Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek, genel olarak rüya sahibinin gezmeyi seven bir insan olduğuna yorulur.Kişinin hayatını dolaşarak geçirdiğini, işlerini de en iyi bu şekilde hallettiğine yorulmaktadır. Rüyada Karyola görmek, kişinin hayatında kat edeceği yollara işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yolları kolaylıkla geçeceğine delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

60 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Karyola Görmek
Rüyada karyola görmek, hayırla yorumlanır.Es' Salimi'nin yorumuna göre,Rüyada karyola görmek, beşik gi¬bi, sevince işaretle yorumlanır demiştir. Rüyasında sahibi belli olmayan (bilinmeyen), bir karyola ve üzerinde yatak bulunduğu halde görmek, hayırla yorumlanır demiştir. Böyle bir karyolanın üzerine oturduğunu görmek, evlen¬meye, yani rüyayı gören kişi bekarsa evlenir veya evlene¬ceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise, muradına ereceğine, yani istek ve arzusu ne ise, ona kavuşacağına işarettir. Şayet eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun dünyaya geleceği¬ne (bir oğlu olacağına) işarettir.Rüyasında yataksız (üzerinde döşek-yatak bulunmayan) bir karyolanın üzerine oturduğunu gören kimse, bir yolculuğa çıkar veya çıkacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, eğer hasta biri ise, vefat eder, ölümüne (öleceğine) işaret eder denilmiştir.Rüyasında karyolanın kırıldığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibi, şeref ve itibarını kaybeder, kaybedeceğine veya ölümüne işarettir. Ya da hanımından (eşinden) ayrılmaya işaret eder denilmiştir. Eğer bu rüyayı gören kimse bir kadın ise, o zaman yorum, o kadının (rüyayı görenin) evlen¬mesine evleneceğine işarettir şeklinde yapılır denilmiştir.Rüyada karyola görmek, yüksek mevki ve se¬yahate işarettir. Üzerinde yatak bulunmayan bir karyolaya oturdu¬ğunuzu görmek, bir seyahate çıkacağınıza, hasta iseniz öleceğinize, evli iseniz boşanacağınıza, karyolanın kırıldığını görmek, şeref ve itibarınızın azalacağına yahut herhangi bir sebepten dolayı vazife-nizden ayrılacağınıza işarettir.Rüyada bir karyola üzerinde oturduğunu veya yattığını görmek, yüksek makama ve menfaate işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Yatmak
Rüyada karyolada yatmak, genellikle kısmet ve şans olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin evleneceğine, eğer evliyse de çocuk sahibi olacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolanın Kırılması
Rüyada karyolanın kırıldığını görmek, genel olarak iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin çevresi tarafından dışlanacağına, hem maddi hem de manevi anlamda yıpranacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Oturmak
Rüyasında karyolanın üzerinde oturduğunu görmek, kişinin hayallerinin, dileklerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Örtüsü Görmek
Rüyada görülen karyola örtüsü rengine göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Mavi karyola örtüsü gemi yolculuğuna, yeşil örtü sağlık problemlerinin düzelmesi ve zenginliğe, pembe örtü yeni tanışılacak bir kişiye delalet eder. Genel olarak siyah, kırmızı ya da beyaz karyola örtüsü ise çıkılacak kısa bir seyahatin habercisidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Boş Karyola Görmek
Rüyasında boş karyola gören kişinin, emeklerinin karşılığını almayacağına, çok çabalamasına rağmen hiçbir şey elde edemediğine, fakat aşk anlamında çok hayırlı bir kısmet bulacağına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Demir Karyola Görmek
Rüya tabircilerine göre rüyasında demir karyola gören rüya sahibinin, kurduğu hayallerin hepsinin zaman içerisinde gerçekleşeceğine, kişinin çok mutlu ve huzurlu olacak bir haber alacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Başlığı Görmek
Rüyasında karyola başlığı gören kişinin, muradına ereceğine, şansının hiç bozulmayacağına, çok iyi  gideceğine rivayet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek


Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Yol anlamına gelir.
