Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (956 puan)  
Sınava giriyorum ve çoktandır görmediğim bir çok kişiye denk geliyorum.Zamanın geçmesi beyaz kağıda resim çiziyorum.Normalde resim yapmayı pek bilmem ve sevmem.Yaptığım resim yeşil tonlarındaydı ve turuncu tonlarını da en son eklemiştim.Resim yapmadan dolayı optik formu doldurma stresi yaşadım rüyada.Sınavdan çıkışın üzgündü.Sadece benim değil herkesin morali bozuktu.Bu arada sınava girdiğim yer eski ilkokuldu.Ben eve doğru giderken bir tane pempe saçlı kız gördüm ilerliyordu.Biraz ilerlerken bir başka tanıdık kız da yanıma gelip bana duygularından bahsetti.Ben onu üzmemek için pek bir şey demedim ve ortaya sınav konusunu açtım.Kötü geçti falan diyordum.Bu aslında istihare rüyasıydı.Sabaha doğru aslan gördüm rüyamda ve ortam yine aynıydı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
yeşil turuncu beyaz bunlar güzel renkler. sınav bir stres işaretidir zorluk ve önündeki problemleri çözmeyi işaret eder. yani çözüm yolundaki hareketlerini, pek hareket etmiyor gibisin. yada  etmene engel bir durum var.  .ancak sen resim yaparken kafandaki planları açıkça değilde görsel olarak anlatmayı daha uygun buluyor gibisin. saçtaki pembede güzel bir renktir. ama içinde tuttuğun dışarıya belli etmediğin şeylerde var.pembe saçlı kızı ve diğer kızı duygularının kafanı karıştırdığına yorumluyorum iş yada başka bir konuda kafan çokmu meşgul fazlamı yoruyorsun kafanı düşünce yönünden.kötü geçti demende bir nevi olumsuzluğa razı olmak gibi ama sondaki aslan cesareti ve enerjisi yüksek olan birini temsil eder. belki aslan işaret olabilir. daha atak olmak konusunda.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 25 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (122 puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 51 okuma
18 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (646 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 35 okuma
23 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 49 okuma
5 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Karabasan (453 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
17 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Doğukağan   yazdı
+3 oy
2 yorum 58 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Rüyazede Karabasan (391 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde furkan47 Karabasan (407 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 51 okuma
8 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
26 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (5.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (5.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...