Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (969 puan)  
Rüyamda gerçek ailemden maddi imkansızlıklar nedeniyle ayrılıp zengin başka bir ailenin yanına taşınmıştım. Villada oturuyorlardı. Yemyeşil güzel bir bahçesi vardı. Bahçede beyaz yavru bir tavşan bulup odamda beslemeye başladım. Ben cam kenarındaki yatağımda yatarken tavşana havuç falan veriyordum o da yiyordu. Tavşanı beslerken kendimi bu eve ait hissetmediğimi düşünüyordum. Daha sonra tavşan bulunduğu yükseklikten yere indi. Bende tavşana kendimi buraya ait hissetmediğimi okulum/sınavım bitince ailemin yanına geri döneceğimi söyledim. Bu arada şu an yanında kaldığım ailemin ise beni göndermek istemediklerini gerçekten anne ve babam olmak istediklerini hissettim. Tavşana bunları anlatırken beni anladığını hissediyordum. Daha sonra tavşana büyüğüdü zaman onu geri bırakacağımı, yavru olduğu için başına bir şey gelmesin diye onu eve getirdiğimi anlattım. Onu bırakmamı istemiyordu. Bu arada tavşanın altında dışkı vardı. Yatağa bulaştırdımı diye de merak etmiştim. Tiksinmiştim biraz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Kurucu (82k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba Hope :) ben son iki rüyanıza da bakarak yorum yapmak istiyorum ama oraya da düşüncemi belirteceğim bu rüya diğerinin uzantısı sanki o yüzden birlikte değerlendirmek istedim. İçinde olduğunuz kendinizi büyülenmiş ve tabiri caizse kıstırılmış gördüğünüz diğer rüyada ki ruh haliniz burada yeni bir başlangıç ve yeni bir ev yani yeni bir siz olarak çıkıyor  karşımıza ama bir farkındalıkta  var burada çünkü bunun bir süreç olduğunun farkındasınız ( sınav bitince ailenin yanına dönmek olarak görmüşsünüz ) bir sınav bu çok haklısınız içinde bulunduğunuz ruh halleri. Adeta rüya size kaçıp başka bir alternatif bulmanız durumunda bile ait olamamaktan bahsediyor, beyaz yavru tavşanı besleyip sonra salıvermeyi planlamanız kendinizde gelişen hisler ve tavşanın sizin onu bırakmasını istememesi ve dışkısıyla yaşadığınız tiksinti şunu hissettirdi :) büyüyorsunuz gelişiyorsunuz daha önce tutunduğunuz bir çok fikir düşünce artık her ne ise artık bırakılması gereken  şeyler :).....Ama şu da var bıraktığınızda dahi kendinizi ait hissettiğiniz ortamlarla barışmalısınız ... güzel rüya hayır olsun ...
Rüya Kurucu (82k puan)  
Sevgili hop :) dikkatimi çekti rüyalarınızın bir çoğunu seçmemişsiniz daha bu rüyanıza yorum yapılmasını etkiler biliyorsunuz sevgiler ...
Rüyazede (969 puan)  
İnşallah, teşekkür ederim yorumladığınız için:)) Rüya seçmek derken yorumlara oy vermek ve en iyi yorum seçmekten bahsediyorsunuz galiba. Dikkat edeceğim:))
Rüya Kurucu (82k puan)  
Rica ederim :) evet rüya seçmek yorumlara oy vermek gibiydi :)

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 41 okuma
5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 28 okuma
18 Ocak Rüya kategorisinde yok Rüyazede (945 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 48 okuma
1 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (19.9k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 65 okuma
+4 oy
1 yorum 33 okuma
18 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 64 okuma
12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Karabasan (417 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
25 Ocak 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 160 yazdı
+3 oy
100 yorum 1.7k okuma
27 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+13 oy
3 yorum 140 okuma
19 Eylül 2019 Rüya kategorisinde BB Karabasan (497 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.7k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

64 Aktif
2 Üye ve 62 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 32329
Dün : 25442
Toplam : 16182238
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...