Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
491 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (50.9k puan)
Rüyada rüya görüyorsanız bu şaman öğretileri açısında harika bir şeydir. Çünkü rüya kapılarından ikincisi olan rüyada rüyaya yatmayı barındırır. Farkındalıklı rüya (lusid) görmenin aşamalarından birisi olan rüyada rüya görmek çalışarak yeteneğinizi geliştirici bir alan sağlar.

Rüyada rüya görmenin başka bir algı alemine geçiş yapması bilinçli halinizle rüya bedeniz arasındaki bağlantıyı güçlendirmesidir aslında. Biz rüya görürken, rüya bedenimiz de bizi rüyasında görür. Rüyada rüyaya girdiğimiz zaman ise hem fiziksel hem de rüya bedenimiz birlikte uyum için girer.

Rüyada rüya görmek için bunu içten  bir şekilde niyet ederek başlayabilirsiniz. Zamanla rüyanızda yatacak, uyuyacak yer aramaya başlarsınız ve nihayetinde rüya içinde uyuyup yeni bir rüyaya geçersiniz. Rüyada rüya gördüğünüzde farkedeceğiniz şey bilincinizin yükselmesi olacaktır. Rüyada olduğunuzdan daha emin olmaya başlayacaksınız. Başka algı kapılarını aralayabileceksiniz. Başka varlıklarla iletişime geçebileceksiniz.

Inception (Başlangıç) filminden hatırlarsanız rüya içinde rüyaya girerek zaman algısında kırılma yaratıyorlardı. Gerçekten de öyledir, rüya için rüyaya girdikçe zaman algınız değişir, daha kısa süre içinde daha çok deneyim yaşarsınız. Bunu bilinçli olarak yapmaya çalışan şamanların olduğunu düşünürseniz rüyada rüya gördüğünüzü kabul ederek bu konuda yetenekli olduğunuzu söyleyebilirim.

Deneyimlerinizi paylaşırsanız size bu konuda yardımcı olacağımı rahatlıkla ifade edebilirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Rüya Ustası (50.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada rüya görmenin öncesinde rüya farkındalığınızı arttırmanız gerekir. Bunun için rüyada ellerinizi bularak başlamanızı öneririm. Rüyada ellerinizi kullanarak dikkatinizi odaklayabilirsiniz.
+1 oy
Rüya Ustası (50.9k puan)
Bir başka farkındalıklı rüya yöntemi de günlük hayatta her kırmızı rengi gördüğünüzde bu bir rüya diyerek bilinçaltınıza bunu kodlamanız. Rüyanızda bir kırmızı renk gördüğünüzde rüyada uyanmak için bu kodlamayı kullanabilirsiniz.
+2 oy
Bu gece rüyamın içinde rüya görüyordum. Rüyamda eşimi hapse atmışlar çok üzülüyordum. Sonra uyanıyordum meğer rüyaymış, bunu eşime anlatıyordum. O da itiraf ediyorum ben bir suç işledim diyordu. Ben yine kötü oluyorum korkuyordum. Ne yaptı diyodum.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 31 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (56 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semih yazdı
+12 oy
32 yorum 412 okuma
30 Nisan 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 458 okuma
7 Mayıs 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (120k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 23 okuma
15 Ağustos Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (120k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 52 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 50 okuma
19 Temmuz Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

79 Aktif
2 Üye ve 77 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2314
Dün : 17747
Toplam : 9498822
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...