Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
678 okuma
sonsuz Bilgi kategorisinde Astral Gezgini (107k puan)  
Rüya günlüğü, kişilerin kendi rüyalarını tarih sırası içinde kayıt altına aldığı günlüktür. Bu günlük yalnızca uyku sırasında görülen rüyaları içerebileceği gibi, hayal olarak nitelenebilen gündüz rüyalarını da kapsayabilir.

Rüyalarınızı hatırlamayı güçlendirir. Geçmişe ait bilinçaltı kayıtlarınızı düzenli olarak takip etmenizi sağlar. Lucid rüya görme konusunda büyük bir yardım sağlar.

Sitemizi rüya günlüğü olarak kullanabilirsiniz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

161 Yorum

0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Kim için istihareye yattiniz ?ne niyet ettiniz ?sevgiliniz mi nişanlınız mı ? Bunları rüyanızda belirtirseniz seviniriz :)
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba :)) Bu rüyanız istihare mi ? Ya da ne niyetle yapıldı yazarsanız rüyanız yorumlanabilir :)
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba :) Bu rüyanız istihare midir ? Ne amaçla yazdiniz belirtirseniz rüyanız yorumlanabilir :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba :) Bu rüyanız istihar midir ? Ne için yazdığınızı belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Seni korkutmasın , bu ruhunda olan bir şey hemen hemen her insanda oluyor , bende çok sıklıkla olmaz ama bir yıl içinde mutlaka bir kaç rüyam gerçeğe dönük şekilde çıkar.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba :)) sevdiğinizi söylediğiniz kişi evlenme aşamasında olduğunuz biri mi yoksa platonik veya sevgiliniz mi onu yazar mısınız ?
0 oy
Mervesjsjsj_ Rüyazede (1.2k puan)  
4 senedir seviyordum 1 sene sevgili olduk suan ayriyiz ama ben hala seviyorum plotonik gibi birsey. Konusmuyoruz belki suan konustugu bile vardir ama numaralarimiz duruyor hala
0 oy
 
Dört senedir seviyordum 1 sene sevgili olduk suan ayriyiz ama ben hala seviyorum plotonik gibi birsey. Konusmuyoruz belki suan konustugu bile vardir ama numaralarimiz duruyor hala
0 oy
 
Öncelikle evet iştihare ve rüya üstünden bir yıl geçti evet çok değişik yaa dimi doğru seçilmiş sıkıntı yok yanlış olduğu kanısına nerden vardınız 1 yılda yorum yapılmadığı için aktif olmanın bir mantığında kalmadı tesadüfen mailde gördüm ama niçin yaptığımı hatırlamıyorum
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Lütfen ne için kime olduğunu belirtiniz normal bir rüya gibi de duruyor. Hemde daha iyi yorumlanır rüyanız :)
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
sedacım merhaba bugün çok yorgunum malesef hastane durumları var yarında malum yarın akşamı yada öbür güne yorumlicam inşallah .
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
acaba şöyle bişeyde olabilirmi hani deriz ya ben bu anı daha önce yaşamışmıydım .? allahallah  ben bu anı daha önce sanki yaşadım der gibi düşünürüz..
0 oy
 
Tamamdır rüyalarımı yazmaya devam edeceğim  o zaman biri ile görüşüyorum acıkcası hayırlısı değilmi diye iştihare ye yatmıştım hep rüya gördüm ama böyle değişik rüyaları açıkcası.
0 oy
 
Tamamdır rüyalarımı yazmaya devam edeceğim  o zaman biri ile görüşüyorum acıkcası hayırlısı değilmi diye iştihare ye yatmıştım hep rüya gördüm ama böyle değişik rüyaları açıkcası.sonra bir önemi kalmadı zaten
0 oy
Duru971 Karabasan (689 puan)  
Annem işkurda geçici olarak güvenlik olarak çalışıyor, bir hafta önce kalıcı güvenlik işi olduğunu söylemişti bir akrabamız ama annem işkura  kadrı gelebilir diye reddetti.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Kuzenim dediğim kişiyle küstük uzun zamandır konuşmuyoruz yanlış yazmışım. Görünen dağ bana uzak değildi yakındı en tepesine kadar çıktım. Gökten yağan şey ışıltı gibi güzel bir şey ve açık gökyüzü mavisi oldu karların üstü bu kadar yorumlarsanız sevinirim :))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Bu yazdığım yorum çevrenizdeki kişi de  aynı durumdaysa onun için de geçerli sizin içinde , bir detay aklınıza takılan bir şey olursa sorun , yorum yoğunluktan dolayı biraz geç geldi kusura kalmayın .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
☆ Başlıklara lütfen yorumlamayın yazmana hiç gerek yok bence , yorumsuz kalmaz elimden geldiği kadar rüyanızın size yansıtığı fikri açıklamaya çalışırım .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
@minekızılaslan rüyada rüya , üyelerimizin rüyalarını yorumlarken genel sabit geçerli terimlere dayanarak yorumlar islamı açıdan yorumlayan geleneksel bir tarzda üyelerimiz yani yorumcularımız var , onun dışında sezgilerimizle rüyanızın bize çagrıştırdığı hislerimizle fikir ve düşüncelerimizi yazdığımız sizin rüyanınza bir bakış açısı katmak için , psikolojik açıdan inceleyen üyelerimiz ve arkadaşlarımızda var herhangi bir kaynaktan değil , ama bu şekilde rüyalarınıza bakıyor ve inceliyoruz .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Eniyi seçtiğiniz için bende teşekkür ederim , önemli değil ben her seferinde yardımcı olmaktan çekinmem , bu arada duvar kısmımla ilgili güzel bir çalışma yaptık ,sözler köşesi , benim duvarım bölümüme diğer arkadaşlar gibi özlü söz , manevi sözler o an içinizden geçen bir kaç cümle rüya ile ilgili kısa sözler yaza bilirsiniz hem sizden hatıra hemde üyelerimizin bana bıraktığı imzalar şeklinde planladık sizde yazarsanız sevinirim.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Aslında bu rüya sizin bana soru sormanızla çözülecek gibi duruyor , nişanlıyım böyle bir rüya gördüm ablam  abim bir olay yaşadı bunun için mi görmüş olabilirim,  ben hayatımda son zamanda böyle bir şey yaşadım gibi sorular bu şekilde sorsanız daha kolay açıklaya bilirim genel yorumu böyle rüyanızın .
