Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
8 okuma
önce Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
önce düzenledi
Bir kimsenin rüyada lüfer balığı görmesi veya denizden lüfer balığı tuttuğunu görmesi, rüya sahibinin, bol bir rızka ereceğine, günlerinin sevinçli ve neşeli geçeceğine, bahtının açık olacağına ve saygın arkadaşlar edineceğine işaret eder şeklinde yorumlanır demişlerdir.Rüyada lüfer yediğini görmek de aynı şekilde yorumlanmıştır.Rüyada lüfer balığı görmek, kibar ve nazik arkadaşlar edinmeye de işârettir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

22 Yorum

0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Lüfer Balığı Görmek

Rüyanızda denizde veya bir nehirde lüfer balığı avladığınızı görmeniz; neşeli ve huzurlu günlerin arifesinde bulunduğunuza işaret eder. Rüyanızda lüfer balığı yediğinizi görmeniz; nazik ve kibar arkadaşlar edinerek toplum içinde sosyal seviyenizi yükselteceğinize işaret eder.

Lüfer balığı görmek ve anlamakbol rızka, neşeli günler geçirmeye, kibar ve nazik arkadaş edinmeye işarettir.

Kişinin rüyada lüfer balığı görmesi veya denizden tutması, rızka, nimete, bahtın açıklığına ve geçimin kolaylığına delâlet eder.

Rüyada lüfer balığı yemek rızkın genişlemesine, kısmetin açılmasına, bolluğa, nazik ve kibar arkadaşlar edinmeye delalettir.

Lüfer baligi görmek ve anlamak, bol rizka, neseli günler geçirmeye; kibar ve nazik arkadas edinmeye isarettir.

lüfer, balık, deniz ürünleri

Rüyasında lüfer balığını gören kimse mutlu, neşeli günler geçireceğine, lüfer balığı görmek, bol rızık ve narin, kibar insanlarla tanışıp vakit geçireceğine yorumlanır.

lüfer baligi görmek ve anlamak273 bol rizka, neseli Günler gecirmeye, kibar ve nazik arkadas edinmeye isarettir.

Rüyada Lüfer Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları
Rüyada lüfer görmek, kısmet ve bolluktur. Lüfer yemek ise nazik ve kibar arkadaşlar edinmeye işarettir.
Lüfer baligi görmek ve anlamak, bol rizka, neseli günler geçirmeye; kibar ve nazik arkadas edinmeye isarettir.

Rüyada lüfer balığı avladığınızı görmek, fevkalâde neşeli ve mesut günlerin arifesinde bulunduğunuza delalettir.
Lüfer balığı yediğinizi görmek, nazik ve kibar arkadaşlar edinerek sosyal seviyenizi yükselteceğinize delildir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada lüfer balığı görmek, eğlenceli ve huzurlu vakitler geçireceğinize, manevi sıkıntılarınızdan yavaş yavaş uzaklaşacağınıza tabir olunur.
Rüyada Lüfer Balığı Yemek

Yeni dostluklar edineceğinize, çevrenizin genişleyeceğine, tanınmaya başlayacağınıza delalet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Görmek
Rüyada lüfer balığı görmek, büyük şans ve büyük kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de mutluluk ve huzurdan yana çok kısmetli olacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Yemek
Rüyada lüfer balığı yemek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatta her istediğine kavuşacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına bilakis her şeyin en fazlasına ve en güzeline sahip olacağına alamet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada lüfer balığı görmek hayra, kısmete, berekete, şans ve mutluluğa işaret eder. Rüyada lüfer balığı yediğini görmek rızkın genişlemesine, bolluğa, iyi kişilikte insanlarla tanışıp arkadaş olmaya delâlet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada lüfer balığı tuttuğunu görmek büyük bir fırsatın elinize geçeceğine ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağınıza işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Eğer rüyanızda lüfer balığı satın aldığınızı gördüyseniz iş ve arkadaşlık ilişkilerinizin iyi olacağına, talihinizin açık olduğuna ve işlerinizden verim alacağınız bir dönem içinde bulunduğunuza delâlet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada lüfer balığı sattığını görmek maddi gelirinizi hayır yolunda harcayacağınıza, yardıma ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağınıza, yaptığınız hayır işleri neticesinde etrafınızdaki insanların sevgisini ve takdirini kazanacağınıza işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada bir kişiye lüfer balığı verdiğini görmek işsiz bir kişiye iş bulması konusunda yardımda bulunacağınıza, insanlarla paylaşım içinde olmayı sevdiğinize ve cömert bir kişi olduğunuza delâlet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada lüfer balığı görmek, rüyayı gören kişinin hayrına, kısmetine, bereketine, mutluluğuna, şansının açık olacağına işaret eder. Rüyada denizde lüfer görmek kariyer yapacağına ve hayatta daima başarılı olacağı şeklinde açıklanmaktadır. Rüyada lüfer görmenin İslami ve Dini açıdan yorumu ne anlama gelir? sorusunun cevabı ise; din yorumlarına göre inançsız kişilerin içinde kalıp kafanızın karışacağı, yapılan iyi işlerin, yardımların sürekli dile getirilmemesi gerektiğine, günahlarınızın artacağına, maddi durumunuzun düşüşe geçeceğine işaret etmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Görmek İslami Anlamı

