Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
25 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Burçlar karakterimize dair oldukça büyük ipuçlarıdır. Zevklerimiz, korkularımız ve tutkularımıza dair bizler hakkında oldukça bilgi taşıyan bu astrolojik düzenek kişiliğimizi de etkiler. Kişilikler hakkında ipuçları arıyorsanız burçlar işinizi kolaylaştıracak.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Aslan – Cesaret
Aslan burçlarının kendilerine olan güvenleri ve buna bağlı olarak sönmeyen cesaretleri. İşte kendilerini hayran bırakmak için kullandıkları gizli silah… Cesaret! Öz güvenle girdikleri ortamlarda hemen fark edilmeleri işte aslan kadının dayanılmaz tavrı.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Koç – Güven
Sanırım son zamanlarda insanların yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi güvensizlik. Koç burcuysanız ya da en yakın arkadaşınız bir koç burcu ise güven konusunda oldukça şanslısınız demektir. Koç burçlarına rahatlıkla sırlarınızı paylaşabilir ve sonsuz güven duyabilirsiniz.
Rüyazede (902 puan)  
ve koclar cok sadakatlidir
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Boğa – Duygusallık
Boğa kadınları duygusallığı ile bilinirler. Duygularını her zaman uç noktalarda yaşayan boğalar ile acını paylaşarak azaltıp, sevincinizi paylaşarak da artırabilirsiniz. Duygularını çok iyi kullanan boğa kadınları karşı tarafı bu özelliği ile büyülüyor.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
İkizler – Zeka
Zekaya kim bayılmaz ki. Ama eğer gerçekten zekaya önem veriyorsanız mizahi yönü kuvvetli sanat ve edebiyat yönü kuvvetli ikizler insanlarının bu yönü ile karşılaşınca onlardan vazgeçemeyeceksiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Yengeç– Kişisel Bakım
Bakımlı kadınlar her zaman ilgi görür. Ve bu kadınlar genelde aslan burcudur. Bulundukları ortamda gözlerin üzerinde olmasını seven yengeç burçlarının kendilerine gösterdikleri kişisel özen onlara hayran olmanız için çok büyük bir sebep.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Başak – Sadakat
Başak burçları sadakat konusunda oldukça iyidirler. Eğer onları kızdırmadıysanız size asla ihanet etmezler. Sır saklamak ya da zor durumlarınızı paylaşacağınız birisini arıyorsanız başak burçlarına sığınmalısınız. İşte bu sadakat başak burçlarının vazgeçilmez özelliği.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Terazi – Uyum
Burçlar arasında en uyumlu burçlardan biri olan terazi burçları girdikleri ortamı sakinleştirmeleri ile ünlüdür. Duygular arasındaki dengeyi sağlayabilen bu burç sakin tavrı ile kendine hayran bıraktırıyor.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Akrep – Tutku
İstekleri ve tutkuları doğrusunda hareket eden akrep burçlarının bu kararlı yapısı çevresindekilerde hayranlık uyandırıyor.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Yay – Maceraperestlik
Yayların özgürlüklerine olan düşkünlüğünü bilmeyeniniz yoktur. Bu maceracı tavırları sayesinde insanlardan onlardan kolayca vazgeçemiyor.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Oğlak – Kararlılık
Hedefleri söz konusu olduğunda yolundan asla sapmayan oğlak burçları bu kararlı halleri sayesinde dayanılmaz olmayı başarıyorlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kova – Özgünlük
Özgün olmayı seven kova burçlarının eşi benzeri yoktur. Öyle ki ne aynısını ne de benzerini bulamayacağınız bu karakterlerin değerini iyi bilmek gerekir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Balık – Sanatsallık
Sanata aşık olan balık burcunun en dayanılmaz özelliği sanatın damarlarına kadar işlemiş olmasıdır. Bu entelektüel zeka sizi büyüleyecektir.

İlgili rüyalar

+2 oy
11 yorum 15 okuma
22 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.5k puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 53 okuma
20 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
+5 oy
13 yorum 35 okuma
20 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.5k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 55 okuma
18 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (416k puan)   yazdı
+17 oy
14 yorum 299 okuma
15 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
+5 oy
0 yorum 49 okuma
18 Nisan 2019 Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 237 okuma
7 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 51 okuma
4 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

76 Aktif
2 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16943
Dün : 25442
Toplam : 16166855
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...