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Ya detayları önemli buluyorum o yüzden biraz da uzun oluyor ama hikâye gibi düşün iyi şeyler düşün ne gerek var kötü şeyler :)) :D
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Geçenlerde de yine köpek görmüştüm rüyamın bi kısmında yani aslında  rüyalarımda köpek simgesini genelde gördüğümü farkettim
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)  
Daha önce de konuşan at görmüştüm ama tek kelime duymuştum böyle muhabbetim olmamıştı evet :))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
düzenledi
Bunu sormamım sebebini aslında mustafa bey gayet iyi açıkladı ,size karşı yapılan bir etken varsa onun altında kalmak istemeyeceksiniz tartıştıysanız ya iyi dönüş yapacaksınız ya da kötü ama bir şekilde dönüş söz konusu , sadece şu var yorumumda da bahsetiğim gibi , ya aslında bunu yaparım ama gerek yok , herkesin bildiği şekilde yapayım der gibi ...
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Bu sonda dediğim şey konuşurken hani insan mutlu olur gülümser ya farkında olmadan. Böyle bir şey bile olabilir ilerde ki umarım da olur hayırlısı olsun :)
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Anladığım kadarıyla hoşlandığın için bu tür rüyalar görüyorsun genellikle bilinç altı rüyaların çok düşünmek ve onu istemekten kaynaklanıyor. Bilirim bunun ne demek olduğunu anladım zaten :)) Fazla kafana takip kendini yormamanı öneririm :)
0 oy
 
Kabusumda normal bir şekilde uyuyordum uyandığımda yatağın önünde iki kişi konuşuyordu onların hayal ürünü olduğunu düşünüp yanlarına gittim neden sürekli onlar gibi saçma sapan hayaller gördümü sordum genç benim yaşlarımda görünen kız bana döndü göz rengi tuhaf bir şekilde mordu bana sadece nedenmi? Diyip baktı sonra benimle gel sana nedenini göstericem dedi beni evimin içinde salona doğru yürüdü kardeşim odasının kapısında yarı ama sanki bizi görmüyordu babamla annemde odalarının kapısının önündeydi ama sanki onlarda bizi görmüyordu kız salonun önünde durdu içeri baktı ve geri döndü onu takip ettim normalde evimizde olmaması gereken bir oda vardı oraya girdi ben tedirgin oldum ona güvenmedim ve odaya girmek istemedim ama o kollarımdan çekiştiriyordu bağırdım ama sesim duyulmicak kadar az geliyordu beni daha fazla çekiştirdiğinde uyandım gerçek gibiydi çarşafın beni hareketsiz bırakacak kadar vücuduma dolandığını gördü rüyayı görmemi bunun tetikliyebilceğini düşünüyorum
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Bir başka rüyanı yorumlamak istiyorum , bu rüyanı sitedeki diğer arkadaşlara bırakmak istiyorum rüyan hayrolsun .
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
bu rüyayı düşünüp toparlayacağım ancak annen le yada seninle iletişim kurarken hadsiz saygısız davranan birileri varmı yada sizin hadsiz olacağını düşündüğünüz .bu nokta da sıkıntı varmı yoksa eğer bilinçaltın ciddi stres yaşadığına işaret eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
düzenledi
pandemide kapalı alanda stres altına girmiş olabilirmisin.sebebini bilmediğin korkular varmı. kimden geleceğini bilmeden  bir kötülük bekliyormusun. bilinçaltın stres ve korku işaret edebilir.
0 oy
İbrahim54 Rüyazede (1.4k puan)  
Yorumlama yaparken lütfen çok dikkatli olalım çünkü insanlar çok fazla ciddiye alıp hiç bulunmayacağı ortamlara , hiç yapmayacağı şeyleri yapıyor.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
⭐ Rüyalarımızı iyileştire biliriz , rüyamızda gördüğümüz objeleri takip ede biliriz yaşadığımız his ve düşünceleri ,  ve de kendimizi ve rüyalarımızın gidişatını bu başlık altında toplaya biliriz ,  kendinizde ve rüyanızda keşfettiğiniz özellikleri durumları paylaşa bilir bu başlık altın da benim rehberliğim ile yazıp tartışa biliriz .  Bu başlığı rüyalarımızın çizelgesi halinde kullanarak birbirimize yardımcı olabiliriz .