Rüyada lüfer görmek, rüya alimlerinin rüyada lüfer görmek konusunda birbirlerinden farklı olarak gerçekleştirdikleri yorumlara bir göz atalım. Rüya alimlerinin yorumcuları arasında bulunan Kirmani (r.a) şöyle der; rüya içerisinde lüfer görülmesi din konusunda uzaklaşmanızı sağlayan çevreniz olduğunu ve onlardan uzaklaşmanız gerektiğini yorumlamaktadır.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Temizlemek

Rüyada lüfer temizlemek, kişinin rahata kavuşacağı, büyük bir projede yer alınacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi hayatında çabalarının karşılığını almak amacı ile büyük çalışmalar gerçekleştireceği ve sonunda istediğine ulaşacağını göstermektedir. Yeni yapılan plan ve programların sıkıntısız şekilde ilerlemesi de bu rüyanın yorumlarından biridir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Görmek

Rüyada lüfer balığı görmek, belirli bir kazanç elde edilmesine, kişinin kısmetinin açılacağına, kariyer basamaklarını hızla tırmanacağına, şans ve mutluluğunun sürekli olacağı şeklinde söylenmektedir. Olumsuz yorumlar ise; maddi olarak düşüş yaşanacağı ve arkanızdan iş çeviren kişilerin olduğu belirtilmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Yemek

Rüyada lüfer yemek ise; bolluk ve bereketin fazlalaşmasını, iyi insanlarla sosyalleşme gerçekleşeceğini, sağlık problemlerinin aşılacağını, huzur içinde yaşanılacağını işaret etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) ise şöyle buyurmaktadır; ibadetlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerektiğini belirtmektedir. Bir diğer alim İbni Sirin (r.a) demiştir ki; hayır işlerini aksatmamak gerektiğine ve hastalığa yormaktadır. İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; Allah’a dua ettiğiniz taktirde bütün isteklerinizin gerçekleşebileceğini ve hayırlı bir işinizin olacağını belirtmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Görmek

Rüyada lüfer balığı görmek ve avlamak; bol rızka, neşeli günler geçirmeye, kibar ve nazik arkadaş edinmeye işarettir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Pişirmek

Rüyada balık pişirmek, yüksek miktarda para kazanılacağını, bütün sıkıntıların geçeceğini belirtmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin diğer insanlara, arkadaşlarına iyi ve pozitif enerji verdiği, yardım etmeyi çok seven, iş hayatında çok başarılı biri olduğu, aile canlısı biri olduğu, karakteri sağlam biri olduğu ve iyiliği benimsemiş biri olduğu söylenmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Tutmak

Rüyada lüfer tutmak, genel olarak bu rüyadan iyi anlamlar çıkarılmamaktadır. Rüyada lüfer yakalamak, Rüyayı gören kişinin aile sorunlarının olacağı, sürekli tartışmalar yaşayacağı, işlerinin yolunda gitmeyeceği, kişinin arkasından söylenen kötü sözlerin olacağı, iş hayatında düşüşe geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca lüfer tutmanın maddi problemler içinde boğuşacağı ve belirli bir süre bunalıma gireceği söylenmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Denizde Lüfer Balığı Görmek

Rüyada denizde lüfer balığı görmek, kişinin ruhsal açıdan rahata kavuşacağı, maddi yönden düze çıkacağı, iyi ve güzel arkadaşlıklar kuracağı, aşk hayatının mükemmel olacağı, en kısa zamanda bir seyahate çıkacağı şeklinde söylenmektedir. Olumsuz olarak ise; maddi problemlerin olacağı, kısa süreli hastalanmaların olabileceği, kötü haberler alınabileceğine işaret etmektedir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek, genel olarak hayırlara ve kısmete işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz diğer detaylar ile en net yorumu yapabilirsiniz. Rüyada balık görmek, deniz olan bir bölgede oturanlar için mal ve servete işaret eder. Rüyada balık görmek, kısmetinizin ve şansınızın açık olacağına, beklenmedik güzel gelişmeler yaşayacağınıza, elinize bir miktar para geçeceğine işaret eder. Elinize geçecek para, balığın büyüklüğü veya sayısı ile doğrudan orantılıdır. Rüyada görülen balığın sayısı çeşitlendirdiğiniz geçim kaynaklarınızın sayısını simgeleyebilir. Rüyada balık görmek, zenginliğe ve servete, ganimet elde etmeye, mutluluğa ve feraha işaret eder.

Rüyada balık görmek, yaygın bir verimlilik simgesidir. Psikolojik açıdan bu kişisel gelişim anlamına gelir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Satın Almak

İş ve arkadaşlık ilişkilerinizin iyi olacağına, talihinizin açık olduğuna ve işlerinizden verim alacağınız bir dönem içinde bulunduğunuza delâlet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Görmek
Rüyada lüfer balığı görmek anlamı, büyük şans ve büyük kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de mutluluk ve huzurdan yana çok kısmetli olacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Lüfer Balığı Yemek
Rüyada lüfer balığı yemek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören bireyin hayatta her istediğine kavuşacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına bilakis her şeyin en fazlasına ve en güzeline sahip olacağına alamet eder.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
0 oy
42 yorum 4 okuma
1 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
5 yorum 7 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
17 yorum 8 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
6 yorum 8 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
3 yorum 6 okuma
0 oy
26 yorum 7 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+1 oy
10 yorum 8 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
16 yorum 9 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
10 yorum 8 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
0 oy
4 yorum 7 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

74 Aktif
2 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3129
Dün : 22652
Toplam : 16007187
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3246 e
  2. Sonbahar - 674 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...