Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
38 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda eski erkek arkadaşımla kavga ettiğimizi gördüm. Beni dövmeye çalışıyordu fakat başaramadı ben onu itip düşürdüm. Başı tasa değdi hafif bi açıklık oldu alnında kan gördüm kan akmıyordu ama alnındaki açıklıkta görünüyordu. Çok korktum öldüğünü düşünüp uzaklaştım. Sonra annem geldi hayır ölmemiş bak buralarda dedi. Rüyamda sürekli onun ismini de duyuyorum. Galiba çok özledim.  Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Eski erkek arkadaşına zarar verdiğini onu incittiğini düşünüyorsun. Geçmişte yaptığın bir hata yüzünden vicdan azabı çekiyor gibisin. Bence onunla konuşup ya gerçekten özür dilemelisin ya da ona zarar vermediğini görüp rahatlamalısın.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 5 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde cansu süslü yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde buğlem Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 11 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
20 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Hilal yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...