Rüyada karyola görmek çok hayirlidir. Bir karyolanin üzerine oturdugunu gören, bekarsa, evlenir, evli ise muradi ne ise olur. Esi hamile ise erkek çocuk dogurur. Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturdugunu gören, yola gider. Hasta ise ölür. Karyolasinin kirildigini görenin itibari elinden gider. Veya esinden ayrilir. Ebu Sait El Vaiz e göre; rüyasinda üstüne oturdugu karyolanin yürüdügünü görenin isleri yolunda gider. Karyola üzerinde oturmak, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek, rüya sahibinin gezici olduğuna, hayatını gezerek, diyar diyar dolaşarak kazandığına, bazen hem ticaret hem de ziyaret yaptığına bu durumdan da son derece memnun olduğuna işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek, kat edilecek olan yollara işaret eder. Sabit bir yeri olmayan, her an başka yerde olabilen, bu nedenle de kola kolay bulunamayan ve kendisine her istenildiğinde ulaşılamayan bir kişi ile açıklanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Yatak Görmek
Rüyada karyola yatak görmek de benzer anlama gelir ve belli bir yurdu olmayan, vatanı doyduğu yer olan, nerede huzurlu ve rahatsa orada yaşayan, sürekli farklı yerler görme arzusuyla değişik yerlere giden ve konakladığı yerin neresi olduğu bilinmeyen bir kimse olduğu şeklinde tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Yatmak
Rüyada karyolada yatmak, kısmet ve şans olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin evleneceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına delalet eder. Huzurlu ve mutlu bir aile yaşantısına işaret ettiği yorumu yapılır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolanın Kırılması
Rüyada karyolanın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin gözden düşeceği, toplum tarafından dışlanacağı, hem sahip olduğu makamı hem de çevresindeki kalabalığı kaybedeceği bir iş yapacağı şeklinde ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Oturmak
Rüyasında karyolanın üzerinde oturduğunu gören kişinin hayalleri gerçek olur, rüya sahibi sevdiği kişiye kavuşur ve muradına erer. Büyük şanstır, gönül işlerinin yolunda gideceğine rüya sahibine sevdiğinden hayır geleceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Örtüsü Görmek
Rüyada görülen karyola örtüsü esasen rengine göre yorumlanır. Örneğin mavi karyola örtüsü gemi yolculuğu, yeşil örtü sağlık ve zenginlik, pembe örtü yolda tanışılacak ve etkilenilecek karşı cins olarak değerlendirilir. Siyah, beyaz ya da kırmızı örtüler de toplu taşıma ile yapılacak olan kısa seyahatlere delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Yatak Görmek
Karyola yatak görmenin rüya tabiri, karyola görmek ile benzer anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin içindeki farklı yerler görme isteğine işaret etmektedir.

Rüyada karyola görmek, kişinin gezgin birisi olacağına, şans oyununa girip bol miktarda para kazanacağına demektir.Dünyayı gezmeyi sevdiğine, eşi varsa eşiyle birlikte dünyayı dolaşacağına, yoksa gittiği yerlerde kısmet bulacağı anlamına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek
Rüyada karyola gören kimse iş nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda yol anlamına da gelir.
bkz: Bebek Karyolası, Baza Görmek
Rüyada karyola görmek çok hayırlıdır. Bir karyolanın üzerine oturduğunu gören, bekarsa, evlenir; evli ise muradı ne ise olur. Eşi hamile ise erkek çocuk doğurur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturduğunu gören, yola gider. Hasta ise ölür. Karyolasının kırıldığını görenin itibarı elinden gider veya eşinden ayrılır.
Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyasında üstüne oturduğu karyolanın yürüdüğünü görenin işleri yolunda gider.
