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 52 okuma
+3 oy
2 yorum 53 okuma
10 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+4 oy
1 yorum 103 okuma
23 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...