Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
84 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Her gece saat 23 de burda eğlenceli vakit geçireceğiz .ister hep beraber rüya yorumlarız belki bu şekilde daha iyi yorumcu olabiliriz hem yeni şeyler öğreniriz. Eğlenceli sohbetler de olcak yalnız tek bir isteğim var lütfen üye olup konuşalım düşüncelerinizi yazalım . sorularınız varsa cevaplayalım.
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Kimler geldi?
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
çekinmenize gerek yok isterseniz sohbet odasına da geçebiliriz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+6 oy
Rüya Bilgesi (414k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Destekliyorum. Hem rüya yorumu yapar hem birbirimizin psikolojik sorunlarına, dertlerine değinir hayatı daha güzel hale getirebiliriz. Bu oluşumu destekliyorum.
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Yeni gelen üyelerimize ayrıca rüya yorumlamalarına da destek olacağız.destekleriniz için teşekkür ederim.
+7 oy
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
Bu fikirle  çok yetenekli arkadaşların çıkacağını hissettim heyecanlandım :) yeni üyelerle kaynaşma ve tanışma ve elbette bizleri etkileyen rüyalarımızda da izler bırakan durumlar .... Geri sayım başlasın o zaman :)
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Evet eğlence dolu bi gece olcağına inanıyorum.
+6 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Bugünlerde negatif enerji çok fazla gelin biraz sohbet edelim mesela bu negatif enerji rüyaları etkiler mi gibi bi konu yla başlayalım.
+6 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Kendimizi sürekli yorgun, stresli, bıkkın hissediyoruz. Günün sonunda yatağa yattığımızda üzerimizde biriken bu negatif etkiler, uyku düzeninizi bozuyor ve bedensel ve zihinsel sağlığımıza biz farkında olmadan saldırıyor. Peki bunun için ne yapmalı?
+6 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Vücudunuzu çevreleyen auranızı temizlemek için işe önce kendinizden başlayın. Özellikle başkalarının enerjilerini çabuk alıyor ve negatif insanlardan çok etkileniyorsanız bu işlemi yapmak çok önemli
+6 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
NEGATİF ENERJİ SAÇAN İNSANLARDAN UZAK DURUN

Hepimizin etrafında negatif enerji saçan insanlar vardır. Tamamen negatif olan bir insan, konu ne olursa olsun her zaman söyleyecek kötü ve olumsuz bir şey bulur ve mütebessim bir yüz yerine genelde asık bir surata sahiptir. Konu ne olursa olsun her şeye “olmaz” noktasından bakar, pozitif enerjileri zayıf negatif enerjileri güçlüdür.
+5 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Böyle kişiler sadece kendi hayatlarını olumsuz yönde etkilemezler, etrafında olan kişilere de negatif enerjilerini dağıtırlar. Bu nedenle, böyle kişilerin etrafındayken, auranız sönükleşecektir. Bundan kaçınmanın bir yolu etrafınızda negatif insandan daha çok pozitif insan bulundurmanızdır. Kimlerin negatif enerji yaydığını belirledikten sonra, onları hayatınızdan uzak tutmaya çalışın. Sizin gibi düşünen, size her zaman tebessümle bakacak ve naif bir ruha sahip insanlarla daha çok görüşmeye çalışın. Yeniliğe açık, cesaretlendiren, destek veren gözleri ışıldayan ve “neden olmasın ki, denemek lazım” diyen kişilere hep yakın durmak lazım. Bu insanlar, hiçbir çaba sarf etmeden auranızda birikmiş negatif enerjiyi pozitif enerjileriyle değiştireceklerdir.
+4 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
KENDİ NEGATİF DÜŞÜNCELERİNİZİ TEMİZLEYİN

Negatif enerji saçan kişinin kendiniz olup olmadığını kontrol edin. Düşüncelerinize dikkat etmeye çalışın. Çok fazla olumsuz düşünce mi var? Onları bir değerlendirin. Bu olumsuz düşüncelerin gerçeklikle ilgisi ne kadar, tamamen kuruntu ya da paranoya ürünü olabilir mi? Bu düşünceleri zihninizden kovmak için sebepler bulun. Olayların iyi tarafına odaklanın, bu gerçekten çok işe yarayabilir. Mesela, kendinize sevdiğiniz bir içeceği ya da çayı hazırlayarak gününüzü güzelleştirmeye çalışın ya da favori şarkınızı açıp, dinleyin. Sevdiğiniz bir arkadaşınızı arayıp, onunla vakit de geçirebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerin sizi esir almaya başladığını hissettiğiniz anda buna olumlu düşüncelerle karşılık verin. Olumsuz düşüncelerin tersine hareket etmeye gayret edin. Hayatınız boyunca gerçekleştirdiğiniz, başardığınız şeyleri aklınıza getirin. Bunları sürekli yaparak, olumsuz düşüncenin kötü etkilerinden kurtulabilirsiniz.
+5 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
EVİNİZDE BİR KÖŞEDE OTURUN VE…