Rüyada karyola üzerinde oturmak görmek, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : KARYOLA: Rüyada karyola görmek, rahata ve emniyete yorulur.Kimin olduğu bilinmeyen bir karyolaya oturmak, layır iseniz yüksek bir mevkiye veya bekar için evliliğe, ve arzu edilen şeylere kavuşmaya işarettir. Görünümü ve konforu yerinde olan karyola, iyi şeylerle yorumlanır. Karyolanın kötü, bozuk veya kırık olması ise iyi değildir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
El Salimi demiştir ki; Karyola da beşik gibi sevinçle tabir olunur. Sahibi meçhul ve üzerinde yatak buluan bir karyolayı görmek; hayırdır. Üzerine oturmak, ehli için makamdır. Bekarsa evlenir. Evliyse muradına erer. Karısı hamileyse erkek doğurur. Yataksız bir karyolaya oturan, yola gider. Hastaysa, vefat eder. Karısıyla güzel geçinir. Bir rivayete göre, eşinden ayrılır. Karyolanın kırılması itibar kaybı veya ölüm yahut başka bir sebeple zevceden ayrılmaktır. Hasta ise şifa bulur. Rüya sahibi kadınsa, evlenir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki; Rüyasında üzerine oturduğu karyolanın yürüdüğünü görenin, işleri yolunda gider. Bazılarına göre bu rüya, münafık yani müslüman gibi görünen, aslında küfür yolunda olan iki yüzlü bir kavme lider olmakla yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Secdem Rüya Tabirleri : Rüyada karyola görülmesi çok hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir karyola üzerine oturduğunu görmesi; o kişinin eğer bekâr ise evleneceğine ve eğer evli ise muradına ereceğine, eğer eşi hamile ise bir erkek çocuk doğuracağına, kişinin rüyasında üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturduğunu görmesi; o kimsenin bir yolculuk yapacağına, eğer hasta ise öleceğine, bir kimsenin rüyasında karyolasının kırıldığını görmesi; o kimsenin itibarının sarsılacağına veya eşinin öleceğine işaret eder
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola görmek, güzel olaylar ile tabir edilir. Genellikle konfor, rahatlık, iç huzur, aile ve akrabalar arasındaki güzel ilişkiler, iyi iş ilişkileri ve her konuda kafanın ve gönlün rahat olması ile açıklanabilir. Rüyada karyola gören kimse, aynı zamanda bekar insanlar için hayırlı insanlar ile tanışarak evlenmeye, onlarla güzel bir yuva kurmaya da delalettir. Rüyada karyola görmek, evli olan kişiler için ise rüyada karyola görmek evliliğinde sorunlar var ise çözülmesine ve mutlu olmasına, adeta ikinci baharlarını yaşamasına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada karyola görmek, genel olarak rüya sahibinin gezmeyi seven bir insan olduğuna yorulur.Kişinin hayatını dolaşarak geçirdiğini, işlerini de en iyi bu şekilde hallettiğine yorulmaktadır. Rüyada Karyola görmek, kişinin hayatında kat edeceği yollara işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yolları kolaylıkla geçeceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek İslami Anlamı
Rüyada karyola görmenin psikolojik yorumu ise kişinin hayatında da rahatlığına düşkün oluşu, keyfinden ödün vermemesi ve her daim bu keyfi araması ile tabir edilir. Rüyada karyola görmenin dini yorumu, Caferi Sadık (r.a) şöyle buyuruyor; yatak zevceye bolluk ve berekete işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Kurmak
Rüyada karyola kurmak, doğrudan ev ve yuva hayatı ile ilgili güzel gelişmeler ve iyi haberler almak ile tabir edilir. Bu rüya her ne olursa olsun evli insanlar için de bekar insanlar için de çok hayırlı ve güzel bir rüyadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Taşımak
Rüyada karyola taşımak, hane içerisine güzel paralar girmesi, yeni bir ev almak ve ya bir araba almak gibi durumlara işarettir. Bazen de bu rüyanın anlamı mirastan pay almak ve sevinç ile müjdelenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Düzeltmek