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Ben içimden düşünüyorum bu arada o “aslında yapamadığım sorular vardı” dediğim kısmı
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
• bu konuyu tekrardan paylaşmak istedim ,yanlış yapılan istihare rüyalarına etiketleniyorum  (evli değilim ama sevgilim var , ileride evleneceğim kişiyi görmek istiyorum niyet edip yattım bu gibi davranışlar yanlış.)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Sınav stresi mi yaşıyorsun ,eğer yaşıyorsan bunu atlatmalısın , kendine program hazırladın mı ders çalışma programı , eğer programın varsa programa eklemen gereken dinlenme zihin dinlendirme ve zihin egsersizleri için kısım ayırmanı önerirm.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Bu tür rüyaları Mustafa Harputi daha doğru yorumlamaktadır. Belki rica edersen yorumlar  bir dahaki sefere Mustafa beyi etiketlemeyi unutma :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Sitemizde istihare hakkında çok bilgi var öğrenmen için yararlı bilgiler de mevcut. Mustafa bey sağolsun uzun uzun anlatmış bakabilirsin. Hemde puanın artacaktır + oy verirsen eğer. Rüyan hayırlı olur umarım :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Sen daha çok psikolojik açıdan insanın iç dünyasını bilerek yorumluyorsun. Bilerek derken şaka değildi gerçekten her seferinde beni çok iyi anladın. Bak yine aklıma getirdin teşekkür ederim :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Duru971 şunu söyleyim hatta hareketler kısmından Kâhin'in yeni paylaştığı istihare bilgilerine bile bakabilirsin :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
irem nasıl desem , rüyalardaki simgeler anlatır , ben dini simgeyim , ben psikolojik simgeyim , ben duyguların ve bilinç altının simgesiyim , ben kabus simgesiyim , haberci bir simgeyim ,ikaz simgesiyim diye anlatır ,şimdi rüyayı yazan üyemize yazacağım yorum onun aklını karıştıracaktı daha tanışmadığı evleneceği kişi için dua edip niyet etmiş bu durum olumsuz , sıradan bir rüya aslında benim gözümde nişanlı değil ki evlilik aşamasına geçicem ALLAhım evleneceğim kişi bana hayırlı mı değil mi diye , danıştığımız bir konu olması lazım göreceğimiz değil , kararsız kaldığımızda danışacağımız konudur istihare üyemiz ise görmek istemiş , diğer arkadaşlar nasıl yorumlar bilmiyorum ama benim açımdan rüyanda evleneceğin kişiyi görmek için niyet edilmez , rüyayı nasıl değerlendirirsem değerlendireyim yanlış anlaya bilir yorumlarımı , çünkü ALLha danışalacak  kararsız kalınan bir konu yok ortada .
0 oy
Duru971 Karabasan (689 puan)  
Vallaha ben bu istihare konusunda çok bilgisizim ne hakkında niyet edebileceğimi hiç bilmiyorum. Yakın zamanda olup olmayacağı belli olan şeyler için mi etmemiz gerekiyor?

Hem bu rüyayı da pek istihare için yazmış sayılmam. Hatta rüya görürsem yorumlatmayı bile düşünmüyordum ama gerçekten akılda kalıcı ve ilginç bir rüyaydı. Küçük kızın yüzü resmen aklıma kazındı. Yani istihare rüyası saymayarak sadece sıradan bir rüya sayarak yorumlarsanız çok mutlu olurum. Tabii isterseniz. Çünkü ben istihare namazı falan kılmadım sadece ayet okudum. Çok teşekkürler fikirlerinizi belirttiğiniz için, ben bu konularda çok bilgisizim o yüzden beni acemi bir rüyacı olarak görünüz lütfen :))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
bol bol rüya yaz ben yorumlamak için burdayım  @duru971 ,  ama rüyanı istihare değil de normal bir rüya olarak yorumlaya bilirim .
0 oy
Duru971 Karabasan (689 puan)  
Çok güzel olur :))). Çok teşekkür ederim gönüllü bir iş olmasına rağmen gerçekten hakkını veriyorsunuz buradaki tüm sevgili yorumcular gibi. Siz olmazsanız biz üyeler nolacağız acaba ^_^
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Dediğine katılıyorum. Sen ve senin yorumların gerçekten değerli.
Rüya sahibi de bilgilendiği için yapacağını düşünmüyorum. Ama ilk başlarda öğrenmeden önce bende böyle düşünüyordum. Hatta yaptım fakat rüya da görmemiştim. O yüzden normal buluyorum bunları. Eğer böyle bir şey olursa çok güzel yorum yapacağına eminim :))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Aslında bu deneyi seninle yapardım örnek bir deney olurdu site içersinde mesela yok deyince aklımda beliren üye profili tabi bu tahmini , bilgisayarda çok vakit geçiren esmer ve kumral arası genç bir erkek beliriyor yaşadığı bazı hisler duygular ve görüntüler sayesinde ruhani hayatı merak etme ,araştırma ve karar veren artık hisslerşnin sebebnini anlayan bir erkek beliriyor .
0 oy
yok Rüyakar (5.0k puan)  
Sen direkt beni tarif ettin burda :) , hislerin baya iyi, güven onlara, sadece enerji değil bir simge aktarımı da olabilir, örneğin bir üçgen şeklini bana aktarmaya çalışırsın ve ben onu rüyamda görürüm, ama bunu bana  dememen lazım ki emin olalım
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Ben bu deneyi yapmanda yardımcı olurum ama bu gece paranormal,  korkunç bir vaka yaşarsan bu senin için iyi olmaz,  korkma durumun var .
0 oy
yok Rüyakar (5.0k puan)  
Ben çok yaşadım öyle şeyler, ama şimdi deyince korkmadım değil :), en iyisi sadece iyi enerji aktaralım, sabaha nasıl hissettiğimi yazarım:))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Yok bence gezginlik sana yakışmış , rüya gezginliği yapıyorsun bence farklı deneyimler , tuhaf hisler bazı insanları korkutmaz bu yaşadıkları eğer bir farklılık yapacaksan korkmamayı hayali dünyanda fazla yaşamamayı ve orjinal hayatı terk etmemeyi bilmelisin .
0 oy
yok Rüyakar (5.0k puan)  
Ben bir tane kel birini gördüm kırmızıya çalan üst giymişti ve kendini aşmıştı.Nereye gitsem karşıma çıkıyordu.Şuan iyi hissediyorum gibi
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Tuhaf kel birinin göz rengi nasıl dı , ten rengi asılı bir kel adam , oysa yok daha güzel enerjiler gönderdim sana :) ama enerji aktarımı son bulduysa son bulduğu an da uyuduysan buda değiştirir rüyanı .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Ben im için de sıradan bir gündü aslında , sevindim senin adına başka şeyler düşünerekte odaklana bilirsin hayatında gitmek istediğin şehri hayal ede bilir , o şehre yoğunlaşıp ta uyuya bilirsin rüyaların için değişiklik olur.
