Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
53 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Birbiriyle yakından ilgili olan Astroloji ve Mitoloji’yi birlikte mercek altına tuttuk, burcuna göre hangi mitolojik tanrı/tanrıça olduğunu en belirgin özellikleriyle inceledik! Hazırsan hemen okumaya başla, karakteristik özelliklerinin hangi tanrı/tanrıçadan sana miras bırakıldığını keşfet!

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

13 Yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
hadi bi araştırma yapalım elinizde olsa hangi tanrı yada tanrıça olurdunuz ve birde neden o tanrı yada tanrıça olmak istediğinizi belirtirmisiniz
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
KOÇ
Yunan Mitolojisi’nde Zeus ve Hera’nın oğlu olan, aşk tanrıçası Afrodit ile yaşadığı tutkulu aşk ile ve Yunan tanrıları arasında taşkınlıkları, kavgalarıyla göze batan Ares’in gezegeni Mars. Tıpkı senin burcununki gibi! Güçlü bir savaşçı olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça tutkulu bir aşık olan Ares, Afrodit’e sürekli hediyeler gönderirdi. Zeus, sık sık kavgalarına Ares’i yollardı, fakat sabırsız yapısı nedeniyle pek çok savaşta yenilir, bolca düşmanı olurdu!
Rüyazede (902 puan)  
koclar cok sabirisz gercekden
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Başımıza ne geliyorsa sabırsızlık yüzünden zaten
Rüyazede (902 puan)  
haklisiniz
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
BOĞA
Zeus’un kızı olan Artemis, Ay tanrıçası ve vahşi hayvanların koruyucusudur. Güvenilir, doğayı seven, sağduyulu ve sahiplenici Boğa’nın da tüm bu özellikleri Artemis’inkilerle birebir örtüşüyor! Tanrıça Artemis’in torunu olarak zaman zaman sen de vahşi doğadan uzaklaşıp sakin kalmaya, ışığını dünyaya saçmaya ihtiyaç duyuyorsun.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
başka bi hesaptada koç çıkıyor
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Yunan mitolojisinde mi
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Olabilir bazen burçların özellikleri değişebiliyor. Tabi bide bazı kaynaklarda göre de koç burcu sakin deniliyor 18 yıldır sabırsız diye biliyorum bende.kaynaktan kaynağa değişiyor
Rüya Kurucu (81.9k puan)  
Karga kızım çıktı ben de diyordum var bir akrabalık :))
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
İkizler
İletişim becerinin çok güçlü olduğu sürekli herkes tarafından söyleniyor ya? Her konuda mutlaka söyleyecek bir şeylerin var ve bilmediğin herhangi bir konu yok değil mi? İşte bu, Hermes tarafından sana miras bırakılmış! Hızlı karar değiştirsen de her ortama uyum sağlayabiliyor olman, ayaklarında kanatlar olan Hermes’in hızı sayesinde oluyor! Tanrıların habercisi olarak bilinen Hermes, sana iletişimdeki ve dildeki yeteneğini vermiş!
+4 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Yengeç
Anne baba ilişkisi, akrabalık bağları ve özellikle kadınlar için annelik duygusunu sembolize eden burcunun neredeyse tüm özellikleri Hera tarafından sana miras bırakılmış. Ailesi ve sevdikleri için yapmayacağı şeyin neredeyse bulunmadığı Hera gibi senin de hislerin ve ailesel bağların çok kuvvetli!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Aslan
Ortamların aranılan ismi, etrafına ışık saçıyor, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi de en iyi sen biliyorsun. Sıcak, sevgi dolu ve karizmatiksin. Güneşin, ışığın, müziğin, şiirin ve bilginin tanrısı olan Apollon, sana yeteneklerini miras bırakmış! Sana verdiği güçlü ego ve kibre biraz engel olmalı, zaman zaman acımasız davranan yönünü törpülemelisin. Biraz daha alçak gönüllü olarak şahane bir insan olabilirsin!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Başak
Toprağın hasat ve bereket tanrıçası Demeter! Başak her ne kadar Merkür ile yönetilse de bu gezenin sorumluluk almayı öğreten yanını sembolize ediyor. Yunan Mitolojisi’nde Demeter, insanlara toprağı ekip biçmeyi öğretir. Sen de burcunla sorumluluk ve geleceği planlamayı temsil ediyorsun ve analizlerinle geleceğini inşa ediyorsun. Tıpkı Demeter gibi emin adımlarla yürümeyi tercih ediyorsun!
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Terazi