Rüyada karyola düzeltmek, aile ve iş yaşantısı gibi konularda bir takım sorunları düzeltmek, bazı işleri yoluna koymak, düzensizlikleri çözmek ile tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Yatmak
Rüyada karyolada yatmak, bazı durumlarda birtakım hastalıklar sebebiyle bir süre tatsız günler geçirmek, hasta yatmak olarak tabir edilir. Ancak bu hastalık büyük bir hastalık değildir. Kişi kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Ahşap Karyola Görmek
Rüyada ahşap karyola görmek, yeni başlayan bir olayın kötüleşmesi ve çok sağlam bir temele oturmasıdır. Eğitim ile ilgili bir konuda iyi yerlere gelmek, eğer eğitim hayatı yok ise iş alanında güzel işler başlatmak ya da yeni tanışılan biriyle ilişkiye götürmek gibi durumlar söz konusu olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Başlığı Görmek
Rüyada karyola başlığı görmek, bir konuda işin başını çekmek, onu yönetmek, insanları yönlendirmek ve faydalı güzel işler yapmak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Örtüsü Görmek
Rüyada karyola örtüsü görmek, bir olayı örtbas etmek ya da tamamen çözerek kapatmak ile yorumlanabilir. Bazen de kapatılan bir olayı tekrardan açarak çözümleme yoluna gitmek demektir. Her ne olursa olsun hayırlı sonuçlanacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Kırık Karyola Görmek
Rüyada kırık karyola görmek, evli insanlar için evliliklerindeki birtakım huzursuzluklara, ilişkisi olan insanların işlerin bozulmasına işarettir. Her türlü gönül kırıklığı ve can sıkıcı olaylar ile yorumlanabilir. Bu gönül meselesi bazen geçmişte kalmış bir olayın tekrardan kişinin karşısına çıkması, o insanla bir daha karşılaşması ile de ifade edilebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek Tabiri
rüyada karyola görmek, sevince işarettir.
sahibi bilinmeyen ve üzerinde ya¬tak bulunan karyola görmek, rahat ve huzura; bunun üzerine oturmak, ehil kimse için makama, bekâr için evliliğe, hamile kadının erkek çocuk doğurmasına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
yataksız bir karyola üzerinde oturduğunu görmek, hammıyla iyi geçinmeye veya yolculuğa işarettir.
bazan rüyada yataksız bir karyo¬lada oturduğunu görmek, eşinden ayrılmaya işaret eder.
rüyada hasta bir kimse yataksız bir karyola üzerinde oturduğunu  görse, vefat eder.
rüyada karyolanın kırıldığını gör¬mek, itibar kaybına, vefat etmeye veya başka bir nedenle eşinden ayrıl¬maya işarettir.
rüyada cinsi bilinmeyen bir keres¬teden imal edilmiş karyola üzerin¬de oturduğunu gören kimse, halkı yönetecek büyük bir makama gelir.
rüyada bir hasta karyolanın kırıl¬dığını görse, sağlığına kavuşur.
bekâr bir kadın karyolanın kırddığını görse, evlenir.
rüyada oturduğu karyolanın yü¬rüdüğünü görmek, işlerin yolunda gitmesine işarettir.
bazan oturduğu karyolanın yürü¬düğünü görmek, inanmadığı halde inanıyor görünen, ikiyüzlü bir kav¬min lideri olmaya işaret eder.
rüyada ranza görmek, karyola gibi yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek
Rüyada karyola görmek, rüya sahibinin gezici olduğuna, hayatını gezerek, diyar diyar dolaşarak kazandığına, bazen hem ticaret hem de ziyaret yaptığına bu durumdan da son derece memnun olduğuna işaret eder. Rüyada karyola görmek, kat edilecek olan yollara işaret eder. Sabit bir yeri olmayan, her an başka yerde olabilen, bu nedenle de kola kolay bulunamayan ve kendisine her istenildiğinde ulaşılamayan bir kişi ile açıklanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek, karyolanın üzerinde oturmak,
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Yol anlamına gelir.
