Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
485 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Rüyada rüya görüyorsanız bu şaman öğretileri açısında harika bir şeydir. Çünkü rüya kapılarından ikincisi olan rüyada rüyaya yatmayı barındırır. Farkındalıklı rüya (lusid) görmenin aşamalarından birisi olan rüyada rüya görmek çalışarak yeteneğinizi geliştirici bir alan sağlar.

Rüyada rüya görmenin başka bir algı alemine geçiş yapması bilinçli halinizle rüya bedeniz arasındaki bağlantıyı güçlendirmesidir aslında. Biz rüya görürken, rüya bedenimiz de bizi rüyasında görür. Rüyada rüyaya girdiğimiz zaman ise hem fiziksel hem de rüya bedenimiz birlikte uyum için girer.

Rüyada rüya görmek için bunu içten  bir şekilde niyet ederek başlayabilirsiniz. Zamanla rüyanızda yatacak, uyuyacak yer aramaya başlarsınız ve nihayetinde rüya içinde uyuyup yeni bir rüyaya geçersiniz. Rüyada rüya gördüğünüzde farkedeceğiniz şey bilincinizin yükselmesi olacaktır. Rüyada olduğunuzdan daha emin olmaya başlayacaksınız. Başka algı kapılarını aralayabileceksiniz. Başka varlıklarla iletişime geçebileceksiniz.

Inception (Başlangıç) filminden hatırlarsanız rüya içinde rüyaya girerek zaman algısında kırılma yaratıyorlardı. Gerçekten de öyledir, rüya için rüyaya girdikçe zaman algınız değişir, daha kısa süre içinde daha çok deneyim yaşarsınız. Bunu bilinçli olarak yapmaya çalışan şamanların olduğunu düşünürseniz rüyada rüya gördüğünüzü kabul ederek bu konuda yetenekli olduğunuzu söyleyebilirim.

Deneyimlerinizi paylaşırsanız size bu konuda yardımcı olacağımı rahatlıkla ifade edebilirim.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada rüya görmenin öncesinde rüya farkındalığınızı arttırmanız gerekir. Bunun için rüyada ellerinizi bularak başlamanızı öneririm. Rüyada ellerinizi kullanarak dikkatinizi odaklayabilirsiniz.
0 oy
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Bir başka farkındalıklı rüya yöntemi de günlük hayatta her kırmızı rengi gördüğünüzde bu bir rüya diyerek bilinçaltınıza bunu kodlamanız. Rüyanızda bir kırmızı renk gördüğünüzde rüyada uyanmak için bu kodlamayı kullanabilirsiniz.
+1 oy
Bu gece rüyamın içinde rüya görüyordum. Rüyamda eşimi hapse atmışlar çok üzülüyordum. Sonra uyanıyordum meğer rüyaymış, bunu eşime anlatıyordum. O da itiraf ediyorum ben bir suç işledim diyordu. Ben yine kötü oluyorum korkuyordum. Ne yaptı diyodum.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 22 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (150 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semih yazdı
+7 oy
14 yorum 189 okuma
30 Nisan 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 449 okuma
7 Mayıs 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 46 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
16 Haziran 2016 Bilgi kategorisinde rothil Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (130 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...