Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
102 okuma
Adams Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Merhaba. Rüyamda bir hastaneye gidiyorum ama hasta değilim. Orada bir görevliyle birşeyler konuşuyorum. Sonra o kişi bana bir iş başvurusu cv’si veriyor. Bana “bu cv senin artık burada doktor olarak çalışacaksın” diyor. çok seviniyorum. rüyamda o an rüyamda kendimi orada doktor kıyafetleriyle hayal ediyorum ve daha çok heyecanlanıyorum. Sonra bilmediğim bir yerde yatakta uzanıyorum ve yanıma çok önceden görüştüğüm bir kadın geliyor. Ona çok yorgun olduğumu söylüyorum. Oda yanıma uzanıyor ve öpüşmeye başlıyoruz. Sonra o an abimin evinde olduğumu fark ediyorum ve balkona çıkıyorum. Binanın önünde babamı görüyorum ve üzerinde doktor kıyafetleri var. Ama yeşil renkli doktor kıyafetleriydi ve başında bone vardı. Yanında da iki tane kadın doktor vardı. Onlarda aynı doktor kıyafeti giymişlerdi. Sonra binaya girdiler ve en üst kattaki ablamın dairesine çıktılar. Ama normalde ablam başka şehirde yaşıyor ve bu evde kiracı var. Babam ve yanındaki doktorlar ablamın dairesine çıktıktan kısa bir süre sonra yanıma ablam ve o görüştüğüm bayan arkadaşım geliyor. İkisininde gözleri morarmış ve yüzünde yaralar vardı. Size ne oldu diyor soruyorum ve ablamda babamın onu dövdüğünü söyledi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
doktorlar ilim bilgi tecrübe yol gösterme yardım etme gibi çok yönlü değerlendirilebilir ama babanında olması biraz ilginç olmuş yardım etmek istediğin kişiler var ama gücün yok yorgunluk ona işaret eder. sevişme konusu çok yönlüdür başarmakta olabilir bir rahatlama isteğide ama doktor rüyalarında dikkat etmek gerekebilir bilgiye fazla güvenip rehavetle hata yapma riski olabilir. baban ilginç omuş sanki ameliyat hazırlığı yada bir müdahele etme durumunda gibi  bişeylere müdahil olmasını istiyorda olabilirsin. gerçekte müdahil olma durumu da olabilir müdahil olursa hayırlı olur. ev abla rüyaları morarma ve dövmeyide hayra yorumlayayım babanın ablana yardımı olabilir gerçekte ablan varmı bilmiyorum varsa onuniçin yardım isteğin yada gerçekte babanın yardımı söz konusu olabilir dövmek genelde iyilik yapmaktır morarma da aslında iyidir.   ve gene doktor rüyalarında sağlığına dikkat etmeni öneririm. bu rüyalar bir hastalık yada yüksek seviyede gerginlik bıkkınlık yorgunluk stres işareti olabilirler.
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
yorumunuz için çok teşekkür ederim Mustafa bey.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 94 okuma
Aynur Altay 12 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Aynur Altay Rüya Tabircisi (6.6k puan)   yazdı
+6 oy
161 yorum 2.5k okuma
mustafaharputi 10 Mart 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+20 oy
1 yorum 114 okuma
Katerima 27 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Katerima Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 127 okuma
+14 oy
6 yorum 35.3k okuma
+4 oy
1 yorum 67 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Suna   1 1 yazdı
+14 oy
1 yorum 134 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi   yazdı
+4 oy
1 yorum 432 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Cansu   yazdı
+3 oy
1 yorum 93 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

116 Aktif
0 Üye ve 116 misafir
Bugün : 1514
Dün : 13780
Toplam : 41741915
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...