Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
51 okuma
Rüya kategorisinde
iyi günler

rüyamda dümdüz bir yolda tek başıma gidiyorum ama cok dalgınım ilerde sağ bir yo var gideceğim yer orası ama dalgınıktan orayı baya bir geçiyorum. kendime gelince yolu kaçırdıgımı anlıyorum ama baya bir yürümüşüm geri dönmek istemiyorum ilerde sağ bir yol daha var ya ordan gidicem yada düz devam edip yolu dahada uzatıcam neyse yola devam ediyorum köşeye gelince düşünürüm diyorum ama ilerdeki sağdaki yolda hiç girmemen gereken bir yol hertürlü pisliğin oldugu bir yol hiç girmek istemiyorum oraya bunu düşüne düşüne tam köşeye geliyorum sağ yolda bir köşede siyah bir at diğer köşede beyaz bir at var ikiside karsılıklı duruyor. ben sağdan gitmeye karar veriyorum ama byeaz ve siyah at onumu kesıyor ve hırcınlasıyor beni sağdaki yola sokmuyor bir iki deniyorum aynısını oluyor ozaman direk gideyim diyorum ama bu seferde beyaz at oraya gitmemimide engelliyor durdugu köşe hem sag yolu hemde duz yolu kapatıyor duz yolda tın durdugu yerde daralıyor sonra yineden acılıyor neyse bu sefer duz yolu zorluyorum ama beyaz at hırcınlaşıp bu sefer bana saldırmaya başlıyor. bu rüyayı 3 gün arka arkaya aynı şekilde gördüm bu yüzden size yazmak istedim bana yardımcı olurmusnuz.

teşekkürler
Rüya Ustası (46.3k puan)
Teşekkürler en iyi rüya seçimi için
bazıları beyaz at ve siyah at görmek için hepsi aynı yorumu yaptı bir sen değişik bir yorum yaptın

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
 
En İyi Yorum
Bir kaç tane kaçırdığınız fırsat olmuş. Bir de yeni bir fırsat sandığınız biraz sonuçları sizi rahatsız edecek bir işe girmek üzereyken sevdiğiniz size değer veren birileri engellemiş. Bunlar ilişki de olabilir bir iş de olabilir ya da eğitimle ilgili en açık bir şekilde ifade etmek gerekirse yeni bir kararla ilgili durumlar diyebiliriz.

Almadığınız bir karar yüzünden de bilinçaltınız sizi zorluyor. Hayatınızın son zamanlarda almanız ve almamanız gereken iki karar aşamasında durum var.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 21 okuma
23 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
12 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+3 oy
2 yorum 23 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-456 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
10 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gülşirin yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
11 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde addminn Rüyazede (130 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
22 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
19 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...