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
ben bi kere youtubeden motivasyon müziği açtım anlatıyordu adam o gün psikolojimin aşırı bozuk olduğu gündü fnalaşmıştım diyelim zaten arada oluyor bana :) adam numarasını bile attı yardımcı olim diye almadım :D  ama motive edici şeyler beyni temizlemek çok iyi bayağı oldu girip bakmıyorum tekrar bakıcam başka şeylere bnmde günüm iyi geçti ama çokta iyi deyil sakin : /
0 oy
yok Rüyakar (5.0k puan)  
Ben üniversitemde açık buldum o kel adamı görmesem daha iyi olucaktı da, hemde uzaktan eğitim kısmında, bu sevindirici bir şey :))))))
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
AY benim beynim şuan bi rahat bi rahat anlatamam kalbim heycanlı atıyor sanki oradaymışım gibiydi :) meditasyon müzikleri beyni temzleme odaklanma yaptım biraz ve çok iyi geldi en sonuncusuda yağmur sesi gök gürlüyor akşam saatleri ve sokaklar harikaydı sonbahar çocuğu olarak yağmuru seviyorum ama korkutmayan yağmuru :D gök gürlemesi hariç çok iyiydi bu gece inşallah iyi yatıcam bakalım ne rüya görücez sabah yazarım :)) çok iyiydi ya iyi geldi
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
nanenin görünümünde bir gariplik var mıydı , gerçekte olması gereken renginden soluk muydu yoksa taze ve görünümü güzel bir nane miydi ?
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
aile içinde senden habersiz pahalı bir eşya alan oldu mu ? ya da senin sonradan öğrendiğin, öğrendikten sonra kızdığın şaşırdığın sitem ettiğin bir konu oldu mu .
0 oy
mystique Karabasan (919 puan)  
Net hatırlamıyorum ama taze deildi sanki .. yani hiç uzun süre kaynamışta yanmış nane gibi de durmuyordu
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
yorumlarda belirtim , eğer sizin dediğiniz şekilde ise kısa dönemli huzursuzluklara yorula bilir her şekilde kendinize iyi bakmalı ve yaşanacak olumsuzluklara hazır olmalı ve en iyi  şekilde atlatmalısınız .
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
vala ben rüyamda karanlık biyerdeymişim sonra görünmez bşeyden kaçıyorum tam hatırlamıyorum ama  sadece kaçtığım yerin orda aşşağıya atlayacakken ir göz gördüm hepsi bu uzun saçlıydı bide sonra aşşa atlamışım köpekler var diye tırsıyorum biraz ama köpekde deyilmiş bildiğin sırtlandı bitanesi beni kovalıyordu sonra ne oldu bilmiyorum daha sonra kış ayında kar bekliyormuşuz hava soğuk ama kar yoktu sonra bi yağmaya başlaı bide az bişey hafif rüzgarda esmeye başladı çok sevindiğimi gördüm yani kar lapa deyildi küçük küçüktü yeni başlamasına rağmen fakat bu karı sonramı gödüm öncesindemi gördüm onu hatırlamıyorum : / kahin ordamısın şekerim :D bana ne gönderdiniz la hee :d simge dediğin bumuydu senin.? :D ::D
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Bu arada ablamın tuvaletteyken kahve yapıyım mı demesi önemli bir detay değil sanırım çünkü genelde annemle ikisi kahve içer her gün o yüzden rüyada öyle görmüş olabilirim
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Bir de yeni hatırladım dün annemle evdeki eski terlikleri atmıştık, rüyadaki o kısım o yüzdendir belki. Zaten benim rüyada dikkatimi çeken, anlamını merak ettiğim kuzenimin annemin üstüne bilerek düşmesi, annemle beraber idrar yapmamız ve annemin altın işemesi
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Yeni hatırladım :)
Daha önce banyoya gitmeden gözüme kırmızı sürme çekiyorum ve ruj sürüyorum. Rujumu düzeltiyorum biraz taşıyor. Kenarlarını siliyorum. Daha sonra banyoya geçiyorum.
0 oy
Duru971 Karabasan (689 puan)  
Artık hanginiz müsaitseniz ya da görürseniz diye attım, tek kişiyi etiketlemek zorluyormuş gibi olur diye düşündüm. Bakarsanız çok sevinirim ^_^
0 oy
ceren okay Rüyazede (1.2k puan)  
@karga yorumlarını bekliyorum lütfen anlamını bilmek istiyorum rüyamın. ayrıntılarını bile unutamıyorum
0 oy
B Karabasan (560 puan)  
Teşekkür ederim. :) Bencede. Son rüyalarımın hiç birine yorum alamadım. Nedenini biliyormusunuz acaba?
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
farkındayım senin rüyalarını takip ediyorum,  iki tanesi mustafayı etiketlemişsin , diğerlerin okunması da az , elimden geldiği kadar ben bakarım .Bu aralar virüs ,ve pandemi dönemleri olduğu  için çoğu kişide manevi açıdan etkilendi , sorumlulukları haliyle 2 katına çıktı ama yorumsuz bir rüya kalmayacaktır .
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Etkisinde kaldığım bir zaman dilimini kastediyosanız buna net bişey diyemicem galiba ama buna benzer bir olay yaşamıştık kavga edip evi terk etme ama sonra barıştılar
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
3 gündür deniz görüyorum dün de küçük küçük deniz kabukları görmüştüm. Birkaç gün önce denizin derin kısmında yüzmeye çalışıyordum bu seferkini de böyle gördüm. Sıcak denizde olmak da hiç kötü değildi :)
0 oy
Duran Karabasan (920 puan)  
Merhaba!
