Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
51 okuma
Rüya kategorisinde
iyi günler

rüyamda dümdüz bir yolda tek başıma gidiyorum ama cok dalgınım ilerde sağ bir yo var gideceğim yer orası ama dalgınıktan orayı baya bir geçiyorum. kendime gelince yolu kaçırdıgımı anlıyorum ama baya bir yürümüşüm geri dönmek istemiyorum ilerde sağ bir yol daha var ya ordan gidicem yada düz devam edip yolu dahada uzatıcam neyse yola devam ediyorum köşeye gelince düşünürüm diyorum ama ilerdeki sağdaki yolda hiç girmemen gereken bir yol hertürlü pisliğin oldugu bir yol hiç girmek istemiyorum oraya bunu düşüne düşüne tam köşeye geliyorum sağ yolda bir köşede siyah bir at diğer köşede beyaz bir at var ikiside karsılıklı duruyor. ben sağdan gitmeye karar veriyorum ama byeaz ve siyah at onumu kesıyor ve hırcınlasıyor beni sağdaki yola sokmuyor bir iki deniyorum aynısını oluyor ozaman direk gideyim diyorum ama bu seferde beyaz at oraya gitmemimide engelliyor durdugu köşe hem sag yolu hemde duz yolu kapatıyor duz yolda tın durdugu yerde daralıyor sonra yineden acılıyor neyse bu sefer duz yolu zorluyorum ama beyaz at hırcınlaşıp bu sefer bana saldırmaya başlıyor. bu rüyayı 3 gün arka arkaya aynı şekilde gördüm bu yüzden size yazmak istedim bana yardımcı olurmusnuz.

teşekkürler
Lusid Rüyacı (69.8k puan)
Teşekkürler en iyi rüya seçimi için
bazıları beyaz at ve siyah at görmek için hepsi aynı yorumu yaptı bir sen değişik bir yorum yaptın

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Lusid Rüyacı (69.8k puan)
 
En İyi Yorum
Bir kaç tane kaçırdığınız fırsat olmuş. Bir de yeni bir fırsat sandığınız biraz sonuçları sizi rahatsız edecek bir işe girmek üzereyken sevdiğiniz size değer veren birileri engellemiş. Bunlar ilişki de olabilir bir iş de olabilir ya da eğitimle ilgili en açık bir şekilde ifade etmek gerekirse yeni bir kararla ilgili durumlar diyebiliriz.

Almadığınız bir karar yüzünden de bilinçaltınız sizi zorluyor. Hayatınızın son zamanlarda almanız ve almamanız gereken iki karar aşamasında durum var.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 27 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (160 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
12 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+5 oy
2 yorum 32 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (71 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
10 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gülşirin yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
11 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde addminn Rüyazede (79 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 54 okuma
22 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (160 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
19 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (160 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

83 Aktif
2 Üye ve 81 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4614
Dün : 16178
Toplam : 9438401
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 461 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 218 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...