Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
Ruyamda tiyatro sahnesi vardi ve insanlar, bi tek sahne spot isikla aydinlatiliyordu, karsi karsiya iki grup vardi, iki grupta kendi icinden tek sira dizilmisti, benim grubumun en onunde ben vardim, ilk once bir grup kendi etrafinda vir tur donup bekliyordu, sonra karsi grup dönüp bekliyordu, hizli hizli devam etti ve arada manyetik alan olusuyordu, boyle elektrik mi denir ne denir oyle, cekim alani, benim donerken arkamda duran kisi ise abimdi, yani tanidigim bir tek abim vardi,  baska bir ruyanin diger bölümlerinde annemle babamida gordum ama ne oldugunu hatirlamiyorum

1 yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Manyetik alan insanlar arasındaki etkileşim olarak düşünebilirsiniz. İnsanların zihinleri radyo gibidir ve benzer frekansa sahip insanlar arasında etkileşim olabilir. Tabi ki bu  benim düşüncem.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Enes yazdı
+2 oy
1 yorum 63 okuma
6 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 26 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (90 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 20 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Ayşe yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
1 yorum 23 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Üst Selin Yıldırım Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 74 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Orhan yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
25 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Busra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...