Cinsellik, aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit, sana oldukça benziyor! Yunan Tanrıçaları’nın en güzeli, en tatlısı, sana güzelliğini ve tatlı dilini miras bırakmış! Dünyaya iyilik ve güzellik yaymak isteyen Afrodit, mitoloji aleminin en sansasyonel karakteri desek yeridir. Ares gibi bir savaş Tanrısı ile bile denge kurar, aşk yaşar. Sen de tıpkı Afrodit gibi hayatın tadını çıkarmak istiyorsun ve sevgiyle kutsanmış bir karaktere sahipsin.
+4 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Akrep
Güçlü ve gizemli karakterin sana Hades tarafından miras bırakılmış! Gizemli ve karanlık olduğu için kötü bir Tanrı gibi görünen Hades, aslında en güvenilir Tanrılardan biri. Sözü sözdür, prensip sahibidir. Planlı hareket eder, zeki ve ahlaklıdır. Sen de tıpkı onun gibi benzersiz bir dost ve harika bir lidersin, fakat biraz daha açık sözlü olmalısın.
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Yay
Tanrıların kralı olarak anılan Zeus, aynı zamanda bir gök tanrısı! En güçlü ve en önemli karakterlerden biri olmasına rağmen, çapkınlığı başına birçok dert açar. Herkese aşık olabilen Zeus, aşık olduğu kişileri elde etmek için şekil bile değiştirir. Sen de Zeus gibi oldukça değişkensin. Yemini koruyan kişi olarak görülürsün ve yalancıları açığa çıkarma özelliğine sahipsin. Yay, Jüpiter yani gerçek ve bolluk gezegeni tarafından yönetilir ve Zeus’un oku, Yay’ın okçusuna denktir!
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Yay lar duymasın sessiz ol:))
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Oyüzden kesiliyoruz ya:)
Rüya Kurucu (81.9k puan)  
Yükselenim duydu :)) kızımda balık kişiliğimle sürekli çatışmakta o da yay çünkü sessiz kalayım en iyisi
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Parmak ucunda yürü :)
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Oğlak
Rakip tanımayan, inatçı ve güçlü bir tanrı; Kronos! Başarı, hırs, disiplin ve liderlik özellikleriyle öne çıkan, tanrılar aleminin en sert karakteri Kronos, iktidar ve bağımsızlık arzusu ile yanıp tutuşur. Şüpheciliği bir kenara bırakırsan hayatında her şeyin çok daha yolunda gideceğine eminiz. Dostların seni sarsılmaz bir kaya olarak görüyor, düşmanların ise resmen senden korkuyor!
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Kova
İleri görüşlü ve kurnaz bir avukat olan Titan tanrısı; Prometeus! Tıpkı senin gibi, Prometeus da bir isyankardı. Onun yetenekleri ve kaosu da burcunun yönetici gezegeni Uranüs’e benziyor. Keskin zekası ve güçlü adalet algısını sana miras olarak bırakan Prometeus’un adının kökeninde yer alan Yunanca “matematik” anlamına gelen sözcüğüyle, tanrıların en zekisi olduğu işaret edilir. İnsanlara yardım edeyim derken beklenmedik sürprizlerle karşılaşmamak için biraz kendini önemsemeli ve keskin zekanı sadece başkaları için değil, kendin için de mutlaka kullanmalısın!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)  
Balık
Denizin derinliklerindeki görkemli sarayında yaşayan Poseidon (Neptün), gizemli ruhunu ve hayal dünyasını sana miras bırakmış! Poseidon’un en büyük özelliklerinden biri dünyanın en güzel şehrini kurma hayaliyle yanıp tutuşması. Fakat bu hayali yüzünden Atlantis’i yok etmiştir! Ayakların daha fazla yere basmalı, hayal dünyan ile gerçeği birbirinden ayırt etmeyi öğrenmelisin. Derin ve renkli ruhunu dünyadan mahrum bırakmamalı, güçlü hayal gücün ile mutlaka bir şeyler üretmelisin.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 11 okuma
+3 oy
12 yorum 25 okuma
22 Mayıs Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 33 okuma
18 Ocak Rüya kategorisinde Gülben demir Karabasan (400 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 146 okuma
+6 oy
1 yorum 32 okuma
+1 oy
1 yorum 75 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.5k puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 15 okuma
22 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)   yazdı
+4 oy
12 yorum 32 okuma
20 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 11 okuma
21 Mayıs Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 28 okuma
21 Mayıs Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (42.2k puan)   yazdı
+12 oy
10 yorum 206 okuma
15 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (416k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

67 Aktif
4 Üye ve 63 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15303
Dün : 25442
Toplam : 16165215
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...