Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Denize bakan bir dairenin içindeyim. Denize bakıyorum ama deniz üzerinde yıldırım şimşek hortum çok fena.. Bir hortum döne döne benim bulunduğum yere doğru geliyor.  Bulunduğum yerin alt kısmı hapishane askeriye karışık bir yer. Hortum oraya doğru geliyor ve askerler insanlar hepsi bir taraflara koşarak dağılıyorlar. Ben sadece izliyorum. O esnada odama biri geliyor ve yüzüme sıvı bir şey atıp kaçıyor. o sıvı şeyden yatağa düşüyorum ve 3 ay boyunca kalkamıyorum uyuyorum. 3 ay sonra polisler kapımı zorla açıp beni kurtarmaya geliyorlar. odanın her yeri örümcek ağı dolu. onları temizliyorlar. sonra kalkmaya çalışıyorum yataktan ama yorganı açınca bacaklarımda kocaman yaralar görüyorum. yatağın içi kaka dolu. zar zor kalkıyorum. dışarı çıkıyorum. askeriye gibi olan yerler yıkılmış sahil kumuna dönmüş. o kumlara oturuyorum. istanbul boğazı ve istanbul şehri binalar suların içinde kalmış. oturup sakince öylece izliyorum.
Rüya Kurucu (80.4k puan)  
İşiniz mesleğinz yaşınız nedir ? yaşam şeklinizle bu rüya ilişkili değilse uyarıcı bir rüya çünkü
Karabasan (400 puan)  
Merhaba
44 yaşındayım yöneticiyim. Eğitim sektöründeyim. Uyarıcı olduğunu bende hissettim. Ama ne olduğu konusunda bir fikrim yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Kurucu (80.4k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Tsunami görmeniz yoğun duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade ediyor eğitimci olmanız ve bu süreçlerde bir çeşit uyutulmanız yüzünüze atılan sıvıyla  (3 ay anlamlı burada şu günlerde yaşanan durumlarla ilgili olabilir)  sürecin çok farkında olmasanız bile döndüğünüzde yani uyandığınızda bir çok şeyin aslında devam ettiği ve sadece sizin tepkisiz kaldığınız ve kendinizde anlam verdiğiniz bir çok şeyin yaşadığınız şehir de olabilir bu yerle bir olduğunu izlemeniz (ama izlemeniz yani dahil olmamanız), vücudunuzda açılan yaralar dışkılar siz uyurken yaşamaya devam etmeniz ve olabilecek durumları hissettirdi (bilinçaltı adeta oraları doldurmuş)... Uyarıcı olduğunu düşündüren şu oldu bir imajla rüya size olacakları ( buradan kastım bu şekilde olacağı değil, size bunu çok çarpıcı bir şekilde yansıtmış ki dikkat edin ) bir film şeridi gibi adeta çizmiş belki size uyanın ve bir şeyler yapın demek istiyor :) hayra çevirin
Karabasan (400 puan)  
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Hayra yoralım o zaman :)
Rüya Kurucu (80.4k puan)  
Hayra yoralım ve Uyanalım  yeter :) ben teşekkür ederim rüyaları seçtiğinizde artık puanda alıyorsunuz böylece diğer rüyalarınız da yorumlanır ve lütfen takip edecekseniz sayfayı okuduğunuz rüyalara da puan verin ki onlarda artı puandır :) eksiye düşmüş rüyalara yorumcular az yorum yapar çünkü ... İyi günler dilerim

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 79 okuma
+3 oy
1 yorum 13 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.3k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde omerfaruk151000 Karabasan (402 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
5 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Endless Karabasan (401 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 47 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
9 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Esma enter Karabasan (401 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 38 okuma
29 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.4m puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 58 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Esra   yazdı
+8 oy
1 yorum 54 okuma
+6 oy
1 yorum 41 okuma
7 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Buse   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.5k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

70 Aktif
3 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7975
Dün : 20721
Toplam : 16077238
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1657 e
  2. Sonbahar - 268 e
  3. Karga - 108 e
  4. magdalena - 93 e
  5. Rüya Tabircisi - 47 e
  6. Ehlibeyt - 27 e
  7. Likya - 23 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...