Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
23 okuma
Sonbahar Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (151k puan)  
İnsanların hepsi doğuştan türlü yeteneklerle donanmıştır! Kimisi uzmanlık alanını keşfedip alkışlar içinde yaşarken kimisi içindeki cevherin yolunu bir türlü bulamamış ya da fark ettiği potansiyelinin ardından gidecek koşulları sağlayamamıştır. Ama uygun zemin oluşursa her insanın kendini gerçekleştirebileceği en az bir alan muhakkak vardır

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Koç sahip olduğu tükenmez enerjisini doğru yönlendirebilirse, öncü karakteri ve yenilikçi ruhuyla harika bir girişimci olabilir. Esasen zeki hamleler yapan Koç birden çok şeye aynı anda heveslenir, aklına düşen fikri çoğu zaman mantık süzgecinden geçirmeden, uygun strateji kurmadan aceleyle hayata geçirmeye koyulur, bu aşamadan sonra iş şansa kalır. O da yardımcıysa Koç adımı en başarılı girişimcilerin en tepesine yazdırır!
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Boğa
Yaşam boyu bütçe kontrolü elinde, gözü cüzdanının üstünde, israftan, çarçurdan uzak yaşayan, kaliteye ve konfora önem veren Boğa’lar için fakir de doğsalar zengin ölecekleri rivayet edilir. Gelir gider dengesini hesaplamakta, tüm harcamalarını bir köşeye yazıp, paralarını biriktirmekte uzman olan Boğa’lar, listelerde en zengin olma namını ellerinde tutuyorlar! Garantici olmanın faydaları!
+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
İkizler
Zihni dünyanın en hızlı çalışan makinelerini sollayabilecek randımana sahip olan İkizler’in dört nala konuşup dinleyicilerinin beynini yakması normaldir! Sohbetinin ucunu kaçıran ortasından giremez, sonunu hiç anlamaz! Zihinsel performansı doruklarda olan İkizler’in klavyesi hızlıysa muazzam bir yazar olur ? Yok kırk saatte bir kelime yazacaksa tüm fikirler alır başını gider, kâğıt boş kalır! Bu yüzden önce ses kayıt cihazına konuşmaları ardından yazıya geçirmeleri önerilir!
+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Yengeç
Fazla mantıkçılara göre el lezzeti diye bir şey olmamakla birlikte Yengeç için yemekleri eser miktarda baharatlamanın sevgi eliyle bir ilgisi vardır! Biz de mantığı rafa kaldırıp Yengeç’in içgüdülerine kulak veriyor onun mutfağından tüten kokular bir başka, çörekleri anne eli değmiş gibi demekten yana kullanıyoruz oyumuzu! Ve mutfağında aşkla yemek yapan bir Yengeç’in en iyi aşçılar listesinde başı çekmemesi için hiçbir sebep görmüyoruz!
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Aslan
Doğuştan teatral yeteneklerle bezenen, adım attığı her ortama sahne ışığıyla can getiren, çevresinin alkışları eşliğinde yaşayan Aslan’ın kabiliyetlerini saymakla bitiremiyoruz. Ne çok yakışıklı ne çok güzel ne de dayısından torpilli; onda başka bir ışık var! Bu kazanılan değil dünyaya yanında getirilen bir karizma! Aslan sahnelerin tozunu atmak isterse, rakip tanımaz, en yetenekli oyuncular listesinde kimselere pabuç bırakmaz!
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Başak
Bakışlarının iliştiği her resmin detayını görür, zerresindeki kusuru keşfeder ve onarılması için gerekli çözümü geliştirip harekete geçer Başak! Tüm dünyada var olan düzen Başak’lar diyarının sakinleri var oldukça korunur! Analitik düşünme yeteneği sayesinde bir Başak’ın uygun stratejiyi kurarak çözümleyemeyeceği sorun yoktur! Dünyanın en zeki insanları yine Başak’lar diyarında yaşar!
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Terazi
Zarafetine yakışır bir nezakette yaşar Terazi! Doğuştan bakışlarına ve içgüdülerine yerleşmiş estetik algı sayesinde, şıklıklarından ödün vermeden bir ömür yaşarlar! Bastığı yerlere kırmızı halı serilir, moda akımları onların öncülüğünde yayılır! Bakışları büyülü, gözleri puslu, dudakları belirgin, ciltleri bakımlıdır. Güzelliklerine düşkün olan Terazi burcu insanları, listelerin en güzel ve en yakışıklı alanlarında başı çekerler.
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Akrep
Gizemlere olan karşı koyulmaz merakları ve hep bilinmezliğini korudukları yaşamlarıyla cazibe merkezidir Akrep’ler! Karanlık taraflarını siyah kostümler içindeki görüntüleriyle perçinler, ihtiraslı duygularını tercih ettikleri deri kumaşlarla gösterirler. Akrep’lerin fantezi dünyalarının genişliği ve arzularının enginliği onlara seksi bir hava katar! Ve yaşayan en seksi insanlar Akrep’ler arasından çıkar.
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
YAY
Yay’ın aklına bir olayın karanlık yanı kulaklarından sokulsa, gözlerinin önüne serilse, koca parşömenlere yazılıp pankartlara resmedilse akıllarına gelmez! Hevesle atıldıkları her macera onlar için uçsuz özgürlüklerinin deneysel zeminleridir ve tehlikeli yanlarını düşünmezler. Çoğu zaman başkaları için risk taşıyan eylemler onlar için heyecanla girişecekleri birer aktivite alanıdır. Ve nasıl oluyorsa başlarına çoğu zaman bir iş gelmez! Yay’lar dünyanın en şanslı insanları olarak listeleri altüst ederler.
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Oğlak
Oğlak disipline ettiği her işinde kaçınılmaz olarak başarıya ulaşır. Çok çalışır ve işini şansa bırakmaz! İstediği sonucu almak için en uygun planı kurar ve ona harfiyen uyar! Parayı yönetmek konusunda uzman olan Oğlak, özellikle başkalarının kaynaklarını kullanarak başarı kazanmak konusunda yeteneklidir! En başarılı CEO’lar stratejik Oğlak’lardan doğar!
+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Kova
Alternatif düşünme, teknolojik gelişmeleri gün be gün takip etme, çağın ötesinin ihtiyaçlarını tespit edip uygun icatları geliştirme konusunda uzman olan Kova’lar geleneksel yöntemleri reddedip kendi fikirlerini yeni tekniklerle hayata geçirirler. Bir bilim insanında olması gereken tüm yeteneklerle doğuştan donatılmış olan Kova’lar var olan potansiyellerini açığa çıkarabilirlerse çağın en başarılı bilim adamları olmalarının önünde hiçbir engel yoktur!
+1 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Balık
Balık dünyevi hazzın ve telaşın girdabına kapılmadan, çıkarlarına kulak asmadan, merhametinin buyruğuyla yaşar! yüreğini tüm dünyanın ihtiyaç sahiplerine açan, gördüğü mağduriyete yardım elini uzatmak konusunda hassasiyet geliştiren Balık’lar dünyanın en hayırsever insanlarıdır! Balık’lar düşlerinde kurdukları sorunsuz dünyayı kurabilmek için ellerini taşın altına koyan insanlardır!

