Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (21.9k puan)  
Rüyada bir şey arıyorum farklı bir mahalle yollardayım karşıma bir oğlan çocuğu çıkıyor ve bir şey arıyor ona yardım ediyorum sonra bir kız çocuğu görüyorum üstü başı dağınık ve yorgun ama evsiz değil dikkatimi çekiyor ne arıyorsun diyorum jilet diyor ben de gel benle yardım ederim sana diyorum benim de bir o kadar acelem var ama onları yardım etmeyi seçiyorum ardından o kadar garip mahalle ki bence hiçbir yerde yok mesele gidiyoruz bir kapalı kadın camdan oluşmuş tamamen içi full orkid kutulara koyuyor ve içerde sadece mavi orkide kucuk paketleri var ve böyle sataşmalar falan yok normal yani herkes için ardından oğlan çocuğu diyor ki aa ped alalım, bakıyorum çocuğa tamam diyorum ama bir dakika kala bakkala jilet sorup geliyorum dedim gittik sorduk yok sonra çıktım bir baktım araba bir kadın arkada bir adam sürüyor alıyor çocuğunu ama kaçırma değil ailesi olarak düşünüyorum gidiyor sonra bakıyorum arkalarından kız çocuğu üzgün eve gidiyorum gerçekteki evimin aynısı şeklinde kız çocuğu benimle neden üzgünsün diyorum jilet almam lazım annem yolladı babam için lazım falan diye üçüncü kattayız açık alan da dedim gel bakalım benle kucağıma aldım kız bu arada 6 7 yaşında merdivenlerde indim babam gelmiş nereye diyor dedim işim var gelicem ön başka bir yer arka mahalle bambaşka gittim aradım buldum Kadir jilet 1804 yazıyor 2 tane gibi ama tek jilet çubuğu içinde farklı yani veriyorum kıza sonra bırakıyorum gidiyor ben de aa burdan dönersem evime varırım diye çünkü farklı ve bilmiyorum buraları... rüyanın anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (416k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Jilet ilk başta bende keskin dili çağrıştırdı. Yani kesici sözler söylemek gibi.  Bu anlamda çevrenden birilerinin bu konuda sana ihtiyacı var. Yani bir ilişki bitirme, bir durumu sona erdirme gibi şeylerde kesip atmaya, keskin bir dille ifade etmeye ihtiyacı var gibi duruyor.  Ped ise kadınsal bir durum yani bu yardımı isteyen kişi muhtemelen bir kız arkadaşın veya yakının gibi. Başka şeylere acelen olsa da bu arkadaşına yardım etmişsin, onu dinlemiş ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmışsın.

Bu arkadaşın ayrıca nasıl desem oğlan çocuğunu andırır bazı hareketleri olan birisi gibi sanki. Ama aynı zamanda biraz üstüne başına dikkat etmeyen birisi.
Rüya Yorumcusu (21.9k puan)  
Çok teşekkür ederim ama sence 1804 sayısı üstündeki kadir vs anlamı olabilir mi?

İlgili rüyalar

+9 oy
3 yorum 67 okuma
26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
13 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 14 okuma
25 Ocak Rüya kategorisinde Sılay Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
21 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 40 okuma
30 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Hüray   yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
22 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Uzman Yorumcu (26k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.5k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
22 Şubat Rüya kategorisinde Cigdem40 Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+7 oy
1 yorum 48 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

63 Aktif
4 Üye ve 59 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15254
Dün : 25442
Toplam : 16165166
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...