Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
88 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (476 puan)  
dün rüyamda ölmüş halamı gördüm. Bir cafe gibi bir yer açmıştı. Kahvaltı hazırlıyordu insanlara, ben de ona yardım ediyordum. Sonra tüm işler bitti. Ben aç olduğumu söyledim halama; sonra hala sen yoruldun ekstra bir şey yapmana gerek yok zeytin peynir yerim dedim. Bir yandan da üzülüyorum, çünkü insanlar muhteşem şeyler yemişlerdi. Ben zeytin peynir yemek durumunda kalmıştım. Gözlerim doldu. Rahmetli Halam geldi, kızım yorgun olmasam bir şeyler yapardım biliyorsun dedi, ben de önemli değil hala dedim. O da sonra sen kendin yapabilirsin, ben küçüklükten beridir yapıyorum bir şeyler dedi. Ama iki gözüm iki çeşme ağlıyorum, sonra ağlayarak uyandım. Çok işime işledi rüya. Sizce nasıl yorumlayabilirim?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Kurucu (90.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Her zaman başkalarına yardım edip kendi enerjinden tüketmene, kendine bir şey kalmamasına dair gördüğün enerjisel bir rüya gibi. Halan burada muhtemelen yüksek benliğini simgeliyor. Çünkü bilgece senin nasıl biri olduğunu, neler yapabileceğini ya da yaptığını söylüyor. Üzüldüğün şey de bu durumun bir çıkmaz olduğu ve kapana sıkışmışlık hissi gibi.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Marifetli yetenekli akilli birinin yonlendirmeleriyle hayatiniza renk katacaksiniz. Adim adim ve akillica isler yapacaksiniz. Ve bu sizin mutlu hisstmenizi saglayacak.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 38 okuma
1 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (646 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 63 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 45 okuma
1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde 8K.yagmur Karabasan (462 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 59 okuma
+4 oy
2 yorum 39 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
+4 oy
1 yorum 20 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde İlhan Karabasan (407 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 57 okuma
30 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 59 okuma
17 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (956 puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 54 okuma
20 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 60 okuma
7 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ali kemal Karabasan (416 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 49 okuma
16 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...