Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
31 okuma
Sonbahar Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (137k puan)  
Koç Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
Koç burcunun en lanet özelliği öfke anında kontrol mekanizmasını kaybetmesidir. Bir anda değişen fizyolojik tepkiler ve ağızdan çıkan sözlerin kulağını duymama sorunuyla koçlar, birçok kalbin kırılmasına neden olur ve ilişkilerde gel gitleri çokça yaşarlar.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

11 Yorum

+7 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Yay Burcu
Yay burcunun ilişkisindeki en büyük problemi iletişimden ve sorumluluklardan kaçınmasıdır. Partneriyle ilgili geleceğe dair neler yapmayı planlıyor ve onunla fikir paylaşmaktan kaçınıyor. Sürekli anlık düşünen yaylar, hayatın eğlencesine kendini kaptırıyor ve aşkını da ihmal edebiliyor. Kaçamak cevaplarla daha ne kadar yol almayı planlıyor bilinmez ama böyle giderse iletişimsizliği onu çıkmaz bir yolun ortasına bırakacak.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Boğa Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
Boğa burcunun en lanet özelliği inatçı oluşu ve aşırı sahiplenme duygusudur. Hümanist özelliğini fazlasıyla kullandıkları için sevdiği insana karşı baskın bir şekilde sahiplenmesi, partnerinin nefes almasını yorabilmektedir. Bir de inadı tutuyorsa, gel de bu ilişkinin denklemini çöz!
+5 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
İkizler Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
İkizler burcunun lanet özelliği yalancılıktır. Güvenmek öylesine zordur ki bu burçlara, yalanlarıyla bile size doğru söylediğine inandırır. Ama ikizlerde yalan söylemenin dengesi yoktur. Güvensiz bir imaj bırakması, zamanla ortaya çıkmaktadır. Böylelikle, ilişkilerindeki istikrarsızlık bir gün açığa çıkar.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Yengeç Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
Yengeç burcunun en lanet özellikleri olumsuz senaryo üretmeleri ve sevdiği insanı saplantı haline getirmesidir. Duygusal dünyasındaki dengeyi kuramamasından dolayı sevdiği insanı, onunla beraber bir gelecek kuracakmış gibi davranarak sahiplenmesi ve takıntı haline getirmesi ve bir türlü bitmeyen olumsuz senaryoları ile yıpratır kendini. Kendini yıprattığı gibi karşı tarafa da bunu belli ederek üzer.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Aslan Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
Aslan burcunun en lanet özelliği bencil oluşudur. Her şeyde ben kavramını ön plana çıkararak karşı tarafın isteklerini, onun yardımını ve başarısını hor görür. Sürekli övülmek ve ilgi beklemeyi arzularken aynı şeyi karşı tarafa yapmaması ne kadar cömert olduğunu gösteriyor değil mi?
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Başak Burcu

Burçların Aşk Hayatındaki Lanetlenmiş Özellikleri Nelerdir?
Başak burcunun lanetlenmiş özelliği, takıntılı olmasıdır. Sürekli bir kontrol etme güdüsü ve bunu partneri üzerinde deneyerek hayatını yok sayması, ilişkisindeki dengeyi bozar. Onun hayatına sürekli olarak bir düzene getirerek kontrol altına almayı ister ve bu da partneri ile arasındaki problemleri çoğaltabilir.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Terazi burcu
Terazi burcunun lanetlenmiş özelliği geçmişindeki yaşadığı ilişkiler arasındaki kıyaslama huyudur. Eski sevgilisiyle yeni partneriyle karşılaştırır ve bunu sürekli olarak dile getirir. Haliyle yeni partnerinde şüpheli sorular oluşmaya başlar. Bu yüzden oluşan iletişim kopukluğu boy gösterir. Bazen olduğu gibi sevmeyi denemelisiniz. Beklentiler aşkı bozar. Lakin terazi de yalnız kalamaz.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Akrep burcu
Akrep burcunun lanetlenmiş aşk özelliği aşırı kıskançlık duygusunu dizginleyememesidir. Maalesef ki partnerine olan güveni bir türlü sağlayamama ve onu aşırı kıskançlığıyla boğması ile boy gösterir. Aşırı kıskançlıktan doğan stalker, hayatını sürekli takip etme isteği ve bu gibi benzeri olaylar boy göstererek partnerini kısıtlar.
+4 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Oğlak Burcu

Oğlak burcunun ilişkisinde yaptığı en büyük hatası karşı tarafa olan beklenti çıtasını aşırı derecede yükseltmesidir. Karşı taraftan çok şey isteyerek sevgi ve aşkı çıkar ilişkisine döndürerek yanlış bir yola sapmaktadır. Sevmeyi bir türlü denemekten kaçınan oğlaklar, beklentilerinden dolayı daha çok mutsuz olurlar.
+3 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Kova Burcu

Kova burcunun ilişkisinde yaptığı en büyük laneti mantığıdır. Aşkta bir türlü ne yapacağını kestiremeyen ve bir ilişkiye girdiğinde hevesi kursağında bırakan cinsten insanlardır. Bir anda aşktan soğuyarak partneri arasına duvar örer. Ardından ayrılık havaları esmeye bile başlar. Sonrasında yaş ilerlediğinde ise ördüğü duvarlar, kovaların üstüne üstüne gelmeye başlayarak tehlike çanları çalmaya başlar.
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Kovalar fikrini belirtebilir mi?
Mora Karabasan (444 puan)  
Kovayım biz baştan aşşa lanetliyiz
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Allah yardımcın olsun .:)kimi kızdırdınız acaba sizleri böyle lanetledi
+3 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)  
Balık burcu

Balık burcunun en lanet özelliği tripleridir. Sürekli olarak gel gitler yaşanan ilişkilerde attığı tripler, küslüğe dönüşür, soğuk havalar eser bir süre sonra ısınma maratonları başlar. Zamanla artan bu küsmeler, ilişkinin heyecanını monotonluğa ve soğukluğa doğru götürür. Sanki karşınızda büyük ama çocuk gibi her şeye küsen bir bebekle takılıyor gibi hissettiriyorsunuz. Bazen dengeyi kurmayı öğrenmek gerek!

İlgili rüyalar

+3 oy
12 yorum 37 okuma
mustafaharputi 22 Mayıs Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+7 oy
13 yorum 69 okuma
Sonbahar 20 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)   yazdı
+6 oy
13 yorum 61 okuma
Sonbahar 19 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (137k puan)   yazdı
+1 oy
6 yorum 13 okuma
mustafaharputi 9 Haziran Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 36 okuma
5 Mart 2019 Rüya kategorisinde melo   yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
31 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 33 166 yazdı
+1 oy
1 yorum 23 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (155k puan)   yazdı
+5 oy
39 yorum 34 okuma
mustafaharputi 4 Haziran Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+9 oy
11 yorum 85 okuma
Pelin Su 6 gün önce Bilgi kategorisinde Pelin Su Uzman Yorumcu (27.5k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.6k rüya

78.3k yorum

26.1k düş-ünce

4.3k üye

61 Aktif
2 Üye ve 59 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13963
Dün : 29386
Toplam : 16909684
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 4422 e
  2. Karga Karga - 474 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 465 e
  4. Hypnos Hypnos - 273 e
  5. Kahin Kahin - 132 e
  6. Adams Adams - 69 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 65 e
Rüya tabiri sözlüğü
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...