Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
20 okuma
Harun Rüya kategorisinde Rüyazede (610 puan)  
rüyamda hastane gibi bir yerdi , ama hastane değildi ! bir ortamda hemşirenin biri yanima geldi , oturduk beraber . bana kalem ve kağıt hediye etti ,  beni cok beğendiğini söyledi . bayagi bir sohbet ettik güldük eğlendik. sonra öpüşmeye başladık . kalktı baska bir odaya gitti , bende arkasindan gittim . o odada arkadaslarina benden bahsediyordu . o an ruyadan uyandim . ##pek anlamlandıramadım   hayırmıdır , şermidir . yorumlarmısınız .
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
yalnızlık mı yaşıyorsun duygusal yönden.
Harun Rüyazede (610 puan)  
etrafim cok kalabalik ama haklısın duygusal içsel yalnızlığım çok fazla

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
rüyan şer değil bence ihtiyacınla alakalı şöyle diyeyim kararı sen ver hastaneye gitmen bir sıkıntıdan çıkış aramandır eğer doktor görseydin bu yol gösterecek bir olacaktı. ama hemşire görmen bire bir sana yardım edecek birine ihtiyaç duyduğunu gösteriyor hemşireler yardımcı kişileri sembolize ederler. mesela seni birisiyle tanıştıracak bir arkadaşın gibi veya buna benzer bir durum.  her nekadar bilinçaltı görünsede işaretçi olma ihtimalide vardır belki  yeni bir tanışmada olabilir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
hastaneye benzeyen yeride benzer aldım klinik sağlık ocağıda olsa benzerdir.

İlgili rüyalar

+1 oy
78 yorum 196 okuma
mustafaharputi 11 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 47 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 40 okuma
22 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Mine   1 yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde oz   2 8 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...