Benim en yakın arkadaşım otobüs ile seyahat ederken trafik kazası geçiriyor ve kazada hayatını kaybediyor bunun haberini uyurken alıyorum ve inanmıyorum rüyadır bu diyorum sonra bakıyorum rüya değilmiş evlerine gidiyorum annesi falan ağlıyor ben de çok üzülüyorum ve bağıra bağıra ağlıyorum ağlarken gerçekten uyanıyorum RÜYADA RÜYA gibi bişey oldu bu rüyamı rica etsem yorularmısınız
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Aslında bir kısımda da babaannemin terasındayım ve demirlerin arkasına geçmişim sanki atlayacak gibi (orda da hoşlandığım kişiyle ilgili bişeyler oluyo), abim (kuzenim) hoşlandığım kişiye bak sen öyle dedin diye atlayacak diyo ben de ne alakası var o yüzden değil diyorum sonra demire tutunup saçma hareketler yapıyorum
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (85 puan)  
Ben yatakta emziriyorum kapı açık baktım annem bana bakıyor,babam geçecekmiş kapının önünden yorganı çekiyim diye bakıyormuş. Ben iyice çektim kızımın da o an hiç sesi çıkmadı zaten.
Her fırsatta emzirmeye çalıştım bazen kapatmak zorunda kaldım. Uzun,düz,kumral saçlı bir kızdı.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Korkutucu bir rüya olmadı benim için sadece fazla üzüldüm. Hala üzgünüm rüya diyip geçemedim. Umarım hayırlıdır :(
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
düzenledi
korkutucu olduğunun tahmin etmem arabanın kime ait olduğunu gördünmü küstüğün kişiyle ya başlamadan yada yeni başlamışken biten bir konu oldumu biide aranızdaki küslüğe sebebp olan birisi varmı kafanda ve en önemlisi o kişiyİ masum görüyormusun yoksa kendini mi masum görüyorsun bebeğin o kişiyimi senimi sembol ettiğini bulmak lazım.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
yorumumu okuduklarının haricinde yaptım açık kapılar iki yönlü değerlendirilir  kaçamadığın konular ve ısrarla gelen kısmet ve fırsatlardır. yorumu aşağıda yaptım okuyabilirsin.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Araba kuzenimin babasının arabası olarak kaldı kafamda. Ablam sürüyordu. Evet bir konu başladı ikimiz de bu konuya ortak olduk ama sonradan küstük. Evet birisi buna sebep oldu. Konuşmuşlar ve söylemesini istemediğim bir şeyi söylemiş. Kendi düşüncelerini söylemiş ve biz küstük. Bizi küstüren kişiyle şu anda konuşuyorum küs değilim ama ben bu konuda haklıydım yaptığım bir şey de yoktu ben kürünün arasında yanan yaş oldum.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
ne yapacağını düşün, önce düşün sonra harekete geç olası bir hata barışmaya engel olmasın.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Elimdeki tek harekete geçme mesaj atma olur   ama ben bunu yapmama rağmen olmadı yani top karşı tarafta o yüzden artık umutsuz gibi bakmaya başladım. Her zaman dua ederken de olur elbet umutsuz olma diye kendime teselli verdim ama elimden gelen bir şey yok.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
mesaj atmaktansa konuya hakim biri devreye girerse daha iyi olur diye düşünüyorum izah edecek birisi mesela.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Konuya hakim 3 kişiyiz birisi bana küsen şahıs(erkek)diğeri istemeden aramızı açan taraf oldu bir diğeri de ben. Ve işin kötüsü bana da diğer kişiye de küstü yani dağıldı herkes bu olay da böyle bitti. İster miyim evet isterim ama...
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
zor olduğunu anlıyorum. ikinizede küs olan kişi olayın kilit noktası ve bence artık onun vicdanıyla alakalı görünüyor bu durum. hareket ederse çözebilir. hareket etmezsede kandi bileceği iştir diyebilirim ancak.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Sanmıyorum hem karnım doysun hem pastam dursun mantığı var umarım olur tabiki isterim ama.
Neyse sizi de meşgul ettim teşekkür ederim bilgileriniz ve yorumunuz iyi hayırlısı olsun diyelim. Hayırlı geceler dilerim.
0 oy
B Karabasan (560 puan)  
O erkek eski sevgilimmiydi tam hatırlayamıyorum, ama rüyamda eski sevgilimin benden kalan bir şeyleri sakladığını da görmüştüm. Yani benim verdiğim bir şeylerdi galiba.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Onunla yaşadığınız ilişkinin etkisi altında olabilirsiniz,  başkası ile yaşayavağı yeni bir birliktelik sizi endişelendiriyor ,düşündürüyor ve hala aranızda barışma gibi düşüncelerin var olması sonuçu , kaybetme korkunuzu tetikliyor olabilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
tam anlamadığım noktalar var öptüğün erkekmiydi kızmıydı gittiğin bina yeni eski yada tanıdığın binamıydı ve diş altmıydı üstmüydü
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
bu kişiy gerçekte tanıyormusun normalde rüyada görülen yüzler gerçek hayatında da gördüğün kişilerdir. hatırlamasanda görmüşsündür, gerçekte bu kişi varmı yoksa rüyanda mı görüp beğeniyorsun.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
ve riyakarlık hissettiğin yani iki yüzlülük. birileri varmı akraba yada çevrende akraba olursa muhtemelen kuzenler olabilir alt ve üste göre anne yada baba tarafından olabilir  diş.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Öptüğüm erkek arkadaşım hoşlandığım ya da sevgilim değil yakın arkadaşımdı o beni yanağımdan öptü bende öptüm sarılınca. Erkek kardeşi vardı o da beni öptü parkın önüne gelince. İkisi de erkek abi kardeş olarak birbirlerine de benziyolardi kardeşi küçük versiyonu gibiydi.
Eski bina değildi.
