Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
11 okuma
önce Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda arkadaşlarla birşeyler içmeye gitmişiz, orda da komşumuzun tanıdığı bir çocukla karşılaşıyorum, öncesinde çocuk benden hoşlanıyor sonra bende ondan hoşlanıyorum. İçmeye gittiğimiz yerden çıkınca baya bi yağmur yağmaya başlıyor çocukla arabasına biniyoruz arabayı ben kullanıyorum önce boyum yetmiyor sonra o çocuk bana yardım ediyor kullanmaya başlıyor çocuğun adı da Sait. Arabayla bir kızın yanından geçiyoruz arabayla, kız da ben zengin çocuk arıyorum diyor, ben de kıskanmaya başlıyorum. Sonra arabayı durduruyorum terziye girmek için mavi parçadan Elbise diktirmek için, terziye parayı veriyorum üzerini eski kontör kartıyla ve kuruşlarla geri veriyor. Sonra terziden çıkıyorum  Sait takım elbiseyle şöför koltuğunda oturuyor arabayı park ederek çünki gittiğimiz yol arabalarla kapatılmış bizde geri dönüyoruz ve evine gittik, ev de saray gibi. Arabada giderken onu izliyorum yanağını okşuyorum aşık olmuşum. Evde de bi davet var annem de orada 5 katlı ev sofrada tüm katlar boyu açılmış annem 3. katta oturuyor sofrada. Bende Saitin kuzenleri ile elbiselerinin dikimine yardım ediyorum ama içlerinden biri beni sevmiyor bana soğuk davranıyor bunu gören Sait içeriye müdahele etmeye geliyor bana gülerek geliyor bende yanında duruyorum. Evlerinde olan davette galiba bu askere gideceği için oluyor davet olduğu zaman odasına onu aramaya gidiyorum oda uyuyor uyandırıyorum ona askere gidemez misin diye soruyorum yok olmaz gitmeye mecburum diyor bende baş ucunda duruyorum onu izliyorum cevabi galiba kalbimi kırıyor ama ona çok aşığım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 42 okuma
15 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde İpekD Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
24 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+5 oy
1 yorum 38 okuma
+6 oy
1 yorum 31 okuma
31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 62 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde azraatgl_ Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 26 okuma
6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hazan demir Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
+4 oy
1 yorum 32 okuma
20 Mart Rüya kategorisinde qw1934 Karabasan (331 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

77 Aktif
2 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3427
Dün : 22652
Toplam : 16007485
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3246 e
  2. Sonbahar - 674 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...