Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Merhabalar, dün rüya içinde rüya gördüm. Araba sürüyordum ve sonra bir arkadaşımın arabasına hafiften çarptım. Sonra yollarımız keşişti. Daha sonra rüyamın içinde rüya gördüm. Rüyamda 3 papağan görüyorum. Biri ilk kısımda çarpıştığım kız arkadaşımın erkek arkadaşının omzunda,ötekisi de başka arkadaşının omzunda.3. Papağan da yerde. Omuzlarda duranlar yeşil ve mor. Yerde duran papağanın rengi de kırmızı.Papağanları seviyorum. Sonra kızın erkek arkadaşı gelio biz ayrıldık diyor. Ben de rüyamda hayvan varsa mesajcı rüyadır diyorum uyanıyorum.Sonra kızın yanına gidiyorum, gördüklerimi anlatıyorum, erkek arkadaşı olduğunu ve ayrıldıklarını söylüyorum.Bana gerçekten ayrıldıklarını söylüyor. Daha sonra erkek arkadaşı gelio, bir kadınla bir erkek daha geliyor hep beraber oturuyoruz. Bana mühendisler odasına başvurmamı söylüyorlar. İmzalıyorum bir şeyleri. Tam ona başvururken biraranda sofraya oturuyoruz ve yemek yemeğe başlıyoruz. Hepsinin yüzleri değişiyor. Biraz daha farklı bir hal alıyorlar. Daha yaşlı daha farklı gözüküyorlar. Sonra uyanıyorum.

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (18.1k puan)
Papağanlar ve rüya içinde rüya olması şamanik özellikler barındırıyor. Muhtemelen gereksiz konuşmaları temsil ediyor olabilir papağanlar. Düşünmeden söylenmiş sözler gibi.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 6 okuma
10 saat önce Rüya kategorisinde S.A Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (150 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 485 okuma
26 Nisan 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semih yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Dinora yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (130 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
+6 oy
1 yorum 57 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (15.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...