Dişim de sağ taraf üstten ikinci,köpek dişimin yanındaki.
Evet var akrabalardan riyakar kişiler.
0 oy
Yaren123 Rüyazede (1.3k puan)  
Gerçekte böyle birini hiç görmedim hafızam çok iyidir çok yakışıklı uzun boylu polis üniformalı birisi ben normalde de görsem çok beğenirim ama rüyamda ilk kez görüyorum bu kişiyi bu ikinci gelişi rüyama ikinci kez aynı yoldan yürüyüp gidişi rüyamda kendime evine gidiyor yine ama ben nerden biliyorum evine gittiğini diyorum kim bu diyorum uyanıyorum
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Bu rüyama biraz zaman geçti yeni değil ama kafama takıldı bu ayakkabılar, yorumlatmak istedim. Kâhin yorumlarsan çok sevinirim :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
At çiftliği dediğim yer küçük aslında sağ tarafımda atlar var hepsi kahverengiydi bir tanesini önündeki yerden yem yiyordu. Yanında da daha küçük bir at vardı. Galiba sadece 2 tanelerdi.
0 oy
 
İş yeri içinde buyuk toz fırtına kopuyor herşeyi alıp gidiyor ben köşede biryerdeyim bişey olmuyor bana gökte beyaz güvercin kuyruğu uzun başka kuşlar uçuyor fırtına geçince herşey eski tarihe dönüyor tuşlu telefonum oluyor ona birşey yazmaya çalışıyorum bu arada eşim çocuklarım sağ olarak yanıma geliyor.
Bi gün önce aklımdan ey kıyamet nasıl olacaksın Allahım bana göster diye dua etmiştim
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Kargayı etiketlemişsin şimdi gördüm. Kargacım kusura bakma görmeden yorumladım.
@anka06 Karga yorumlarsa eğer onu en iyi seçmeyi unutma benim yorumum kalsın sadece. Sevgiler :)
0 oy
Defne Yıldırım Rüyazede (1.0k puan)  
Küs olduğun arkadaşınla barıştığını görmen hakkında şunu düşünüyorum, bu bilinçaltından kaynaklı bir rüya ve sen bile farkında değilsin belki ama içten içe onunla barışmak istiyorsun.
0 oy
Defne Yıldırım Rüyazede (1.0k puan)  
Annen evde çok fazla iş veriyor olabilir ve bunlara yetişemiyorda olabilirsin veya okulun varsa derslere yetişemiyorda olabilirsin
0 oy
 
Rüyamda kendi düğünümde yanımdaki iki kadın çok güzel olduğumu söylüyor sonra annem odaya geliyor gelinliğimin kolumda küçük bir sökük olduğunu görüyorum anneme diker misin dedigimde itiraz ediyor sonra iğne ipliği buluyorum ama yağmur yağmaya başlıyor iğne iplik ıslanıyor sonra gelinliğimin ucundan bir erkek çocuğu çekiyor  bırakmasını istiyorum bırakmıyor
0 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Ayrıca daha önce rüyalarına yapılan yorumlardan en iyi yorum seçmeyi unutma epey seçmediğin rüyan var puanın artıyor en iyi seçersen.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Bir kişi ve şeytani fetişlerini bastırmak için seçtiği bir site  , ve alkış tutan bir yönetici "karga" ve bu kişi bu şekilde yorum yapıp rüya yazıyorsa bende yorumcu olarak eleştire bilirim haklı olarak " hallendim ve ıslandım " rüyadır rüya içinde bu tarz şeyler gore bilirsin normal de erkek arkadaşım da yok haallendim haliye demek de sınırı geçiyor oldu özel yaşamınızı anlatın da okuyalım !!
0 oy
Rossess Rüya Tabircisi (11.1k puan)  
Yine merak uyandıran konulardan, rüyada rüya yorumlar dışında geniş bilgi içeriğiyle de güzel bir site.
0 oy
Mia Rüyazede (1.5k puan)  
devamı ince ayrıntıyı yazdım ıkıncısınde kokten kesmedim ama diplerde kalmıstı saclarım onu belirttim
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Birde keşke ruya başlıklarını öyle yazmasaydın diyecektim rüyanın objelerine gore bir başlık seçe bilirdin .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Ellerine sağlık mustafa bu da farklı bir tabir olmuş,  bunları bu kadar detaylı uzun şekilde bulamıyorum ben .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Birde sormak istiyorum , tarihi yapıtlar görmek,  tarihi mekanlar görmek  tarihi heykeleler görmek,  eski çağı görmek rüyada bunlar için tabir yazmışmıydın .
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Eşinizi çıplak görmeniz bilinç altı da olabilir. Ya da eşinizi kıskandığınız için de böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz.Sevgiler :)
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
yazmadım diye hatırlıyorum ama bence geleneksellik inaç ve geçmiş anılar etik yaklaşımlar olarak öne çıkarlar beraberindeki öğelere göre bakmak lazım.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
aynı zamanda amcasının oğludur hz peygamber amcasının yanında yaşamıştır bi süre hz aliyle beraber yani baba evlat abi kardeş gibide yakındırlar.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Balıklar benden çıktı fakat hareket etmiyorlardı. İlk balık daha büyüktü 10 cm vardır.
2. Düşürdüğümde iki balık da daha küçüktü.
*Mustafa bey biraz uzun olmuş kusura bakmayın hala etkisindeyim gerçekten hamileyim sanki :D
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Rüyadan sonra da içim sıkılmış gibi, içimde bi ağırlık hissettim biraz, hatta gözümden yaş da geldi rüyayı ve onu gerçekten hissetim tam hissettiklerimi anlatamadım da ondan da olabilir onu dinledim sadece rüyamda galiba, konuştuğumu hatırlamıyorum (gerçekte de duygularımı pek belli etmem zaten) rüyada ona demek istediklerimi içimden geçirdim galiba sadece mesela son kısımda bunları sonra konuşalım mı başka bi zaman başka yerde diye demek istedim ama öyle de bi anda fazla olur diye demedim sonra uyandım zaten
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Sevgilim, flörtüm, konuştuğum, hiçbir kimse yok. Eski sevgilim dediğim kişiyle de konuşmuyoruz belki bilinç altı olabilir sosyal medyadan dolayı bilemiyorum.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Yok Karga ilk yapsın hemde onu etiketlemişsin. Karga yazsın belki de aynı şeyleri yazarız bilemiyorum.
