Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
53 okuma
Rüya kategorisinde  
1- Rüyada saray gibi bir yerdeydim sarayın ön kapı girişi sol tarafında ama etrafı demir ile kapalı havuz gibi bir yer var ama denize dökülüyor havuz saray etrafında dolaşırken bir tane bulaşık makinesi gibi bir yer var içine giriyorum birisi konuşuyor o an şok oluyorum ne konuşuyor hatırlamıyorum ama sonra gördüğüm bir kadın ve yanında küçük kız çocuğu var kadın da eşim falan diyor bulaşık makinesinde olan kişi için sonra işte dönüyorum evin önüne doğru bakıyorum bu sefer kum var sahil plajı gibi havuzun önünde ama havuz etrafı demir ile yine tabi kapalı yunus balıkları falan filan var kumun içinde gömülü ondan sonra da bulaşık makinesi içinde ki benim eşim diyen kadının çocuğu hadi bana yardım et diyorum ama kız da çok üzgün suratı asık üzgün gibi balıkları koyalım denize yaşasınlar diye bir tanesini aldım kucağımda yaşıyordu falan onun yaklaştım dedim bakalım balık atlayacak mı diye hani görünce isteyecek mi falan tarzında atlamazsa denize açılan böyle direkt öyle büyükçe bir yere götürmeyi düşündüm baktım ondan sonra bitti rüya ama en az 10 15 tane yunus balıkları vardı böyle kumun altında bu rüyayı bulaşık makinesine kadar olan kısmı 4 sene önceki rüyama benziyordu yunus balığı falan şuan oldu(bu rüyayı dün akşam saat 22 veya 23 de gördüm)

2- Sabah rüyada evimizde yılan vardı onu öldürüp atmayı istiyoruz ama babam yok öldürmeyin kalsın kendisi çıkar gider diyor yılan kız kardeşimin peşinden gidiyor kaçmaya çalışıyor sonra ben banyo kısmındayım uzaklaşıyorum... babam lavaboya doğru gidiyor yılan sürünürken büyük değil ama nedense ayakları varmış gibi dik oluyor ve boyu 2 metreye ulaşıyor sonra kardeş annem falan korkuyor yılan diklendi diyor babam hala bir şey olmaz diyor. (Bu rüya babamın arkasında bir düşman var ailem gerçek yüzünü görüyor anlatıyor ama babam birşey olmaz bir şey yapmaz der gibi geldi bana ama merak ediyorum yorumu) bu rüyayı da sabah gördüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
ikinci rüyan daha ilgimi çekti. yılan burada sanki düşmanı değil de eril enerjiyi temsil ediyor gibi geldi. senin dediğin gibi de olabilir ama nedense, annen, kız kardeşin ve sen korkuyorsun ama o bir şey olmaz diyor. burada eril enerji bir çok şey olabilir tabi. illa bir erkek olacak anlamına gelmiyor. Belki babanın bazı davranışları, tutumları, olaylara yaklaşımı da olabilir.
 
Olabilir teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 43 okuma
Emre0746 24 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Emre0746 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 75 okuma
+19 oy
1 yorum 23 okuma
+4 oy
101 yorum 667 okuma
mustafaharputi 18 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma
5 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Volkan   yazdı
+4 oy
1 yorum 51 okuma
+5 oy
1 yorum 40 okuma
blgrabia 11 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde blgrabia Karabasan (884 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 46 okuma
+3 oy
1 yorum 126 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül   yazdı
+8 oy
1 yorum 141 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra   yazdı
+7 oy
1 yorum 65 okuma
2 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Özgül   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...