Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
43 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (414k puan)  
Uzman rüya yorumcusu olabilirsiniz, tek yapmanız gereken bu başlığı ve altındaki yorumları takip edip uygulamaya koyulmak. Başlayalım mı?
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
mesela puanı yüksek olup başka rüyaları yorumlamayanları harekete geçirebilirsin.
Rüya Bilgesi (414k puan)  
Evet, bu konuda bir şeyler düşünmek lazım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (414k puan)  
Uzman rüya yorumcusu olmak için öncelikle meraklı ve insan psikolojisine ilgili olmalısınız. Sonra dinlemeyi sevmeli ayrıca kişiye doğru soruları sorabilmelisiniz. Elbette bu soruları kendinize de sormanız gerekiyor. Rüyada görülen objelerin, durumların neyi çağrıştırdığına dikkat etmelisiniz.
Rüya sitemize bir çok insan geliyor ama rüya yorumlamaktan çekiniyorlar. Bence çekinmeden yazabilmeli ne hissettiğinizi paylaşabilmesiniz. Artık eski tür tabirlerden çok insanlar kendine özgü şeyler duymak istiyor haklı olarak. Bu yüzden gördükleri rüyanın neler olabileceğini kişi ile birlikte çözmelisiniz.

Ama her şeyden önemlisi, sezgilerinize güvenmeniz. Sezgilerinize güvenin gerisi gelecektir.
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
bana da bakarmısın
+2 oy
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
Yorumcu nasıl olunur ?
Her yorumcu aslında önce kendi rüyalarıyla başlar çözümlemelere, rüyaların anlatmak istediklerini çözümleme keyfine varınca başka insanlara da yol gösterici olur.  Ben önsezi diyorum ama farklı bir çok terim var bu konularda :) zamanla başka kaynaklara da yönelirsiniz ve merakınız artar. Bu konuda oldukça geniş kaynaklar buluyoruz günümüzde o yüzden şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Semboller çözümlerken yardımcı ama o an hissedilenlerin doğru tanımlanması ayrıca içinde olunan haller de etkileyici rüyaları çözümlerken. Zor asla değil :)
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
bende inanılmaz kaynak vardır ama yorumlarken çok daha farlı noktalara çıkabiliyorum. psikoloji girince rüyalarda boyut çok değişiyor. psikiyatrik tedavi görmemin ve psikiyatride çalışmamında yorumlarıma etkisi oluyor. psikoloji çözebilmek önemli ve psikoloji deyince aslında çekinecek korkacak bir şey yok çözüm için üzerine gitmek gerekiyor.
+2 oy
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
Kesinlikle doğru bir metodla üzerine gitmek gerekiyor bana göre de . Ben ciddi fobim olan bir durumu rüyalarla çözdüm zamanında

İlgili rüyalar

+28 oy
21 yorum 1.6k okuma
+12 oy
8 yorum 265 okuma
3 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (414k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 110 okuma
11 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 230 okuma
28 Mart 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (104k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 127 okuma
15 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (104k puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 430 okuma
6 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Kahin Uzman Yorumcu (26k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 234 okuma
+4 oy
0 yorum 25 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

64 Aktif
4 Üye ve 60 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12445
Dün : 22035
Toplam : 16136920
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3034 e
  2. Sonbahar - 455 e
  3. Rüya Tabircisi - 354 e
  4. Karga - 201 e
  5. magdalena - 112 e
  6. yirmiyedi - 65 e
  7. kuzgun - 59 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...