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Bide arabayı kullanan ben miyim bilmiyorum ama ters şeritte giden araba görüyorum sonra polis şurdan diğer şeride geçin diye uyarıyo
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Bide başka bi kısımda evimizin  balkonundayım akşam-gece vakti aşağıdaki bahçede biri varmış (erkekti bu kişi galiba) balkon camı da açık biz bu kişiyle camdan tenis oynuyoruz (normalde oynadığım bişey değil) o eve atıyo ben de aşağıya atıyorum geri (yanlış hatırlamıyosam tenisti belki voleybol da olabilir)
0 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (186k puan)  
Yorum yapmıyorum bu aralar maalesef sadece bir giriş olarak şunu belirteyim ki herkesin artık olmaz diye umudunu kestiği ama senin asla umudunu kaybetmediğin ve ısrarla beklediğin hak-hukuk ekseninde zaten olması gerektiğine inandığın "helal" bir maddi bir gelir gelecek gibi anladım. İlk dede buna istinaden. Bu zaten senin olan ama ulaşamadığın bir maddi gelir. Miras, haberdar olmadığın bir para vs gibi. Bu öyle ki o durum açılınca yani meydana gelince bu durumun aynısından bir misli(50 TL nin 100 Tl olması) bir yerden daha aynı maddi gelir elde edilecek. İlkini sen bir şey yapmadan zuhurattan ikincisi ise birincinin çıkışı ile zuhurattan meydana gelecek ama ikincisini bilerek sen geciktireceksin. Biraz zamana yaymak gibi, gelecekte olsun şimdiden meydana çıkmasın gibi vs  bir hissiyat ile sanırım.Dolayısı ile ilk kısım hemen ikinci kısım ise biraz sonra ortaya çıkacak inşallah.

DAB,
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (85 puan)  
O kadın imzaladı tamam dedi ve bitti bir şey yapmadı başka.
O dediğim kişi esmer,kıvırcık saçlı bir erkekti normalde tanımıyorum ama çok tanıdıktı rüyamda.
Arabayı süren adam sert mizaçlı fakat kizdiktan sonra hemen yumuşadı. Yanında oturan karısını hatırlamıyorum.
Küçük bir çocuk vardı arabada da yanımda oturan,kıvırcık saçlı erkeğin kardeşiydi.
Çok rahattık o çocukla konuşuyorduk, gülüyorduk etrafımızda insanlar bizi konuşuyorlardı seviyorlar diye biz hiç önemsemedik.
Gerçekte sevgilim, flörtüm ya da platoniğim yok.
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)  
İnşallah çok teşekkürler tekrar yoruma başlayınca yorumlarsınız diye yazmıştım unutmamak için ama sağolun göz atmışsınız :)
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Bunu işiniz ya da yakın zamanda bir şey olarak düşünüyorum. Eğer işiniz olduğunu düşünmüyorsanız yeni bir şeydir bu sizin için. Ama başarılı olacağınızı düşünüyorum :))
0 oy
anka06 Rüyakar (2.6k puan)  
teşekkür ederim :) mahçup oluyorum ama rüyanın devamını da yazsam sizi yormuş olur muyum acaba? azıcık daha var...
0 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (186k puan)  
Özellikle kuyuya düşmek,derin kuyu ifadeleri zaman içinde yapılan,biriktirilen maddi imkanlarıda temsil edebilir.Bu imkanlar dede sembolü ile dedenizin zamanından sizin zamanınıza kadar olan maddi birikintiler manasında ama kullanım zamanı size denk gelecek inşallah.
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (85 puan)  
Normalde abim de yok ama o an kıskandı felan rüyamda vardı.
Birde imza atan o kişinin önüne sağ elimde dolu kalem vardı hepsini önüne koydum. Belki 25-30 tane kalem vardı.
Mustafa bey yorumlarsanız çok sevinirim
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)  
İnşallah, öyle bir olay var şuan gündemde ama tam olarak ne kdr neyin ne olduğu belli değil yani çok eskiden büyük büyük dedemden kalan bişey ve herkes daha yeni bikaç ay önce öğrendi tesadüfen. Annemle babam faydalancak benlik bi durum yoktu ama beni mi keklediler acaba bana da mı kaldı :D
0 oy
anka06 Rüyakar (2.6k puan)  
yahu işte... görüyorum bir şeyler ama ne olduğunu anlamıyorum. uzun vadede tuttuğunu gördüğüm bazı rüyalar oldu ama nato kafa nato mermer dedikleri şey :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Stres ya da uyku düzensizliği de rüyaları çok karışık yapıyor. Ya da kullanılan ilaçlar fln :)
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
ünlü rüyalarını pek tabir etmem bilinçaltı değerlendirirm ancak bu rüyanın tabirinide yapmış bulunuyorum. sadece bir şahsın kim olduğuna karar veremedim. ilginç olan ve rüyayı yorumlamamın sebebi camide dua etmem oldu acun değil.ancak üyelerinde yorumunu merak ettiğim için bazen rüyalarımı buraya yazıyorum. terzi söküğünü dikemez e gelince evet muhtemelen öyle oluyor  sonuçta insanız  yorumu yaparız ama kaderi cevabı net veremeyiz o allahın hükmüne tabidir.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Hocam kaç gündür bilinç altı rüyası görüyorum. Gün içinde yaşadığım olaylar, yaptıklarım ve buna benzer şeyleri rüyamda görüyorum. Bunları bildiğim için de yazmıyorum. Bunun üstesinden nasıl gelirim. Yani biliç altı rüya görmemek için ne yapabilirim ?