İlgili rüyalar

+1 oy
13 yorum 4 okuma
mustafaharputi 6 saat önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 4 okuma
mustafaharputi 6 saat önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+6 oy
13 yorum 63 okuma
Sonbahar 19 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
0 oy
8 yorum 2 okuma
mustafaharputi 4 saat önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 4 okuma
mustafaharputi 6 saat önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
12 yorum 9 okuma
mustafaharputi 8 saat önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
5 yorum 9 okuma
mustafaharputi 1 gün önce Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+11 oy
23 yorum 403 okuma
Likya 16 Temmuz 2019 Bilgi kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (358k puan)   yazdı
+9 oy
0 yorum 56 okuma
sonsuz 20 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (108k puan)   yazdı
+10 oy
3 yorum 120 okuma
jeandark34 30 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde jeandark34 Karabasan (200 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

81.7k yorum

26.4k düş-ünce

4.3k üye

63 Aktif
0 Üye ve 63 misafir
Bugün : 5459
Dün : 31551
Toplam : 17087166
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3651 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 473 e
  3. Karga Karga - 401 e
  4. Simge Simge - 181 e
  5. sonsuz sonsuz - 73 e
  6. Hypnos Hypnos - 63 e
  7. ~Angel~ ~Angel~ - 62 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...