Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
58 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (150k puan)  
Rüyada Abla tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (150k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bakınız; Kardeş.Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.Rüyasinda ablasini görmek, bekar ise yakinda iyi bir evlilik yapacagina ; evli ise, bir kiz çocugu doguracagina; bu rüyayi bir erkek görmüs ise, beklemedigi bir yerden eline biraz para veya mal geçecegine veyahut çok hayirli bir haber alacagina isarettir. Bir rivayete göre; ablasindan büyük bir menfaat görecegine, ablasi yoksa onun yerine koydugu bir kimseden ayni sekilde bir menfaat bulacagina delalet eder. Bazi tabircilere göre ise rüyada abla görmek, sefkatle ve sevgiyle yorumlanir. Rüyada bir ablasi oldugunu görmek, aile içinde çok sevildigine isarettir. Ablasini yanaklarindan öptügünü gören, mutlu bir gelecege sahip olur. Ablasi tarafindan öpüldügünü görmek ise, kendisinin ev halkina bagliligini gösterir.Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına işarettir.

İlgili rüyalar

+1 oy
40 yorum 24 okuma
21 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Nur Tosunoğlu   yazdı
+2 oy
3 yorum 43 okuma
20 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Görüşmecisi (40.5k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 27 okuma
+4 oy
1 yorum 18 okuma
13 Temmuz Rüya kategorisinde ZeynurBayam Karabasan (402 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
8 Mayıs Paranormal kategorisinde Kul Rüyazede (510 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 50 okuma
29 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.7k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 71 okuma
14 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (5.3k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 38 okuma
+4 oy
1 yorum 134 okuma
30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (956 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 127 okuma
31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yok Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 113 okuma
2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mystique Rüyazede (518 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...