Rüyada karyola görmek çok hayirlidir. Bir karyolanin üzerine oturdugunu gören, bekarsa, evlenir, evli ise muradi ne ise olur. Esi hamile ise erkek çocuk dogurur. Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturdugunu gören, yola gider. Hasta ise ölür. Karyolasinin kirildigini görenin itibari elinden gider. Veya esinden ayrilir. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasinda üstüne oturdugu karyolanin yürüdügünü görenin isleri yolunda gider. Karyola üzerinde oturmak, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek, rüyayı gören insaanın gezici olduğuna, hayatını gezerek, diyar diyar doolaşarak kazandığına, bazen hem ticaret hemm de ziyaret yaptığına buu durumdan da son derece meemnun olduğuna delalet eder. Rüyada karyola görmek, kat edilecek ollan yollara yorumlanır. Sabit bir yeri olmayan, her ann başka yerde olabilen, bu sebeple de koola kolay bulunamayan ve kendisine hher istenildiğinde ulaşılamayan bir kimmse ile açıklanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Yatmak
Rüyada karyolada yatmak, kısmet ve şanss olarak değerlendirilmiş olur. rüyayı gören şahsın evleneceğine, evliyse çocukk sahibi olacağına rivayet eder. Huzurlu ve mutlu bir aile yaşantıssına işaret etmiş olduğu yorumu yapılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolanın Kırılması
Rüyada karyolanın kırılmış olduğunu görmek iyii değildir, rüyayı gören kişinin gözdeen düşeceği, toplum tarafından dışlanacağı, hhem sahip olduğu makamı hem dee etrafındaki kalabalığı kaybedeceği bir işş yapmış olacağı şeklinde açıklanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Örtüsü Görmek
Rüyada görülen karyola örtüsü esasen rengiine göre alamet eder. Örneğin mavi karyola örtüsü gemi yolculuuğu, yeşil örtü sağlık ve zenginlik, pembe örttü yolda tanışılacak ve etkilenilecek karşşı cins olarak değerlendirilmiş oolur. Siyah, beyaz ya da kırmızı örtüller de toplu taşıma ile yapılacak olan kıssa seyahatlere rivayet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Yatak Görmek
Rüyada karyola yatak görmek de benzerr anlama gelir ve belli birr yurdu olmayan, vatanı doyduğu yyer olan, nerede huzurlu ve rahatssa orada yaşayan, devamlı farklı yerrler görme arzusuyla değişik yerlere gideen ve konakladığı yerin neresi olduğğu bilinmeyen bir kişi olduğu şekliinde rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyolada Oturmak
Rüyasında karyolanın üstünde oturduğunu gören kkimsenin hayalleri gerçek olur, rüyayı görenn sevdiği kişiye kavuşur ve murradına erer. Büyük şanstır, gönül işlerinin yolunda ggitmiş olacağına rüya sahibine sevdiğinden hayyır geleceğine alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada karyolada yattığını görmek bekar için evlenmeye; yatağı olmayan karyolada yatmak yolculuğa çıkmaya işaret eder.
Ebu Sait El-Vaiz'e göre; rüyasinda üstüne oturdugu karyolanin yürüdügünü görenin isleri yolunda gider.
Rüyada bir karyola üzerinde oturduğunu veya yattığını görmek, yüksek makama ve menfaate delâlet eder.
Bir karyolanin üzerine oturdugunu gören, bekarsa evlenir evli ise muradi ne ise olur.
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kısa kısa tabirler ve yorumlar:
Rüyada karyolanın kırıldığını görmek hastalıktan kurtulmaya işaret eder.
Veya esinden ayrilir.
Yol anlamına gelir.
Hasta ise ölür.
Rüyada karyola görmek rahat ve emniyete işaret eder.
Karyolasinin kirildigini görenin itibari elinden gider.
Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturdugunu gören, yola gider.
Rüyada karyola görmek çok hayirlidir.