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Hocam bilinç altı temizliği ve meditasyon yaptığımızda beynimiz rahatlar mı ve bu bilinç altı temizliği öğrenmeyi hızlandırır mı ? Mesela yeni dil öğrenmek için,ezber için ya da üniversite dersleri için öğrenmemiz kolaylaşır mı ?
0 oy
nurguladamci Rüyazede (1.0k puan)  
Tahminimce korkularınızdan kaçmaya çalışıyorsunuz ama bir noktada onlardan kaçamayıp esiri altında oluyorsunuz.
0 oy
nurguladamci Rüyazede (1.0k puan)  
Bu bir rüya değil. Size düşünceleri arındırmak için tüzel bir duştan sonra meditasyon öneririm.
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Youtubeda bununla ilgili ritüeller vs. vardır ordan bakmanızı öneririm işe yaramaları yüksek bence.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
elbetteki faydası olabilir ancak hangi meditasyon gerekir bunu bilmek zor çünki farklı yöntemler var çünki uygulanan. en iyisi bana göre zihni düşünceyle yormamaktır bu ara benimde rüyalarla bilinçaltı birbirine girmiş durumda bu muhtemelen derin uykunun olmaması ile de bağlantılı olabilir ancak bilinçaltı zannımca bizden bir parça gibi ne yapsakta bişekilde izimle yaşıyor sanki yani biraz zor bir durum cevabıda zor.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
diğer düşüncene bi şeyler yazdım ancak genede araştırırım. sitede bazı yazılarımda olabilir.
0 oy
Mavi kelebek Karabasan (974 puan)  
Bende unutmak istiyorum tam aksine fazla rüya görüyorum ve yoruluyorum bunları gün boyu hatırlamak da cabası
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Bu arada bu gemi ya da teknedeyken hareket halinde değildik sanırım ve deniz gördüm mü emin değilim
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Aynada gördüğüm şey beni izliyor gibiydi, siyahtı daha sonra yanımda da gördüm Ayetel Kürsi okumaya başladım. Gerçekte de öyle yaparım hep okurum.
Yıkadığım şey de mor üzüm gibi bir şeydi küçük taneleri vardı.
0 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (186k puan)  
Baştan dağ içinde ki mağaraya kadar Tekasür suresinin bütünü dağ içinde konteynır bulunan yere kadar Enbiya 93-97 arası,dağdan inip koşma sahnesi ise Kehf 94-97 arası meallerine istinaden sanırım.Bu dediklerimi bir okuyun üstüne düşünelim.Bu üçlü anlamı tek bir kurguda birleştirmek gerekiyor.İlk kısım miras ve iki tarafın üstünlük iddiası ile diğer kısımlar bundan dolayı fitne çıkması ile son kısım ise sizin bu durumlara neden olanlar ile aranıza set koymanızdan dolayı sanırım.
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)  
Okudum dediğiniz ayetlerin mealini benzerlik var hakikaten, konteynırın içindeki sesi çıkmayanlar hakkında sbh uyanınca benimde aklım yecüc mecüce gitti. Yalnız çok mezar vardı demiştim ya o eski mezarlar etrafımda olunca ciddi ciddi kendimi güvende hissettim normalde korkmam lazımdı ama bi rahatlama vardı bende huzur vardı.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
bunu başaka bağlantıylea düşünceye ekledim görsel açılmadı muhtemelen buydu
https://gezimanya.com/washington-dc/gezilecek-yerler/washington-aniti
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
* Ama küçük bir ayrıntı var , annem sol tarafa gitti , ben sağ tarafa gittim yani annem evden çıkıp gittiğinde benim yönümün ters tarafına gitti yürüdü , ama nereye gittiğini bilmiyorum.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Evet çok değişikti tatil kısmı bilinçaltı olabilir ama diğerleri hakkında bir fikrim yok :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Mustafa bey detay vermek istiyorum:
Annem beni uçmam için itiyor. Sanki böyle bir kuşu uçurur gibi. Kanatlarım yoktu ayrı olarak kollarımı açtım sadece.
Dediğim kayalık denizin baya kenarındaydı. Birazcık yana kayınca denize giriliyordu. Annemdi galiba denize düştü hatırlamıyorum. Ama denize girilince boynumuza kadar geliyordu su. Kayalığın üstünde yeşil kısa çim gibi bitkiler vardı.  
O aynaya baktığım odada hava yeni aydınlanıyor gibiydi sabaha doğruydu. Odada perdeler kapalıydı açsaydım içeri de aydınlanacak şekildeydi.
Aynada kahküllerim vardı ve saçım arkadan topluydu. Normalde böyle saçım yok.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Daha önce de buna benzer bir rüya görmüştüm yine kalabalık olduğu için,ailemin yanında yapmıyordum. Ama bir öncekinde kızım vardı ve hiç karnını doyuramadım bu sefer daha rahattım...
0 oy
Zeynep Kübra Dağ Rüyazede (1.2k puan)  
Bu tür insan dışı seyleri hep ruyada yakinlarimjz var bende bugun gordm ve kiz kardeslerim annem ve ben ozellikle bizdk erkek yoktu.
0 oy
Önay Akın Rüyazede (1.0k puan)  
İşle güçle yorulmuşsun. Pek bi manası yok rüyanın. Gece gündüz yat, uzan, uyu, dinlen, keyif yap. Yorulmuşsun.
0 oy
Önay Akın Rüyazede (1.0k puan)  
Bi yorumu yok, uyanıkken çok düşünüyorsun ki uyurken böyle işin içinden çıkamadığın şeyler görüyorsun. Kafana takma!