Evinizde sessiz, sakin, dikkatinizin dağılmayacağı bir köşeye oturun. Yaklaşık 15 dakika boyunca gevşemek için nefes egzersizleri yaparak rahat bir pozisyonda oturun. Ne yaptığınızın bilincinde olun ve nefes alıp, verme hareketlerinize dikkat edin. Bir miktar meditasyon bile yapabilirsiniz. Tamamen gevşemeye başladığınızı hissettiğiniz anda, zihninizde beyaz bir ışık oluşturun ve bu ışığın etrafınızı sardığını düşünün. Beyaz ışığın parmak uçlarınızdan başınızın üstüne doğru aktığını, sırtınızda bir aşağı bir yukarı hareket ettiğini düşünün. Dikkatinizin dağıldığını hissederseniz, beyaz ışığı tekrar gözünüzde canlandırarak ve nefes alıp verişinizi kontrol altına alarak yeniden deneyebilirsiniz.
+5 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
BİR KORUMA BALONCUĞU OLUŞTURUN

Bu yöntem, aurayı korumak için en sık başvurulan yöntemlerden biridir. Uygulayanlar, kendilerini kutsal saydıkları değerlere de bağlayabildiği için bu yöntemden genellikle memnuniyetle bahsederler. Ayrıca sabah uygulandığında kişinin güne olumlu duygularla başlamasını sağlar.

Peki nasıl uygulanır? Sakin bir köşeye oturun ve gözlerinizi kapatın. Beyaz bir ışık hayal edin, canlandırın ya da kurgulayın. Bu beyaz ışığın kutsal olduğuna inandığınız yüce değerden kaynaklandığını düşünün. Kutsal olarak neyi görüyorsanız, tanrı, evren vb.’den geldiğini hayal edin. Sonra bu ışığın tepe noktasından başınıza değdiğini, sonra bütün vücudunuza yayıldığını ve ayaklarınızın altından geçtiğini düşünün. Etrafınızı saran ışıktan bir balona dönüştürün. Şimdi, beyaz bir ışık baloncuğu tarafından etrafınız sarıldı. Beyaz saflığı temsil eder, arındırır ve çok fazla koruyucudur. Ayrıca bu çalışmada, beyaz ışık tamamen kendi kutsalınızdan gelen sevgiyle doludur, bunu kurgulayıp tüm bünyenizde hissedin. Bu size huzur verecektir ve artık etrafınızda bir koruma balonu olduğuna göre, balonun dışından gelebilecek herhangi bir negatif enerjiye karşı korunaklısınız demektir.
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Sizde fikirlerinizi söyleyebilirsiniz
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
yoga ve ardından meditasyon yaparken izlenen yoldur:) etkili de olur gerçekten
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Ben hemen hissediyorum negatif enerjiyi kuzgun .
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
O zaman bahsettiğin kalkanı oluşturmalısın bende etkileniyorum ama uzak duruyorum öyle hissettiren insanlardan mümkün olduğunca
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Kuzgun bu akşam senden çok ilginç bi konu anlatmanı istesem başına gelen de olabilir
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Sizler de başınıza gelen olayları anltabilirsiniz
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Benim karşılaştığım en tuhaf olay sizin deyiminiz de dejavu olarak adlandırılan olaylar ben bu çatı altına almıyorum çünkü bi zaman sonra hastalık belirtisi olabiliyor .bir gece tam yatcakken evde tekim kimse yok kapıyı kapatırım asla açık uyuyamam kapı ya bakıyordum kapıyı açık gördüm sonra biraz film izleyip uyudum sabaha yakın şafak vakti tekrar kalktığımda kapı açıktı
+2 oy
önce Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Köyün delisi cami minaresine çıkmış köydeki herkes bilgesinden hocasına kimse indirememiş sonra başka bir köyün delisini getirmişler deli elinde bıçakla gelmiş
Ya inersin demiş yada minareyi keserim
Deli tamam dur iniyorum demiş hemen
önce Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)  
Google hileleri bilen varsa sıralayabilir mi ?
Mesela ben çok basit örnek verim Internet kapalı şarkılar dinlerim Google dan
önce Rüyazede (732 puan)  
Bıçaklı deli sensindir kesin abla:):);)

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 86 okuma
21 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (414k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 70 okuma
21 Mayıs Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (414k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 74 okuma
18 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Yorumcusu (18.8k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 39 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.7k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 680 okuma
19 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mustafa arslan Rüyazede (625 puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 50 okuma
12 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (414k puan)   yazdı
+9 oy
30 yorum 37 okuma
+3 oy
6 yorum 24 okuma
27 Mayıs Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (41.1k puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 68 okuma
2 Aralık 2019 Bilgi kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Kurucu (81k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 76 okuma
7 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Turna Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

72 Aktif
3 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12189
Dün : 22035
Toplam : 16136664
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3034 e
  2. Sonbahar - 454 e
  3. Rüya Tabircisi - 354 e
  4. Karga - 199 e
  5. magdalena - 112 e
  6. yirmiyedi - 65 e
  7. kuzgun - 59 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...