Esi hamile ise erkek çocuk dogurur.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Demir Karyola Görmek Uzanmak
Rüya içinde yatak görmek ve uzanmak, yorgun olunduğuna işaret etmektedir. Rüyada demir karyola üzerinde uzanmak ve keyif yapmak rüya sahibinin keyfinin yerinde olacağı bir döneme gireceği anlamındadır. Rüyada demir karyola veya demir eşyalar görmek, bir yerden başka bir yere taşınmaya, adres değiştirmeye işarettir. Bazen de bu rüya bilinçaltının bir dışavurumu olmaktadır. Uzun süredir doğru düzgün dinlenemeyen kişiler, kendini bir yatakta uyurken görebilirler. Demir karyola görmek, rüya sahibi için genel olarak sosyal ilişkilerde başarılı olmaya yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada demir karyola görmek, eğer üzerinde yatak ve örtü bulunuyorsa kişinin derli toplu bir iş yaşamı olduğuna yorumlanmaktadır. Yapılacak olan başarılı işlerin alt yapısını hazırladığı vurgulanabilir. Rüyada demir karyola görmek, eğer yeni ise rüya sahibinin hayatında yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir. Böylece mutlu bir işi, sosyal yaşam ve aile hayatına sahip olacaktır. Demir sağlamlığı ile bilinen bir eşyadır. Bu nedenle ayakları yere sağlam basan bir insan olunduğu anlamındadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada demir karyola görmek, rüya sahibinin sağlam adımlarla ilerlediği uzun soluklu bir ilişkisi olduğu anlamına gelmektedir. Uzun süredir görülmeyen bir dosttan haber alınacağı da rüyanın bir başka yorumudur. Rüya sahibi için aynı zamanda kararlı ve azimli bir kişi olduğu çıkarımda bulunulabilir. Rüyada demir karyola, temelleri sağlam atılmış bir evlilik yapılacağı anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Demir Karyola Görmek Uyumak
Rüyada yatak, koltuk ya da yumuşak bir zeminde uyumak, dinlenmeye ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. Rüyada demir karyola görmek, eğer görülen karyola yatak odasındaysa sağlıklı bir hayat sürüleceği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibi demir karyola üzerinde uyuyakaldığını gördüyse bu, istenmeden yapılacak hatalara işaret etmektedir. Rüyada görülen demir yatak, eğer rahatsızsa kişinin sıkıntı içinde olduğuna işarettir. Yatılan yatağın çok sert olduğunu ve yatınca acı çektiğinde görmek, rüya sahibinin sağlık açısından zayıf bir dönemde olduğuna alamettir. Rüyada görülen demir yatak ya da koltuk, rahat ise kişinin zorluklarla uğraşarak sonunda mutlu olacağı bir hayatı olacaktır. Atılacak yeni adımlarda dikkatli olunması gerektiği de söylenebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek
Rüyada karyola görmek, rahat ve emniyete yorulur. Rüyada karyolada yattığını görmek bekar için evliliğe; rüyada yatağı olmayan karyolada yatmak yolculuğa çık¬maya işaret eder. Rüyada karyolanın kırıldığını görmek hastalıktan kurtulmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyolanın kırıldığını görmek, eğer kendi karyolanızın kırıldığını görürseniz, yaşayacağınız bir hadiseden dolayı uykuların kaçacağı ve zor zamanlar yaşayacağınız anlamına gelir. Evli kimsenin karyolasının kırıldığını görmesi, eşiyle yahut aile fertleriyle arasının açılacağı anlamına gelir. Yaşayacağınız sıkıntıların habercisidir. Bekar kimse içinse, işlerinin bir anda kötüye gideceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
üyada beyaz karyola görmek aşırı kibirli ve kimseyi beğenmeyen bir yapısının olduğuna, mantıklı hareket edememeye ve sahip olduklarınız kaybederek yoksuz bir hayat sürmeye işarettir. Bu rüyanın diğer bir tabirine göre de dünya hayatına meyletmemeye ve sıkıntıların üstesinden gelecek güçte olmaya, kalbin güzel olmasına ve kendini iyi hissetmeye tekabül eder. Caferiye göre ise gerçek hayatta yaşanacak bir korkuya, sözleriyle sokan birinden çok kötü sözler duyacağına alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek
Abdülgani Nablusi’ye göre, rüyada karyola görmek, rahata ve emniyete yorulur. Kimin olduğu bilinmeyen bir karyolaya oturmak, layık iseniz yüksek bir mevkiye veya bekar için evliliğe, ve arzu edilen şeylere kavuşmaya işarettir. Görünümü ve konforu yerinde olan karyola, iyi şeylerle yorumlanır. Karyolanın kötü, bozuk veya kırık olması ise iyi değildir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek
Rüyada bir karyola üzerinde oturduğunu veya yattığını görmek, yüksek makama ve menfaate işâret eder. Bazen de bir karyola üzerinde oturduğunu görmek, bekâr ise evleneceğine; evli ise muradının gerçekleşeceğine; eşi hamile ise, erkek çocuk doğuracağına işâret eder.
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Yol anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek çok hayirlidir. Bir karyolanin üzerine oturdugunu gören, bekarsa, evlenir, evli ise muradi ne ise olur. Esi hamile ise erkek çocuk dogurur. Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturdugunu gören, yola gider. Hasta ise ölür. Karyolasinin kirildigini görenin itibari elinden gider. Veya esinden ayrilir. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; rüyasinda üstüne oturdugu karyolanin yürüdügünü görenin isleri yolunda gider. Karyola üzerinde oturmak, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktir.
Rüyada karyola görmek, işi nedeniyle göçebe yaşamak zorunda olan, sürekli değişik yerlerde konaklayarak yaşayan bir kişi ile açıklanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Karyola Görmek İslami Tabiri
Diyanet: Rüyada karyola görülmesi çok hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir karyola üzerine oturduğunu görmesi; o kişinin eğer bekâr ise evleneceğine ve eğer evli ise muradına ereceğine, eğer eşi hamile ise bir erkek çocuk doğuracağına, kişinin rüyasında üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturduğunu görmesi; o kimsenin bir yolculuk yapacağına, eğer hasta ise öleceğine, bir kimsenin rüyasında karyolasının kırıldığını görmesi; o kimsenin itibarının sarsılacağına veya eşinin öleceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Seyyid Süleyman: El Salimi demiştir ki; Karyola da beşik gibi sevinçle tabir olunur. Sahibi meçhul ve üzerinde yatak buluan bir karyolayı görmek; hayırdır. Üzerine oturmak, ehli için makamdır. Bekarsa evlenir. Evliyse muradına erer. Karısı hamileyse erkek doğurur. Yataksız bir karyolaya oturan, yola gider. Hastaysa, vefat eder. Karısıyla güzel geçinir. Bir rivayete göre, eşinden ayrılır. Karyolanın kırılması itibar kaybı veya ölüm yahut başka bir sebeple zevceden ayrılmaktır. Hasta ise şifa bulur. Rüya sahibi kadınsa, evlenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada karyola görmek
Rüyada karyola gören kimse iş nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola gören kimse iş nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola görmek yol anlamına gelir.
Bir karyolanin üzerine oturdugunu gören, bekarsa, evlenir, evli ise muradı ne ise olur.
Eşi hamile ise erkek çocuk dogurur.
Rüyada karyola görmek çok hayırlıdır.
Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturdugunu gören, yola gider.
Hasta ise ölür.
Karyolasinin kırıldığını görenin itibari elinden gider.
Veya esinden ayrılır.
Ebu Said El-Vaiz’e göre; rüyasında üstüne oturdugu karyolanin yürüdügünü görenin işleri yolunda gider.
Karyola üzerinde oturmak, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Karyola

Rüyada karyola gören kimse iş nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Rüyada karyola gören kimse iş nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
Yol anlamına gelir.
Rüyada karyola görmek çok hayırlıdır. Bir karyolanin üzerine oturduğunu gören, bekarsa, evlenir, evli ise muradi ne ise olur. Eşi hamile ise erkek çocuk doğurur. Üzerinde yatak olmayan bir karyola üzerine oturduğunu gören, yola gider. Hasta ise ölür. Karyolasinin kırıldığını görenin itibari elinden gider. Veya esinden ayrılır. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasında üstüne oturdugu karyolanin yürüdüğünü görenin işleri yolunda gider. Karyola üzerinde oturmak, üyeleri huysuz olan bir ailenin reisi olmaktir.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.8k puan)   yazdı
+2 oy
101 yorum 22 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 11 okuma
+2 oy
63 yorum 10 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
23 yorum 9 okuma
+2 oy
100 yorum 18 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 13 okuma
+1 oy
5 yorum 10 okuma
+1 oy
62 yorum 15 okuma
+1 oy
76 yorum 18 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+4 oy
100 yorum 21 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

86 Aktif
3 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16792
Dün : 25442
Toplam : 16166704
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...